Dobry den, prosim poradite mi jak se dostat nejrychleji z letiste na Majdan?:) dekuji Jirka .

Kyjev Borispol

Založil ve fóru Letiště

Ten miestny autobus z letiska som nikdy nenašiel. Ale z Boryspolu som na letisko s ním raz šiel. Je to maršrutka, nikto nevie kedy to pôjde. Bermudský trojuholník. Ale ten airport hotel v Boryspole je super za tú cenu, 2x som ho využil

0 Citovat

tonic napsal(a):

Free transport sa dá objednať telefonicky. Osobne odporúčam tam zavolať a zistiť či vôbec majú voľné. Potom zobrať uber za asi 100uah. A free shuttle využiť cestou naspäť. 

Díky za relevantní info. Je to na duben, ale teď mám čas konečně plánovat a dokonce se rozchodil i internet, co byl přes Vánoce lehlý. Takže je to (transfer) jen na objednání, ju?
0 Citovat

Áno, určite tam zavolaj, po anglicky vedia. V tvojom prípade by som skúsil aj letiskový hotel "boryspil"" priamotisku, ceny podobne. Odpisujú aj na mail.

0 Citovat

Ahoj, jak velký risk je 2-hodinový přestup v KBP ?

Přestup z vnitrostátního na mezinárodní let, konkrétně:

ODS-KBP přílet v 18:25h

KBP-PRG odlet v 20:30h 

Termín 07/2019, obě separátní rezervace, jen s příručákama. Předem díky za názory.

0 Citovat

Ahoj, pokud všechno půjde pole času, pak risk není žádný. Prostor pro zpoždění při zachování komfortního přestupu je cca 45 minut. Nicméně UIA je pověstná svými častými posuny letů klidně i o hodiny, takže z tohoto pohledu to docela risk je.

0 Citovat

Díky, já vím. Právěže to mám koupený už delší dobu a ten let ODS-KBP posunuli z původního 3-hod. přestupu na dopoledne, takže to vychází na 8 hodin na letišti. Což se mi logicky nechce. Zvažuju zažádat o přebůkování na ten další podvečerní let, kde by byly právě ty 2hod. A tak jsem se ptal, jak velký je to risk, protože asi budeme muset přes imigrační.

0 Citovat

Proč tvrdnout na letišti, když se dá jet min. na 4 hodiny do centra?

0 Citovat

Imigračka býva celkom rýchla na KBP. Inak s novým vlakom si za polhodinu v centre.

0 Citovat

V Kyjevě budu 1 den už při cestě tam.  Zpátky bych preferoval jen přestup a domů :)

0 Citovat

UIA jsou opravdu nevyzpytatelné - z asi 15 letů co jsem u nich kupovala mi prakticky všechny nějak posunuli od 15 minut až po 5 hodin. No a ty lety co mi neposunuli mi zrušili. Nakupuješ to rok dopředu a pak máš s jejich klientským centrem postaráno o zábavu na celý rok.

0 Citovat

To je daň za 10 eurové letenky po celom ex-ZSSR :))

0 Citovat

tak zažádáno o změnu letu a před chvilkou přišel mail o schválení


UIA napsal(a):

Thank you for your answer. ​

In accordance with your request, we offer you to rebook your flight PS 058 to PS 060 with flight details below: ... 

odsouhlasil jsem a teď už jen čekám na potvrzení, tak snad vše klapne, díky


0 Citovat

Asi mám štěstí. Rezervoval jsem loni v únoru cestu z Prahy do Kyjeva na příští týden a za těch 11 měsíců žádná změna.

0 Citovat

https://gettsleep.com.ua/en/

kapsulovy hotel na KBP

0