Jsou stevardi většinou buzny? Když jsem nedávno letěl, tak tam byl jeden, měl sako sundané, na sobě zástěru pro servírování jídel a jak tak tlačil uličkou vozík s cateringem, tak u toho tak kroutil zadkem, že jsem si říkal, že by to heterák ani neuměl... .

Jsou stevardi většinou buzny?

Založil(a) ve fóru Obecně o cestování letadlem

Jsou stevardi většinou buzny?

Když jsem nedávno letěl, tak tam byl jeden, měl sako sundané, na sobě zástěru pro servírování jídel a jak tak tlačil uličkou vozík s cateringem, tak u toho tak kroutil zadkem, že jsem si říkal, že by to heterák ani neuměl...

0

To je vůl...

0 Citovat

A to sa my slovaci divame na vas s obdivom ze aki ste oproti nam tolerantny narod...hmmm

0 Citovat

Az ti takova buzna zachtrani zivot nebo jen zdravi tak pochopíš co jsi za slabocha smiley

0 Citovat

Jako byvaly steward musim rici, ze ano, jsou.smiley Obcas jsem mel fakt problem bavit se s jinym klukem o holkach, byl jsem v male heterosexualni mensine.smiley Nicmene na nekterych byste to sotva poznali, ja byl sam u mnohych prekvapen, hlavne to z nich ale nedela horsi lidi.smiley Ja osobns to beru, ze je to jejich vec.... i kdyz teda fakt jsem si jisty, ze ve skutecnosti je mnohem vic nez jen 4%.smiley

0 Citovat

Padrino, je zvláštní, že místo toho, abys koukal, co ti přivezou za žvanec, koukáš stewardovi na zadek. Měl ten steward zástěru koženou, nebo látkovou? Která je tobě osobně příjemnější?

0 Citovat

Padrino je talent na zakladanie tém a oživenie fóra adekvátnym flame-om a trolling-om smiley

Inak, neviem prečo je to tak, ale moja skúsenosť je taká, že zakiaľ čo pri väčšine aeroliniek je najbežnejší typ stevarda mladý metrosexuál (a pravdepodobne aj homosexuál, väčšinou sa na to nepýtam smiley ), tak pri letoch s British Airways som vždycky videl stevardov starších, s takým Britským gentlemanským vystupovaním, ktoré robilo veľmi dobrý dojem (narozdiel od letušiek, ktoré majú iné spoločnosti rozhodne mladšie, krajšie, milšie... smiley ).

0 Citovat

Osobně proti nim nic nemám, mám mezi nimi i kamarády - to by člověk nevěřil jak se na ně lepí hezké holky...
Když je jich sejde více v jednom letu, může to být docela legrace.




0 Citovat

Tenhle je lepší... https://www.youtube.com/watch?v=SZ0ZKgShMAU smiley

0 Citovat

Ja ich mám celkom rád. Čím ich bude viac, tak za každého zostane pre nás o jednu slečnu naviac.

0 Citovat

Krasavec

0 Citovat

Tak Come Flight With Me je bestovní seriál smiley Miluju hlavně Precious z kavárny smiley

0 Citovat

Má moc hezkou tašku

0 Citovat

0 Citovat

Padrino si zase stupidně přizvukuje jako nicky, trapné...

0 Citovat

Já tak nějak při letu očekávám že stevard bude homosexuál. Nemusí tam být, postačí letušky, ale když už tam je, tak patří k dobrému jménu aerolinek aby byl homosexuál.

Je to něco jako doorman, nebo liftboy v hotelech. Nemusí tam být, ale když už je, tak by měl mít uniformu s čepičkou bez kšiltu upevněnou popruhem pod bradou a ideálně být liliput.

0 Citovat

Padrino (alias Niky artd.), jsi forum "plevelici" kokot.

0 Citovat

Citace:
bruno ferrari píše:
Božínku, nejsi ty nějaký homofob?


Tady se mažou příspěvky? Měly by se mazat spíše ty padrina/niky/bruno ferrari atd.

0 Citovat



0 Citovat

padrino11, nejsi náhodou taky steward?

0 Citovat

Ne to nejsem.... já chtěl být pilot

0 Citovat

0 Citovat

Jdi se bodnout ty šašku...

0 Citovat

Taky mam zkusenost, ze vetsina stevardu jsou gayove. Nemluvim o krouceni zadku, ale s konverzace to clovek nejak pozna. Navic mam zname stevardy a ti homo jsou. Ale jak zde nekdo podotknul, to z nich nedela spatne lidi.

0 Citovat

0