Zdravím, cestovatelé P.S. Jde mi o dovolenou, ne o rady, ze mam zmenit praci nebo nikam nejezdit  .

"Exotika" první 2 týdny v srpnu 2016

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

11 reakcí

Zdravím, cestovatelé smiley
Sice "za minutu dvanact", ale preci jen, jsem na poslední chvíli dostal pracovní volno na první polovinu srpna.
Poradite mi, kam s akcnimi letenkami vycestovat za nejakou "exotikou" (asi Asie), ktera nebude tak narocna na planovani?
Moc dekuji za jakykoliv typ smiley
P.S. Jde mi o dovolenou, ne o rady, ze mam zmenit praci nebo nikam nejezdit smiley
Diky

0

no ci to je najlepsi cas na cestovanie do "exotiky" smiley vsade horko smiley
ale teda aky mas rozpocet?

0 Citovat

Cestujeme ve dvou, kdyby se to celkove veslo max 35 000CZK/ jednoho, s tim ze letenky by mely byt okolo 15 000CZK/ osobu?

0 Citovat

tak to bohaty rozpocet, to je pomaly moj rocny smiley no v auguste bude v exotike riadne horko a na vela miestach monzuny (co moze znamenat problem, ale aj nemusi) ale zase Indonezia a Sri Lanka a Indonezia su fajn vtedy. Takze u mna by to bola asi ta Sri Lanka. "Maly" ostrov, ceny s FlyDubai z Prahy okolo 500 euro, viza bez problemov, ceny fajn:)

0 Citovat

Normalne vyuzivam letenek v akcich, ale to je takhle na posledni chvili nerealne smiley
OK, moc dekuji!
A typ, kdybychom se bavili o 25 000/ osobu, mas? smiley

0 Citovat

Kanáry???

0 Citovat

Sri Lanka stale smiley
Alebo Gruzinsko smiley

0 Citovat

Dej si na 10 dní Srí lanku .. k tomu 4 noci na maledivach a jsi vysmátý smiley a nic neres ...

letenky vsechny poridis do 17K ... na srí lance je levne a maledivach se proste vyplázneš na pláž smiley a limit bude v pohodě.

0 Citovat

presne tak, nakombinovat to s maledivami a ten sused co za rovnake peniaze pojde na all inclusive do Grecka bude smutny smiley

0 Citovat

Čau! Hele zkus kontaktovat nějakou cestovku, oni ti dokážou poradit asi nejlíp. Nebo zkus nějakej last minute. Já bych ti doporučil Filipíny. Byl jsem tam sice jen jednou, ale byla to asi má nejlepší dovolená. Předpokládám, že když chceš za exotikou na 2 týdny, tak máš asi dost financí... Zkus se podívat na tyhle zájezdy na Filipíny, jestli tě třeba nějakej z nich nezaujme... Jsou to z většiny hodně luxusní pobyty u moře, ale taky poznávací zájezdy. Navíc jsou to individuální zájezdy, takže žádný cestování s hromadou dalších českejch turistů smiley

0 Citovat

S cestovkou urcite filipiny do 35 000 na osobu smiley
Ci robime tu reklamu?

0 Citovat

OK, děkuji všem za rady, pomohli jste mi v rozhodování smiley

0
11 reakcí