Koupili jste někdo od katarských aerolinek let do Thajska z Budapesti za 9990,-???? Odesláno z mého SM-G900F pomocí Tapatalk .

[QR] Qatar Airways

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

Riesili ste uz niekto free tranzitne viza do Kataru cez stranku Qatar airways? Pri vyplnani udajov je povinna polozka Address of Stay & Contact Number in Qatar* ale kedze prilietame rano o stvrtej a odlietat budeme rano o druhej nasledujuci den (mame 22 hodin stop) takze ziadnu adresu mat nebudeme len pozrieme mesto a vraciame sa na letisko takze nejaky tip co im tam vyplnit?

0 Citovat

Dej tam třeba adresu letiště nebo ambasády, hlavní je tam něco mít. ;)

0 Citovat

Ahoj, mám letenky s Qatar Airways na Phuket z akce, co tu byla pár měsíců dozadu. Snažil jsem si psát přímo s Qatarem, ale nebyli mi schopni odpovědět, tak to zkusím tady.

Letenky jsou v tarifu Economy Flexi, takže můžu zažádat o refund. Víte, v jakém předstihu před letem můžu letenku zrušit a tím pádem zažádat o vrácení peněz? Na stránkach QA jsem bohužel nenašel vůbec nic a dopravce mě neustále jen odkazuje na jejich formulář s refund žádostí.

Díky za odpověď.

0 Citovat

Tuším, že to jsou 3 hodiny. Ale vzhledem k nutnému procesu, bych to rušil nejpozději 2 dny předem.

0 Citovat

David Eiselt napsal(a):

Tuším, že to jsou 3 hodiny. Ale vzhledem k nutnému procesu, bych to rušil nejpozději 2 dny předem.

Díky moc. Tak to ještě času dost :)

0 Citovat

Pěkný den všem, jsem sice postarší ale leteckým cestováním nepolíbený a tak potřebuji poradit pár věcí u Qatar.

Koupil jsem s chlapama letenky Praha-Doha-Saigon na konec září přes Letušku a jedeme jen s palubním batohem. Chtěl jsem teď kouknou na sedadla na Qatar Airwais, ale nabízí se mi k rezervaci jen pár sedadel různě rozházených - a teď otázky:

- až začne on-line check-in 48 h před odletem objeví se další volná místa, nebo radši vybrat už teď?

- jsou volná všechna sedadla po stranách uličky ale jsou označená symbolem invalidního vozíku, znamená to jen že jsou vhodná pro nepohyblivé a mohu ho rezervovat, nebo jsou pouze pro ně?

- udělám on-line check-in z Prahy do Doha vytisknu palubní vstupenku a můžu to samé udělat i pro let Doha-Saigon, nebo při přestupu musím na přepážku?

- byl nám zkrácen přestup na 1:30 stačí to?

Děkuji předem za každou nápovědu. Láďa

0 Citovat

Láďo, rezervaci s Qatarem mám taky, ale na leden. V letadle si v economy mohu vybrat jakékoliv sedadlo. Takže už nejspíš nejsou volná sedadla vedle sebe.

Na přestup by 1h 30 min měla bohatě stačí, pokud nebude zpoždění. Kdyby ne, je to starost Qatar Airways poslat vás dalším letem. Aspoň předpokládám, že cestu nemáte na dvou různých letenkách.

0 Citovat

kopecky napsal(a):

Láďo, rezervaci s Qatarem mám taky, ale na leden. V letadle si v economy mohu vybrat jakékoliv sedadlo. Takže už nejspíš nejsou volná sedadla vedle sebe.

Na přestup by 1h 30 min měla bohatě stačí, pokud nebude zpoždění. Kdyby ne, je to starost Qatar Airways poslat vás dalším letem. Aspoň předpokládám, že cestu nemáte na dvou různých letenkách.

na prestup stačí aj 1 hodina. Vyskúšané v júni. Je to akurát a ešte sme čakali na nástup do lietadla.

0 Citovat

Minimum connection time v Doha mezi lety s QR je 45 minut.

0 Citovat

Od října 2017 A330, pokud lze věřit tomuto článku:

http://zdopravy.cz/nasadime-vets...rways-760/

0 Citovat

Gigo15 napsal(a):

Od října 2017 A330, pokud lze věřit tomuto článku:

http://zdopravy.cz/nasadime-vets...rways-760/

Oznámil to šéf Qatar Airways, což může znamenat prakticky cokoliv. Až bude nahozeno v systému, bude jasno, zatím je to opravdu jen vyjádření, které může znamenat vše, anebo taky nic.

0 Citovat

Tak sedadla vyřešena - vybrána tam i zpět. Přišlo i potvrzení. Teď už jen jestli mi může někdo poradit s tím check-in. Jinak mne docela zaujala možnost preference stravy, včetně dia - to je super. Zatím díky za odpovědi.

0 Citovat

Tak to jsem zvedavej jestli to letadlo zmeni. Ja letim 26.prosince na Krabi, tak uvidim jestli bude zmena.

