www.smartwings.com Od 1.5.2012 je snížen váhový limit zavazadel na 15kg, co tomu říkáte ?  .

[QS] SmartWings

Založil ve fóru Letecké společnosti

mikir napsal(a):

Krystof , nevim ale z Kapverd nemaji zase tak daleko na Kanarske a to uz je prece EU

Když je vydán plošný zákaz letů v celé EU, tak se to vztahuje i na Kanáry, což je de iure a de facto území EU. Co je na tom tak těžkého k pochopení? 

Nebo je to jako obvykle vím kulový, ale o to větší hlouposti plácám?  Tunisko nebo Maroko je jedno, nicméně předpokládám že v Tunisku má QS asi větší handlingové zázemí, když tam v létě vozí koupáky.

0 Citovat

Zákaz sice platil až od večera a oficiální dokument byl vydán zhruba hodinu a půl před zákazem, ale o zastavení letů věděli kompetentní lidé už o dost hodin dříve. A jestli nevěříte, tak o tom už facebook EASA informoval 12. března v 10:38. 


easa.png

0 Citovat

Tony68 napsal(a):

Zákaz sice platil až od večera a oficiální dokument byl vydán zhruba hodinu a půl před zákazem, ale o zastavení letů věděli kompetentní lidé už o dost hodin dříve. A jestli nevěříte, tak o tom už facebook EASA informoval 12. března v 10:38. 

A to se teda podle tebe už dopoledne obecně vědělo,  kdy přesně se to zastaví a že letadla ve vzduchu nebudou moci přistát? Je zajímavé, že žádný odborník o tom nevěděl, ale ty ano. Asi o tom věděli jen insideři z EASA a pak to takto nezodpovědně a hloupě provedli.
0 Citovat

Já vidím ten samý příspěvek, akorát v 18:38 :D

Každopádně i kdyby to věděli už od 10:38, letadla byla už dávno na cestě do DXB/SID. Pokud měli informaci, že k uzavření dojde v 19:00 (což pochybuju, že "kompetentní lidé" mimo EASA věděli dopředu), dává mi logiku, že prostě z Dubaje a Kapverd odstartovali v domnění, že někdo bude uvažovat logicky a airborne stroje nechá doletět ;)


easa.png

0 Citovat

Tony68 asi naletěl na fotoshopovou úpravu.

0 Citovat

Roiman4, Petr 76. reagoval jsem na tu  1.30 hod  co EU vyhlasila , ze vyda zakaz . a nevidim na tom nic nemozneho  ,kdyz letim z Kapverd  ,pristat na Kanarech i kdyz by se tam treba vraceli ,( v dobe kdy zakaz jeste neplatil ) pripadne je pak dalsich mnoho moznosti  jinych ,nikde nepisu , ze Kanary nejsou EU, a je jasne ze z Kapverd byli dal uz   a ano souhlasim , ze Tunis je asi pro QS vyhodnejsi  ,ale pro ne ,,na jinych letistich by lide meli  moznost si najit sami  let ,nez cekat az  SQ posle jine letadlo

Nekere zeme vydaly zakaz  uz pred nekolika dny .,tezko by nekdo mohl SQ neco vycitat .kdyz by se preventivne rozhodli neodletet  a pockali  tech par hodin na vyjasneni situace ,  nemohlo jit  o vic jak o 2 hodiny
0 Citovat

mikir napsal(a):

Roiman4, Petr 76. reagoval jsem na tu  1.30 hod  co EU vyhlasila , ze vyda zakaz . a nevidim na tom nic nemozneho  ,kdyz letim z Kapverd  ,pristat na Kanarech i kdyz by se tam treba vraceli ,( v dobe kdy zakaz jeste neplatil ) pripadne je pak dalsich mnoho moznosti  jinych ,nikde nepisu , ze Kanary nejsou EU, a je jasne ze z Kapverd byli dal uz   a ano souhlasim , ze Tunis je asi pro QS vyhodnejsi  ,ale pro ne ,,na jinych letistich by lide meli  moznost si najit sami  let ,nez cekat az  SQ posle jine letadlo

Nekere zeme vydaly zakaz  uz pred nekolika dny .,tezko by nekdo mohl SQ neco vycitat .kdyz by se preventivne rozhodli neodletet  a pockali  tech par hodin na vyjasneni situace ,  nemohlo jit  o vic jak o 2 hodiny


Proboha proč by pro ně měl SQ posílat  nějaké letadlo??

0 Citovat

mikir napsal(a):

Roiman4, Petr 76. reagoval jsem na tu  1.30 hod  co EU vyhlasila , ze vyda zakaz . a nevidim na tom nic nemozneho  ,kdyz letim z Kapverd  ,pristat na Kanarech i kdyz by se tam treba vraceli ,( v dobe kdy zakaz jeste neplatil ) pripadne je pak dalsich mnoho moznosti  jinych ,nikde nepisu , ze Kanary nejsou EU, a je jasne ze z Kapverd byli dal uz   a ano souhlasim , ze Tunis je asi pro QS vyhodnejsi  ,ale pro ne ,,na jinych letistich by lide meli  moznost si najit sami  let ,nez cekat az  SQ posle jine letadlo

Nekere zeme vydaly zakaz  uz pred nekolika dny .,tezko by nekdo mohl SQ neco vycitat .kdyz by se preventivne rozhodli neodletet  a pockali  tech par hodin na vyjasneni situace ,  nemohlo jit  o vic jak o 2 hodiny


Porad plati to, co jsem psal. Jestlize letadlo vzleti skoro na maximalni hmotnost, tak stejne nad Kanarama musi krouzit nez spotrebuje palivo. A to pak zase nastava situace, kdy nemaji kde pristat.

