Máte nějaké tipy či doporučení jak cestovat s příručním zavazadlem? Sem s ním! Vítány jsou také tipy na kvalitní batohy, zavazadla splňující podmínky pro přepravu. .

Příruční zavazadla

Založil ve fóru Obecně o cestování letadlem

5 reakcí

Máte nějaké tipy či doporučení jak cestovat s příručním zavazadlem? Sem s ním!

Vítány jsou také tipy na kvalitní batohy, zavazadla splňující podmínky pro přepravu.

0

Hoj cestovatele, letam casto s Ryanairem, mam klasicke kabinove zavazadlo zn. Carlton a malo kdy po me chteji abych ho narval do stojanu. Takze se mi nikdy nestalo ze by meli na letisti vahu a kufr vazili, takze standardne mam urcite vice nez 10kg. Ono hodne zalezi na osobnim pristupu daneho pracovnika co tam a stoji a ma to kontrolovat, nekdy jsou prisnejsi, nekdy laxnejsi:-))) takze vzhuru do oblak s Ryanairem a uslysite krasnou fanfaru kdyz dolelite na cas:-))
Petr

0 Citovat

Splňuje ti i nové rozměry Wizzairu nebo s nimi nelétáš? Trochu mi totiž tím rozbili strategii smiley

0 Citovat

Zdravím,

vyhlídnul jsem si nový batoh Osprey Stratos 34 II na cestování. Hlavně bych ho chtěl používat jako palubní zavazadlo, abych nemusel odbavovat. Má napsané rozměry 62 × 30 × 31 cm. Myslíte že mi to projde nebo bude nějaký problém s velikostí?

0 Citovat

U lowcostů problém bude určitě. Jedině že by šel mačkat do malé kuličky a byl poloprázdný.

0 Citovat

Tak potom jsem ještě koukal na Osprey Farpoint 40, velikost 54x35x23cm. Teď v dohledné době se mi jedná o Ryanair, kde si přikupuji to větší palubní zavazadlo a Eurowings. Nebo máte nějaké doporučení?

0
5 reakcí