Zdravím, nemáte někdo zkušenosti s leteckou společností Condor? Poletím do Kanady a jako nejlevnější kombinaci mi to hází právě Lufthansu + Condor, tak jestli s ním němá někdo osobní zkušenosti. Dík .

Condor

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

A proč si nepřečteš tohle vlákno???

0 Citovat

Jo to jsme si přečetl, jde spíše hlavně o to zda jste někdo kupoval přes kiwi.com ? Přijde mi ta cena dost nízká oproti jiným letům :)

0 Citovat

ved to kup cez condor.com za rovnaku cenu ...


j2tgsra-1.png

0 Citovat

Že ti to Kiwi asi neprodá. Ale kup to přímo na Condoru za 400 €.

0 Citovat

Caute, kamoska si kupila cez Inviu a ta cez nemecku cestovku all inclusive na Maldivach. Leti sa kombo Austrian+Condor.

Otazka znie, ci v pripade takejto rezervacie je nutny online checkin, alebo to bude zdarma na letisku vo Viedni, nech nestresuju?

Ziadne rezervacne kody nedostali, len booking number od cestovky. Viem ze Condor cashuje za checkin na letisku pri najnizsom tarife, ale z rozpisu tam vidim len booking class M a 20kg bagaze, co by mohlo napovedat, ze ide o vyssi tarif.

0 Citovat

My měli ČSA z PRG N, z FRA s Condorem M, check-in jsme dělali na letišti zdarma. Kupována normální economy class s odbaveným zavazadlem na webu Condoru.

0 Citovat

Jojo, tohle bude na letišti bez problémů zdarma.

0 Citovat

diky, uplny chaos tieto cestovky :D

0 Citovat

Cali!! Proč jsi to smazal? Já měl stejný pocit, když jsem četl dotaz :-))

0 Citovat

ako sa to pochopilo? :D

0 Citovat

niemandos napsal(a):

Cali!! Proč jsi to smazal? Já měl stejný pocit, když jsem četl dotaz :-))

Dal jsem si dobrovolný ban na 24h.

0 Citovat

Já včera také málem koupila Jakartu a Bali s Condorem, ale neměli únor.

Možná tam někdo něco najde - ceny nejsou špatný

https://www.fly4free.com/flight-...only-e299/


0 Citovat

@cali

Tak to ti to nebudu kazit :-) Ja to dělám pořad, ale pak se neovladnu. Kazdopadne napíšu, co jsi napsal ty, ze kombinace Kiwi a Condora je vražedná (mozna to bylo jiné podobne slovo). To aby tazatel dostal relevantních informaci a rozum ;-)

0 Citovat

niemandos napsal(a):

@cali

Tak to ti to nebudu kazit :-) Ja to dělám pořad, ale pak se neovladnu. Kazdopadne napíšu, co jsi napsal ty, ze kombinace Kiwi a Condora je vražedná (mozna to bylo jiné podobne slovo). To aby tazatel dostal relevantních informaci a rozum ;-)

Já bych to jen uvedl na pravou míru... Původní dotaz na Kiwi padl skoro přesně před 2 roky, výše jsme odpovídali na jiný - dnešní - dotaz tonica. Tak asi proto drobné zmatky :D

0 Citovat

Taky proto jsem se zabanoval...

0 Citovat

cali napsal(a):

Taky proto jsem se zabanoval...

Takže teď tu jako vůl vypadam ja :-)))

Diky Cali

0 Citovat

Určitě jste si všimli, že Condor poslední dobou sype jednu nabídku za druhou. Karibik, USA apod. za ceny kolem 9tis. z PRG jsou k vidění prakticky denně. Situaci kolem letenek obecně nesleduju tak dlouho, proto se chci zeptat místních mazáků, jestli tomu tak u Condoru bylo vždycky anebo jestli jde o nějakou mimořádnou poslední křeč před smrtí. S Condorem jsem letěl jen jednou do Calgary a už nikdy více, za mě jsou jen jakýmsi  QS s větším érem, takže let s nimi si rád odpustím. Pouze mě napadají různé myšlenky; jedna z nich je enormní potřeba cash na lepení nějakých finančních průšvihů. Co si o tom myslíte vy?  :-)

0 Citovat

Aniž bych nad tím nějak hlouběji přemýšlel, jako první mě napadá souvislost s krachem CK Thomas Cook. Thomas cook jim do značný míry zaplňoval letadla svými klienty, takže teď musí Condor tu kapacitu naplnit jinde. 

0 Citovat

Hm, zrovna tahle úvaha mě nenapadla. Ale dává smysl  :-)

0 Citovat

Aktuálně mají ještě slevu, ale pokud budete kupovat, tak určitě plaťte kartou, ať máte případný nárok na chargeback. Já jsem u nich třeba nekoupila, ač byli do mé destinace aktuálně nejlevnější, bojím se krachu.

https://www.fly4free.com/flight-...paign=push


0 Citovat

Las Vegas za 7700,- včetně odbaveného kufru - tomu říkám slušná nabídka  :-)

0 Citovat

Taky jsem si  vsimnul tech cen  ,pochopitelne  je za tim karach CK Thomas  Cook, porad neni jasne jak dopadnou lidi  u   CK Neckermann  a to vse je s Condorem provazane , takze bych se taky obaval krachu  ,ale nektere ceny jou hezke  ..

0 Citovat

Pardon, moc prosím o odpověď..letím z Německa na Kanáry. (Condor) mohu mít kabinové zavazadlo ten malý kufr 50x40x20 nebo jen tu kabelku tedy x10cm. MOC Dekuji za odpověď 

0 Citovat

Máte to zcela jasně napsané zde na stránkách v průvodci k aerolince...

0 Citovat

Když on ten průvodce je takový schovaný...

0