Příruční zavazadlo

Napsal Erilinis 2016-03-02T14:07:33+01:00 ve fóru Obecně o cestování letadlem

Pokud to dáš do příručáku, automaticky dostaneš klepeta smiley Problémy budou i na skeneru s odbaveným zavazadlem, pokud máš možnost - napiš na letiště nebo minimálně aerolinku, jak postupovat.
S tímhle jsem se bohužel ještě nesetkal. Jde o to, že munice vypadá na skeneru stejně, ať je prázdná nebo ne. A procedura po odhalení je jasná.

Dostanu klepeta? smiley

Hele v roce 2013 jsem omylem převezl příručákem maketu granátu smiley smiley smiley a v poho

Smutné slyšet smiley bohužel bezpečnostní složky jsou dnes brány jako obsluha mcdonaldu a za chyby se v tomto případě tvrdě platí. Makety jsou také přísně zakázány smiley

Zdravím, myslíte že mi Ryanair pustí bez placení do letadla batoh (jako to menší 35x20x20), který je 50x30x15 ale bude téměř prázdný ( = sroluju ho co nejvíc to půjde smiley) ?

to by som ani neriesil smiley alebo si ho oblec pod bundu smiley

O 15 a 10 cm víc?! Tohle malé zavazadlo mám přesně v povolených rozměrech a přesto mi ho přeměřovali. Záleží na tom, koho tam chytíš, ale tohle bych neriskovala.

Ahoj,
mozna je to hloupy dotaz, ale nevite, zda muzu v prirucnim zavazadne mit "heater" - nevim jak to presne cesky nazvat, ale proste takove to male topitko do elektriky? Diky moc smiley

Není problém, akorát jsem ho nikdy neviděl v tak malém provedení smiley

Ahojte,potrebujem radu..Chcem si kupit lacny kufor-ako prirucnu batozinu..Na Sportdirecte maju dva,oba stoja 12€..jeden vyska 48cm,druhy 58cm..48 sa mi zda malo,kedze clovek bojuje o kazdy cm a 58cm sa bojim..vacsinou asi príručka je 55cm..Ake mate skusenosti?Riesili tie TRI cm na letiskach?Dikes smiley

najvacsia istota je ruksak:) kedze naozaj tie tri centimetre mozu riesit, hlavne pozor na kolecka, tie ked vytrcaju tak amen smiley

Tip na stylové příruční zavazadlo nejen pro metrosexuála:

https://www.stream.cz/slavne-znacky/100 ... kabelku-světa

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!