Izralel - Eilat - prenajom auta

Napsal wiki 2016-08-22T19:59:41+02:00 ve fóru Letiště

@niemandos - jasné, ponuku rozširujem aj na iných členov :)))

Aby z tebe nebyl za pár měsíců alkoholik 😂

Znovu ahoj, procházím si to později, než jsem čekal. U autobusů Egged, co by měly jet z Ovdy (letiště) do Eilatu nenacházím jízdní řády - respektive podle rome2rio jedou max. jednou za dvě hodiny. V jejich vyhledávači vidím maximálně jeden denně. To vůbec nekoresponduje se zdejším průvodcem - nastala nějaká změna a je potřeba upravit průvodce nebo jsem jen tak neschopný to najít?

Web Eilat Shuttle ve mně moc důvěry nebudí - během pár desítek vteřin se mi podařilo najít tuto roztomilou chybku, aniž jsem chtěl :-D Je tak profi a moderní, že výsledná cena není uvedená ani na stránce s platbou. Tož je otázka, zda ta částka vydrží. Já bych to ale pro pár desítek centů nepokoušel.

velmiduveryhodnyweb.JPG

Timetable

Bus No.282 timetable is synchronized with all flight arrivals/departures, including Saturday

Arrivals: the bus will depart 60 minutes following the actual airplane landing in the airport.

Please note: changes in the airplane landing times will bring about corresponding changes in the bus departure times.

Departures: the bus will leave the Taba Border Crossing for Ovda Airport 3.5 hours prior to the flight's scheduled departure.

Please note: changes in the airplane departure times will bring about corresponding changes in the bus departure times from the bus terminal and intermediate stops.

Když budeš rezervovat z mobilu, nabídnou ti výběr času podle příletů/odletů letadel.

@mirjur: Díky. Věnuju tomu dalších pár desítek minut. Tenhle text jsem našel proklikem z průvodce na CL, ale jakmile jsem přes Egged hledal konkrétní spoje, tak to nevylistuje skoro žádný (v dny, co jsem zkusil, jen jeden na den). Jiné výsledky mi to nedávalo ani přes mobil, natož aby to snad šlo i nakoupit. Klidně je možné, že jsem ještě nenašel ten správný odkaz. Taky ten web není zrovna vzor přehlednosti a přímočarého UI.

Ja som na ich stranke skusal namatkovo a vzdy mi to naslo vsetky spoje.Inak v pohode kupis na letisku u sofera.Naspat ti ho daju na autobusku v informaciach.Nedavno som to tu popisoval.Najdi si prispevok vo vlakne.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!