Letenka do USA, pelikan

Založil Brasi před rokem ve fóru Obecně o cestování letadlem
9 odpovědí

Zdravím možná blbý dotaz, ale přece jenom za větší peníze jsem ještě neletěl. Pokud bych zakoupil letenku přes Pelikán(nikdy jsem přes něj nic nezakupoval), a letenka je s přestupem v Německu, kde do německa letím s ČSA a poté je přestup 1h 10 minut v Německu a z Německa se letí s Air Berlin. Pokud let nestihnu letenka mi propadá nebo je i tato kombinace brána jako jedna letenka?

Děkuju za blbý dotaz a s pozdravem.

to nedávám... smiley A co Vám brání zavolat Pelikánovi, pokud tam tu letenku kupujete?

daju ti pokutu 500 euro ze si nestihol let a este budes musiet upratovat zachody po pasazieroch na lete z Abu Dhabi:)
Jasne, je to jedna letenka a na 94,2% to stihnes. Ak nie, tak ta poslu na dalsi let do cielovej destinacie.

Prave som precital tie komentare pod clankom. Krystof musi mat pevne nervy, robil som s ludmi 2 roky na zakaznickej linke, ale toto riesit dokola, by mi ani 7 fueldumpov nepmohlo smiley

jj, chtělo by to sekci "cestujrozumne.cz"

Dokud se ty stránky nezmění, aby každej tatar byl schopen okamžitě spatřit návod pro tatary, tak to tady bude furt dokola a můžete se tady rozčilovat jak chcete. A upřímně se člověku, co sem přijde poprvé něco koupit nedivím, že není schopen se zorientovat v diskuzi pod článkem nebo ve fóru. Je to dost nepřehledné.

Prostě přidat FAQ a je to. To postačí těm rozumným.
Vždy ovšem bude skupina lidí, kteří zde přijdou poprvé, nebo budou mít tunelové vidění díky superceně a nejdřív budou kupovat a až pak řešit detaily.
S tím jsem se už dávno smířil, vždyt o nic nejde, prostě bud odpovězte a šířte osvětu, nebo ignorujte.

Možná by se před odesláním příspěvku mohlo zobrazit něco jako "určitě se neptáte na a) b) c) ... ?" i s linkem na příslušné FAQ. To by třeba nějaké procento lidí odradilo od položení opakovaného dotazu smiley

Tady je zcestné cokoliv řešit, dotyčný viděl akci někde jinde, kde se linkuje na pelikána a šel se k nám poradit smiley

Odpovědi zde http://cestujlevne.com/mega-hit-new-yor ... -7-847-kc/

Pelikán ti nic nepoví, jen zkásne o poplatek za kartu a rekordní fee, přes 400 Kč jsem už dlouho nespatřil. Jinak na DUS ti stačí 35 minut.

Všechny dotazy, které pod akcí vznikají, máme v nové verzi ošéfované.. Teď jen doufat, že lidi nebudou líní si to přečíst.

Přihlášení a registrace