0 Citovat

HondaXL napsal(a):

Tak sedadla vyřešena - vybrána tam i zpět. Přišlo i potvrzení. Teď už jen jestli mi může někdo poradit s tím check-in. Jinak mne docela zaujala možnost preference stravy, včetně dia - to je super. Zatím díky za odpovědi.

Obvykle lze udělat check-in na oba lety, tedy už v Praze i na let do Saigonu ;)

0 Citovat

Tak tu máme pravděpodobně první akci, která je platná od zítřejšího dne 23.8.2017

Od 23. 8. 2017, tedy od zítřka, mají Qatar Airways akci 55% slevu na letenky do všech destinací na světě, to znamená, že i na Maledivy.

Odlety pouze z Prahy.

www.qatarairways.com

Na stránce, vpravo nahoře musíte mít "Czech Republic -

English".

Odlety z ostatních zemí mají jiné nabídky a nebo jenom 35%.

Zítra vyzkoušejte!!!

0 Citovat

V T&C stojí:

Sales Period – 16 August 2017 to 23 August 2017 (Inclusive)

Tak nevím :-/

0 Citovat

tiez myslim ze to je do zajtra, inak by tam nebolo velke tlacitko BOOK :D

Book, pack, and fly

Save up to 55%

Book by 23 August 2017

Book now

0 Citovat

Jak říká Lukáš, je tam "Book by", což znamená "Rezervujte do", nikoliv od... A jediného jakž takž snížení se dočkal Bangkok (kolem 12,5k), pokud vím.

0 Citovat

Dobré ráno,

prosím ještě jednu radu. On-line check-in 48 hodin před odletem udělán na oba lety, boarding pass - vytištěno. A teď - máme pouze kabinové zavazadlo - myslel jsem, že jdu v Praze rovnou na pasovku a pak na bezpečnostní ke gate.

Na palubence mám napsáno viz níže:

- mám to chápat že musím ještě před pasovkou ukázat někde to kabinové - pro někoho možná hloupý dotaz, ale cestuji takto prvně . . .

Děkuji předem za informace

Important Information:

• Please proceed to Terminal 1 and approach the web check-in bag drop counters (Counter number 122) at Qatar Airways check-in area to check-in your luggage.

• Carry on baggage for Economy Class passengers, 1 piece weighing no more than 7 Kgs.

• We cannot guarantee any particular seat as we may need to change it for operational, safety or security reasons, even after you have boarded the aircraft.

0 Citovat

Jdeš přímo na gate. Ta věta se týká checked-in zavazadla, tedy odbaveného.

0 Citovat

Děkuji za rychlou odpověď!

0 Citovat

Zdarec. Nemá někdo zkušenost, jestli je možný od Qatar Airways dostat hotel zdarma při přestupu v Doha i v nějnižším tarifu Economy Promo? Plánujeme letět VIE - BKK a na zpáteční cestě se dá navolit i let s A380 (což bych rád zkusil), jedinej problém je noční přestup v Doha - 8:35 h. Docela by se hodilo na pár hodin lehnout.

0 Citovat

A380 tady bude dalších 20-30 let... dříve nebo později s ní poletíš ať chceš nebo ne.

0 Citovat

Jiří M. napsal(a):

Zdarec. Nemá někdo zkušenost, jestli je možný od Qatar Airways dostat hotel zdarma při přestupu v Doha i v nějnižším tarifu Economy Promo? Plánujeme letět VIE - BKK a na zpáteční cestě se dá navolit i let s A380 (což bych rád zkusil), jedinej problém je noční přestup v Doha - 8:35 h. Docela by se hodilo na pár hodin lehnout.

ahoj je potreba any mezi tvym volenym letem nebyl jinsi ktery leti drive. Pokus splnujes tuto podminku tak muzes resit dale. Economy promo to Nevim. Ale kdyz jsem to resil pro sebe a na ceste do BKK chtel stravit den v Doha tak jsem tudle podminku nesplnoval. Vice bohuzel Nevim

0 Citovat

my letime v novembri a svojho casu sme zistovali podmienky na bezplatny hotel. narok sme nemali tak som ho nakoniec objednala sama. toto je odpoved z qatar:

With regards to your query, Qatar Airways may offer transit hotel accommodation (including transit visa) for itineraries where shortest stopover option is more than 8 hours and less than 24 hours depending on the fare and route purchased. This service may be available if the following criteria are collectively met:

There is no connection of less than 8 hours available.

The transit time in Doha is between 8 and 24 hours.

Promo Fares (Q, O, T, W, X, E, U, Z) are not eligible for free STPC (hotel accommodation).

The booking does not include flights to or from Abu Dhabi (AUH), Bahrain (BAH), Dubai (DWC), Dubai (DXB), Kuwait (KWI), Muscat (MCT), and Sharjah (SHJ).

One Fare + YQ taxes should reach to 400 USD

0