British Airways

Založil David Eiselt před 4 lety ve fóru Letecké společnosti

Díky, to mi nedošlo, že bych se měl podívat na přímý let ze SAN do LHR a jeden tam na ten den skutečně mají. Tak začnu tedy s požadavkem na tento let a nebylo by vůbec špatné, když by to vyšlo.
Je tam ale s tím přímým přílet na LHR v 15:20 na T5 a další odlet do PRG mám v 16:35 z T3...tak to nevím, zda se to při této kombinaci bude dát bezpečně stihnout. Naposledy jsem to měl podobné a bylo to dost o fous.
P.S. Ještě mě napadlo - bude třeba při návratu s případným přestupem v USA vyzvednout na přestupu bágl a znovu ho nechat odbavit nebo to nebude třeba a bude to až do LHR/PRG? Protože počítám, že mě stejně hodí na nějaký let s přestupem "někde" v USA (vše je AA v kooperaci s BA).

Kupoval jsi letenku u BA nebo prodejce? V druhém případě tě mohou odkázat na prodejce, zvláště pokud není odlet zítra. Vlastní zkušenost.

Koupeno přímo u BA.

Avatar uživatele Mailand

Minimum connecting times:
1 hour for connections within the same Heathrow terminal
1 hour 30 minutes for connections that require travel between terminals at Heathrow

Po změně odletu jednoho segmentu mi klesl čas přestupu na 1:25 a let mi neustále rušili. Nakonec jsem musel posunout odlet o jeden den. Takže jsi stejný případ jako já.

Avatar uživatele Unown

Stihl jsem na Heathrow z T3 na T5 za hodinu. Ale už jsem znal cestu. Stejně kdyz budeš mít boarding pass, tak na tebe musí čekat, ne?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar uživatele eremi

Čekat na něj rozhodně nemusí a rozhodující je minimum connecting times, který sem dával Mailand, pokud je nesplňuješ, tak Ti tu letenku ani nevystaví, takže je zbytečný tyhle konkrétní lety dál řešit.

Avatar uživatele chuffu

taky sme stihli přestupy z T3 na T5 cca ya hodku. Možná sme měli štěstí, no uvidím jak to bude teďka smiley T5 má ale 3 odletové haly, my letěli do PHX a ještě sme museli přejet do další haly, takže to zabralo taky nějaký čas.

jenom tak na okraj, některé lety z USA teď lítají na T3 místo dřívějšího T5

Avatar uživatele kickass1

Od konce 2015 lita z T3 Las Vegas, Dallas a Phoenix.. + Nejaka Afrika..

Avatar uživatele petr87

Zdravím a prosím o radu zkušenější cestovatele. Koupil jsem u BA letenky do Říma. Let operuje Vueling. Jak je to s odbaveným zavazadlem...myslím si správně, že pro mě platí politika BA, že mám zapsané zavazadlo do 23 kg v ceně letenky? Díky Petr

Nezáleží na politice BA, ale na tarifu, ve kterém je letenka naknihována. Koukám se, že BA prodává lety Vuelingu jako klasickou Economy, takže zapsané zavazadlo je určitě zahrnuto v letence.

Avatar uživatele petr87
Lukáš Horák napsal:

Nezáleží na politice BA, ale na tarifu, ve kterém je letenka naknihována. Koukám se, že BA prodává lety Vuelingu jako klasickou Economy, takže zapsané zavazadlo je určitě zahrnuto v letence.

Díky moc za odpověď.

Přihlášení a registrace