Letenka Langkawi

Založil thomas88103 před rokem ve fóru Hledám letenku
12 odpovědí

Zdravim. Hledám pro známého letenku na Langkawi. za co nejrozumnější cenu, pořadí nekdo?
Odlet cca 20.7 návrat cca 3.8.2016
Odlet ideálně z CR, ale není to podminka.

Odesláno z mého HM NOTE 1LTE pomocí Tapatalk

za mě asi varianta z PRG nebo BUD do KUL a odtud na Langkawi (ale zrovna v červenci a srpnu bych spíše volil Perhentiany, Tioman... prostě východní pobřeží, případně Indonésie, Bali).
PRG-KUL vychází v tom termínu 14, BUD-KUL 12,5.
Z KUL na Langkawi pak okolo 20-30 EUR plus batohy.

Četl jsem, že v létě raději východní pobřeží, takže Perhentiany by nemusela být špatná volba. Tam by se dala letenka v daný termín pořídit za kolik nejméně? Asi to bude víceméně stejné jak na Langkawi, ze? Letenka do KUL a z tama se dopravit na Perhentiany?

smiley do kota Bharu se daji sehnat aktualne letenky pod 10 EUR one way na tenhle termin smiley
ale k tomu je potreba jeste zapocitat lod.

Máš nejakej odkaz? Takže jak myslíš ze by to vyšlo nejlip? Do BUD to má daleko, takže PRG->KUL a z tama do Kota Bharu a pak lodí?

návod je i tady na hlavní stránce http://cestujlevne.com/letenky-z-prahy- ... ntiany-13/
letenky do kul pres standardni vyhledavace vcetne cestujlevne, vnitrostatni letenka airasia.com, lod viz odkaz.

To ano ale v daný termín to tam bohužel žádný let neni. A když hledám jinde, tak nejlevnější nacházím kolem 18k. Ale je možný ze hledám blbe.

+- nějaký den? Pokud má přesný den příletu a odletu v den prázdnin, tak může být rád za cokoliv pod 20.... A to je ještě "výjimka" nečekat na žádnou akci a mít to o prázdninách za tuhle cenu.

Má + - dva dny při odletu tam a návrat maximálně 6.8.
Takže myslíš ze cena kolem těch 18 je ok a levněji neporidi, jo?

noooo, nevim teda, kde hledas - ale treba ja vidim variantu 19/7 az 3/8 za 13.975,-
nebo 21/7 az 3/8

Jo asi jsem blbě hledal, už jsem taky našel za 14k. Takže rovnou koupit a na nic necekat, ze? Níž už to určitě nepůjde

Jo řeknu mu ať koupi smiley ještě dotaz jde koupit ticket na loď pres net nebo se musí až na místě?

Přihlášení a registrace