Zdravím, kupoval jsem letenku přes expedii PRG-YYZ (vše se zdá v pořádku, píšou confirmed, peníze byly strženy). Jen ze zajímavosti jsem vyzkoušel najít můj itinerář na podobných stránkách jako CheckMyTrip (vyzkoušel jsem jich vícero), ale nic mi pod mým booking reference (6-místný kód) a last name nenašlo. Mám se něčeho obávat/nějak to řešit? Je to možná taky tím, že mám debilní příjmení (ö v něm - na expedii se mi to povedlo zadat s tím, ale tyto vyhledávače mi ö odmítají). Nervózní jsem ale stejně  .

CheckMyTrip a podobné služby

Založil ve fóru Obecně o cestování letadlem

ja sa tiez pridavam, vsetko mam na checkmytrip, ale tripcase vyzera tiez slusne a zobral hned obskurny let s Motor Sich :) a appka vyzera tiez k svetu. Hlavne je dobre, ze sa tam daju grupovat do kopy lety ak su vramci jedneho vyletu

0 Citovat

Na itineráře používám Tripit, ale ten nezobrazuje update, takže tahle appka se hodí, zvlášť, když je vše po kupě.

0 Citovat

Mám protivný problém s Checkmytrip - krom toho, že nežere rezervační kódy Air China, tak mi ještě spojuje různé lety s Air China zaslané na trips@checkmytrip.com dohromady. Stalo se to i někomu dalšímu nebo mám zase něco extra? :)

Psal jsem jim na FB chatu, ale "poradili" mi zadat lety ručně.
0 Citovat

Mně na lety s CA checkmytrip také blbnul, ale tripcase byl absolutně bezchybný...

0 Citovat

cali napsal(a):

Mně na lety s CA checkmytrip také blbnul, ale tripcase byl absolutně bezchybný...

Díky za tip. Ten mám taky, ale chtěl jsem mít všechno v jednom, tak asi nebudu.
0 Citovat

Ahoj, nevite, jak moc je checkmytrip verohodny co se tyce zruseni letu? Na rijnovy let Singapore-Berlin Tegel se Scootem mi to pise flight cancelled, ale na strance Scootu vse zatim vypada OK..

0 Citovat

Odpovim si sam (jedna z tech ukvapenych otazek :D). Let Scoot skutecne zrusil a presunul nas z 11.11 na 10.11. System (nebo nekdo) nam automaticky udelal rebooking az na 13.11. Takze jim jdu hned napsat. Je sance na full refund? Popripade i na cestu tam, kterou s nima mam (ovsem samostatna letenka :-( )?

0 Citovat

Zrušený let můžeš požádat o navrácení peněz nebo přehození na jiný termín. U té druhé letenky to asi neprojde.

0 Citovat

Je mi to jasny, ze to je dan za (levnejsi) 2 jednosmerky misto RT letenky.. Ale zkusim to.. u UIA to problem nebyl, ale Scoot posledni dobou dost pritvrdil co se tyce customer friendly servisu..

0 Citovat

Tak jelikoz jsem cast letenky platil voucherem, tak scoot nabizi pouze refund ve forme voucheru. Je to ok nebo bych mel mit narok na cash v tomto pripade, nevite?

0 Citovat

Ahojte, funguje vám checkmytrip? Nedaří se mi cca tři týdny přidávat nové lety. Díky

0 Citovat

Nefunguje to. Tato kdysi výborná aplikace je bohužel nyní nefunkční. Zprasili aplikaci tím upgradem na začátku března 2023. Odinstalovat aplikaci.

1 Citovat

U mně funguje...jiný design, za mně horší. Ale už nefunguje počítačová verze. Tu zrušili... měl jsem ještě "cestovani" od Googlu, ale tam mi zmizely všechny zadané lety a další..  máte tip na něco podobného? 

0 Citovat

Checkmytrip je od posledneho upgrade uplne nepouzitelny... uz tam nevidiet ani cisla e-ticketov, triedu, sedacky ani ziadne informacie pre ktore som ju vyuzival... teda suhlasim s odinstalovanim...

0 Citovat

A co místo toho?

0 Citovat

pokud to clovek pouziva pro “organizaci” letu, hotelu a dalsich  a live updaty o gejtech, zpozdenich apod (a netrva ma zivem peopojeni s rezervaci tak, jak to u nekterych dopravcu umel checkmytrip) , tak uz drive zmineny tripit.

pouzivam uz asi sest let placenou verzi, loni jsem pouzival soubezne s checkmytrip, a nakonec stejne zustal u tripitu (hlavne teda proto, ze vetsinou kitam s LH group, a tam checkmytrip stejne “zive propojeni” neumel)

0 Citovat

Mam to hlavně proto, že když celkem dost cestuji, tak na jedno kliknutí mám všechny cesty pohromadě, vím kdy a kam letím, popřípadě kde je ubytování...kde sedím to je pro mne nepodstatné..v minulosti nebyl problém přidat u check my trip hotel, ale už to dlouho nejde, rovněž to hlásilo hodně dopředu i změnu letu-to už je taky pryč.. tripit by ti vše splňoval?

0 Citovat

Co říkáte na FLIO?

0 Citovat

Daniel _1 napsal(a):

Mam to hlavně proto, že když celkem dost cestuji, tak na jedno kliknutí mám všechny cesty pohromadě, vím kdy a kam letím, popřípadě kde je ubytování...kde sedím to je pro mne nepodstatné..v minulosti nebyl problém přidat u check my trip hotel, ale už to dlouho nejde, rovněž to hlásilo hodně dopředu i změnu letu-to už je taky pryč.. tripit by ti vše splňoval?

Presne k tomuhle ho pouzuivam, a rekl bych, ze presne toto plní dobře. K tou synchronizace s outlookem (resp. cimkoi, co umí importovat dynamicky ICS soubory) a celkemkvalitni notifikace o gejtech, zpozdenich a tak (u velke vetsiny dopravcu).

Mobilní appka je docela prijemna, minimalne na iosu vcetne widgetu na zamykaci obrazovku apod. neocenitelny pomocnik.)

 

0 Citovat

J0x napsal(a):

Co říkáte na FLIO?

FLIO ale vypada, ze umi jen lety. Do (např. ) tripitu lze narvat prakticky cokoli - lety, hotely, zeleznicni presuny, atd, takze clovek presne ví, kdy, kam kdy a jak :)

0 Citovat

FLIO také nefunguje, nejde spustit ...

1 Citovat

Ani mně nejde FLIO spustit.

0 Citovat

Ani mně nejde FLIO spustit.

0 Citovat

To je teď novinka, před pár dny "updatovali". ☹️

0 Citovat

Do CMT mi nejde nic nahrat👎.

0