Jsou stevardi většinou buzny? Když jsem nedávno letěl, tak tam byl jeden, měl sako sundané, na sobě zástěru pro servírování jídel a jak tak tlačil uličkou vozík s cateringem, tak u toho tak kroutil zadkem, že jsem si říkal, že by to heterák ani neuměl... .

Jsou stevardi většinou buzny?

Založil(a) ve fóru Obecně o cestování letadlem

0 Citovat

Bylo by zajímavé zjistit, zda má padrino11 u všech fotek, co sem cpe bez uvedení zdroje, svolení autorů k jejich použití. Jinak správce webu riskuje, když mu to tady toleruje...

0 Citovat

smiley smiley smiley

0 Citovat

pastroman napsal(a):

Az ti takova buzna zachtrani zivot nebo jen zdravi tak pochopíš co jsi za slabocha

Ale já proti nim nic nemám a na letech je očekávám. A byl bych raději kdyby mi zachránil život homosexuální stevard než nějaký obyčejný. Dá se očekávat, že bude k pasažérům empatičtější.

0 Citovat

A na konec se dozvíme, že padrino je stevard a mici přezdívka třeba pro Míru.

0 Citovat


2.jpg
1.jpg
3.jpg

0 Citovat

Dneska s EasyJetem jsem si vzpomněl na padrina. Letušku tam dělal tento krasavec. Byl jsem dost ospalý, tak jsem si ho všiml, až před přistáním. Ženský hlas, snad prsa taky, ale z bližšího pohledu třetí pohlaví či co


img-20171119-230632.jpg

0 Citovat

Ten krasavec vypadá celý úplně neforemně a ten culík, no nevím, možná je na hormonech.

Steward by měl být alespoň upravený když už to není žádný model.


3.jpg
4.jpg

0 Citovat


paris-france-male-airline-stewards-in-uniforms-posing-for-photographer-crtbx0.jpg

0 Citovat

https://www.idnes.cz/zpravy/zahr...anicni_vlc


0 Citovat

wiki napsal(a):

A to sa my slovaci divame na vas s obdivom ze aki ste oproti nam tolerantny narod...hmmm


Tak to Tě musím asi zklamat, to jen pár politiků a exotů vyřvává do světa tyhle nesmysly o menšinách. My ostatní bereme "buzny" a lesby a černochy a vietnamce atd. jako všechny ostatní - tzn posuzujeme je ne podle barvy a orientace, ale podle toho, jestli jsou to hajzlové a nebo slušní lidé. Ale to nám nebrání si z nich v hospodě, doma a vlastně i kdekoliv jinde dělat prdel... :D Jenže si děláme prdel i z policajtů, politiků, doktorů, hasičů, prodavaček a vlastně ze všeho a ze všech, takže víš jak... :D 

0