0 Citovat

Já jsem nepodlehl žádnému klamu, ten čas tam skutečně je. Já se tam totiž díval bez přihlášení na FB. Vymažte si historii prohlížení, odhlašte se z FB a zkuste to přes google - zadejte EASA facebook a pak klikněte na odkaz. Když se i já přihlásím k FB, tak vidím čas jako vy - 18:38. Prostě jsou tam 2 rozdílné časy, bez přihlášení je tam 10:38. 

0 Citovat

Libor_S napsal(a):

 Je zajímavé, že žádný odborník o tom nevěděl, ale ty ano.

Já jsem to nevěděl, ale četl jsem o tom, že to příslušní lidé věděli dopředu před tím zveřejněním dokumentu a tak jsem se bez přihlášení mrkl na ten jejich FB profil a ten čas mi to potvrdil. Možná jsem naletěl, to nemám v tom případě problém uznat chybu. Ale zajímalo by mne s kolika odborníky jsi mluvil, když tvrdíš, že to žádný nevěděl. :-)

0 Citovat

Tak nějak bych si tipnul, že komunikace důležitých věcí jako je např. zákaz letů nějakého typu letadla probíhá jinak než lajkováním statusů na FB... Přeci jenom jde o zásadnější věci než to, jestli se rozcházíš s holkou nebo jak umíš skákat přes zábradlí. 

0 Citovat

Já se ve FB tolik nevyznám, ale nevím, jak by se dal prohlížet bez přihlášení. V každém případě to tam dříve nebylo už jen z toho prostého důvodu, že reakce tam jsou až po čase 18,38 (to se dá snadno ověřit, pokud teda nepodezříváš FB ze zapojení do spiknutí, že všechny dřívější smazal). Se žádnými odborníky jsem nemluvil, ale předpokládám, že kdyby nějaký takový existoval, zjistili by to novináři nebo třeba zdejší přispěvatelé.

0 Citovat

Petr76: Taky jsem toho názoru, že zainteresovaní lidé ty informace dostali dříve než vylezl na svět ten dokument. Tak nerozumím, proč se všichni odpichují od toho času hodinu a půl před platností zákazu. To by pak v tom byl pěkný bordel, kdyby to věděl zároveň nějaký Lojza, který ani třeba nikam nelétá, a lidé na letištích a v aerolinkách. 

0 Citovat

Tak bez ohledu na cas vyhlaseni zakazu je vice nez zvlastni, ze v okamziku zakazu se v EU prostoru pohybovala pouze 2 letadla....a vime ktera. 

0 Citovat

+ 5 letadel TUI + 2 letadla Norwegian. Ono to tak zvláštní není, vezmeme-li v úvahu, že moc dalších aerolinek v Evropě MAXy neprovozuje...

0 Citovat

Jenom k tomu casu prispevku na fb… ja vidim 7:38 PM v anonymnim rezimu i po prihlaseni na mobilu a 6:38 PM, kdyz jsem prihlasenej na notebooku 😃🤔 takze hacek s casem u prispevku asi bude jinde. 

0 Citovat

Hadam, ze kazdy videte ten cas v jinem casovem pasmu...

0 Citovat

https://zdopravy.cz/smartwings-b...voz-29554/


"Ukrajinský úřad civilního letectví mu zakázal dočasně provoz kvůli nedodržování bezpečnostních standardů."


0 Citovat

https://www.idnes.cz/zpravy/doma...omaci_fort


0 Citovat

Nejak v tom clanku chybi, jak se nekteri cestujici vyjadrovali smerem k tomu umrti nebot pani byla pry jine narodnosti nez ceske...

0 Citovat

Dnesni kvalitka, QS1165, OK-TSU ;-))


629bb825-6c35-4958-a1ae-6595216a6029.jpeg
c1471754-6baa-4b57-9bdc-87610d27b094.jpeg

0 Citovat

Nemáš lítat v byznysu, masňáku:-)

0 Citovat

cali napsal(a):

Nemáš lítat v byznysu, masňáku:-)

LM pres Etravel me zviklaly 😂

0 Citovat

2 Marek Sourak: Blizi se konec sezony a doufam, ze bude jak loni i neco za 1000 Kc tam i zpet. Dotaz je tam nejake ale?  Ci jen staci hodit dva kusy do kosiky a frcis na letiste? Check in, vytisteni letenek ...

0 Citovat

Taky nás zaujaly letenky přes etravel. Nevíte, kde se dozvím, zda se jedná o letenky s odbaveným zavazadlem či bez? Díky

0