Bělorusko

Napsal Ivo 2016-09-15T20:11:20+02:00 ve fóru Tipy na levné letenky

@kuchta - Mám stejnou kombinaci a naopak Uniqa druhý den na moji e-mailovou žádost poslala potvrzení, chtěl jsem tam přidat platnost, bez řečí poslali upravené. Za mě příkladný support.


uniqa.jpg

S Uniqou (klient RB) mám stejnou zkušenost jako Cali, žádal jsem u nich potvrzení několikrát (Bělorusko, Írán, Kuba , Rusko) a vždy promptně vyhověli. 

Stejně tak mám zkušenost s využitím pojištění (vyhledání lékaře v zahraničí a ošetření), všechno naprosto perfektní, neplatil jsem nikde nic. 

kuchta napsal(a):

JOX: Ne vždy je takový postup schůdný. Přítelkyně má kombinaci RB+UNIQA a když Rb nedokázala nějaké smysluplné potvrzení vydat, tak jsme to zkusili u UNIQA - také jsme neuspěli, prý o těchto klientech nemají žádné informace, že je to v kompetenci RB.


Já ale navrhoval postupy 2: 1) zkusit si napsat příslušné pojišťovně o potvrzení nebo 2) vytisknout český papír, přihodit seznam z webu ambasády a všechny důležité informace zakroužkovat jak pro blbý. :) Já teda pravda zkoušel vlastně kombinaci - jednorázové pojištění v češtině, ale prošlo to. Stejně se nemůže stát nic horšího, než že vám vnutí to jejich.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!