Březnový výprodej letenek od 30€ - vstup na nabídku .

Vueling

Založil ve fóru Letecké společnosti

Kryštof Hájek napsal(a):

Ahoj, zatím to vypadá, že ano. Ale uvidíme. Kdyžtak linka Ryanairu do Pisy, která je 40 minut vlakem, je celoroční 100%.


jenže ta lítá v úterý a já potřebuju středu, tak uvidíme.....



njn, přinejhorším "Italo" do Milána a odtud toho lítá do Prahy 3 (_|_)
0 Citovat

Přišel mi na email 20€ slevový kód na zpáteční letenku, třeba někdo využije "basicgotooptimaGQKJVLOG"

0 Citovat

Prodám voucher u Vueling na 81€ za 40€. Lze využít pro kohokoliv. Platnost do 8.1.2023

0 Citovat

Ahoj,

za 14 dní poprvé poletíme s Vuelingem, a to do Barcelony. Dokoupili jsme si k základní letence 20 kg zavazadlo. Nikde jsem se však na webu dopravce nedopátrala limitu rozměrů zavazadla :/. Některé zdroje na netu uvádí, že součet všech stran nesmí překročit 158 cm, což mi přijde na 20 kg celkem málo a hlavně bych to ráda viděla v oficiálních podmínkách :D.

Nemáte někdo prosím informace nebo zkušenosti?

Díky moc a přeji krásné dny!

0 Citovat

Dobrý den,

v létě poletím poprvé s Vuelingem do Barcelony.

Bohužel jsem si přečetla staré informace o zavazadlech.

To znamená 1x malé zavazadlo 40x30x20 a 1x větší příruční 55x40x20 na palubu v základním tarifu.

Na těchto stránkách jsem se dočetla, že nyní je možné to větší zavazadlo na letišti odbavit zdarma.

"Velké příruční zavazadlo o rozměrech 55 x 40 x 20 cm a váze 8 kg si vezmete s sebou na palubu v případě dražších tarifů. U základního tarifu Basic musíte toto zavazadlo odbavit na letišti zdarma, což může být i výhoda, jelikož si můžete na cestu sbalit tekutiny v balení větším jak 100 ml. Odbavit jej můžete i u dražších tarifů."

Prosím o info, jestli je tato informace stále aktualní. Nerada bych to řešila na letišti.

Děkuji

0 Citovat

Pouze malé příruční zavazadlo v ceně 40x30x20 cm s sebou na palubu. Další jsou za poplatek: https://www.vueling.com/en/vueli...nd-luggage

0 Citovat

Moc děkuji za odpověď. Toho jsem se bála.

Bohužel jsem tuto mylnou informaci nečetla jen na těchto stránkách.

Nevíte jak přikoupit alespoň jeden kufr za přijatelnou cenu? Letecká společnost mi nabízí přikoupit zavazadlo, ale vždy pro všechny pasažéry.

0 Citovat

treba kliknut sem a mozte pridat bagaz len pre jedneho pasaziera

 

 


vueling.png

0 Citovat

Tonic: Ale jde to i pro palubní zavazadlo? Jak Jana@ říká, i mne to před časem nabízelo přikoupení palubních zavazadel pro všechny účastníky cesty, nešlo vybrat jen jednoho. Navíc se lišila i cena při nákupu přes web a přes mobil :-(

Psal jsem o tom tady:
https://www.cestujlevne.com/lete...st/vueling

0 Citovat

Moc všem děkuji.

Přidání zavazadel jsem už objevila, ale stejně je to kotel! 70 € !  :(

O příspěvku od Dana@ jsem četla a vím o čem mluví. Byla bych ráda, kdyby se se mnou podělil o zkušenosti s odbavením. Odbavení online? Nebo na přepážce? Někde jsem četla o nějakém poplatku... ?

Děkuji

0 Citovat

Odbavení online je vždycky praktičtější - máte o jednu frontu míň :).

Ale u Vuelingu je to na vás - zas tak ultralowcost to není, takže odbavením až na letišti nezchudnete ani o korunu.

Informace o odbavení jsou mimochodem v tomtéž textu :)

0 Citovat

Jana@ napsal(a):

Moc všem děkuji.

Přidání zavazadel jsem už objevila, ale stejně je to kotel! 70 € !  :(

O příspěvku od Dana@ jsem četla a vím o čem mluví. Byla bych ráda, kdyby se se mnou podělil o zkušenosti s odbavením. Odbavení online? Nebo na přepážce? Někde jsem četla o nějakém poplatku... ?

Děkuji

Já s nimi nelétám až tak často a tenhle let je až v červnu. Ale pokud to bude možné a zvládnete to, určitě se odbavte předem online, na přepážce pak jen necháte kufr (předpokládám, že jste si ho koupila do podpalubí). Pokud jste si koupila palubní zavazadlo a berete ho s sebou, tak na přepážku vůbec nejdete a přímo s vystavenou letenkou (boarding pass) zamíříte ke kontrolám. Užijte si dovolenou :-)

0 Citovat

Za 70 éček kupuju zpáteční letenky z Prahy :D Poradila bych vám zvážit, co s sebou opravdu chcete tahat, a jako příruční zavazadla si vzít velké batohy + teplé věci na sebe...

1 Citovat

Zdravím, prosím nemáte někdo zkušenost u Veuelingu, když se změnilo příjmění z důvodu svatby a na letence je rodné přijmení před svtabou u ženy? Svatba proběhla mezi nákupem letenky a plánovaným letem., letenka byla kupovaná někdy v listopadu.

0 Citovat

Pokud se shoduje s pasem, tak to neni problem. Ten muze mit az pul roku po svatbe.

0 Citovat

Bohužel OP i pas už má změněný :-(

0 Citovat

Zkušenosti nemám, ale co vím třeba u Ryanairu to změní při prokázání oddacím listem. Jak to v reálu funguje, to netuším, ale myslím si, že většina aerolinek by to mohla mít stejně. Nejjednodušší bude asi zavolat/napsat na podporu.

0 Citovat

Tady bych byl malinko pesimista. Vueling je celkem striktni a chce doplatit rozdil v cene mezi puvodni a aktualni cenou letenky i v techto pripadech (svatbu sice nezminuje, ale treba explicitne zminuje zmenu jmena pri zmene pohlavi, coz je svym zpusobem analogicky pripad)….

0