Odbavení zavazadla

Napsal jiriksykora 2016-05-11T20:06:37+02:00 ve fóru Obecně o cestování letadlem
6 odpovědí

mam let s prestupem a dlouhy dvoudenni stopover viz obr priloha bude mozne odbavit zavazadla v ams az do cilove destinace (denpasar)

Určitě ne, většinou je to možné jen v rámci jednoho segmentu, kde je layover na další leg do 24 hodin. Tady už jde o dva segmenty, tak jak to ukazuje screen z CMT smiley

Ahoj, lze prosím odbavit zavazadlo pouze do přestupní destinace?  Chtěli bychom vynechat poslední část letového plánu LAX-ATL- AMS-VIE . Díky!

a do USA ako letite? mozno keby ste preskocili VIE-AMS, tak by ste uz nemali s bagazou problem :)

*irony off - ved ako vidim ste tu uz 4 roky

vsetko zalezi od ochoty agentov v LAX. ak by ste mali nejaky dlhy prestup v AMS (napr. nocny), tak to by nebol problem. Ale ak mate nejake 2-3 hodiny, to uz zavana problemom

Venedet napsal(a):

Ahoj, lze prosím odbavit zavazadlo pouze do přestupní destinace?  Chtěli bychom vynechat poslední část letového plánu LAX-ATL- AMS-VIE . Díky!


Tahle otázka měla být především položena před tím než jste si koupili letenky... jinak platí to co píše to nic.

OK, takže záleží na ochotě letištního pracovníka v LAX...  díky za info. 

Letenky byly kupovány v rámci super akce Vídeň - USA, možnost multicity jinam než VIE už mi nevycházela za tak zajímavou cenu. 

Známá na CDG uhrála náhlou nevolnost, aby nemusela proletět poslední úsek, k tomu se ale uchýlit nechci, někdo na jiném serveru radil prostě poslední let nenastoupit, kufry by pak měli z letadla vytáhnout kvůli bezpečnosti, nechci ale pokoušet karmu a namíchnout celé letadlo, které na to vytažení bude čekat, už jsem sama zažila.

Venedet napsal(a):

Známá na CDG uhrála náhlou nevolnost,

Vysoka skola zivota

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!