Ahoj, chci se zeptat, jestli nevíte jak je to s objednáváním jídla na palubě? Mám koupené letenky LHR- NYC s British a tam se mi meals podařilo navolit. U Emirates s tím nikdy nebyl problém. Ale na zpátečním letu AA (operované British Airways) mi to píše- Standard food- order on board. Myslíte, že si budu moct vybrat vegetariánské jídlo? Jsem striktní vegetarián už 18 let a tak mám strach být o hladu celý let z Miami do Londýna... Díky moc! .

Vegetariánské jídlo na palubě

Založil(a) ve fóru Obecně o cestování letadlem

3 reakce

Ahoj,
chci se zeptat, jestli nevíte jak je to s objednáváním jídla na palubě? Mám koupené letenky LHR- NYC s British a tam se mi meals podařilo navolit. U Emirates s tím nikdy nebyl problém. Ale na zpátečním letu AA (operované British Airways) mi to píše- Standard food- order on board. Myslíte, že si budu moct vybrat vegetariánské jídlo? Jsem striktní vegetarián už 18 let a tak mám strach být o hladu celý let z Miami do Londýna...



Díky moc!

0

Tedkon jsem letěl Sydney - Praha s BA a vždy když nesli jídlo, tak jedno z nich bylo vegetariánske


Sent from my iPhone using Tapatalk

0 Citovat

Letel sem ted nekolikrat PRG - EWR s BA (1x economy, zbytek business) a obou kabinach vzdycky jedno jidlo vegetarianske.. Ja nejsem co se masa tyce zrovna velky jedlik, takze krome 1 cesty businessem sem vzdycky jedl vege smiley (a behem te jedne cesty jsem si dal naprosto neuveritelny steak smiley ).

Jinak urcite bych ti doporucil (zejmena pokud letis v economy a sedis vic vzadu) rict letusce az budou roznaset piti ze ses vegetarian, at na tebe urcite zbyde smiley

0 Citovat

Jo ideálně se hned ze začátku přihlásit. Většinou to není problém, většinounějakou porci navíc mají.

0
3 reakce