Bělorusko

Napsal Ivo 2016-09-15T20:11:20+02:00 ve fóru Tipy na levné letenky

@kuchta - Mám stejnou kombinaci a naopak Uniqa druhý den na moji e-mailovou žádost poslala potvrzení, chtěl jsem tam přidat platnost, bez řečí poslali upravené. Za mě příkladný support.


uniqa.jpg

S Uniqou (klient RB) mám stejnou zkušenost jako Cali, žádal jsem u nich potvrzení několikrát (Bělorusko, Írán, Kuba , Rusko) a vždy promptně vyhověli. 

Stejně tak mám zkušenost s využitím pojištění (vyhledání lékaře v zahraničí a ošetření), všechno naprosto perfektní, neplatil jsem nikde nic. 

kuchta napsal(a):

JOX: Ne vždy je takový postup schůdný. Přítelkyně má kombinaci RB+UNIQA a když Rb nedokázala nějaké smysluplné potvrzení vydat, tak jsme to zkusili u UNIQA - také jsme neuspěli, prý o těchto klientech nemají žádné informace, že je to v kompetenci RB.


Já ale navrhoval postupy 2: 1) zkusit si napsat příslušné pojišťovně o potvrzení nebo 2) vytisknout český papír, přihodit seznam z webu ambasády a všechny důležité informace zakroužkovat jak pro blbý. :) Já teda pravda zkoušel vlastně kombinaci - jednorázové pojištění v češtině, ale prošlo to. Stejně se nemůže stát nic horšího, než že vám vnutí to jejich.

Belarus To Allow Visa-Free Entry For Guests Of Major Music Festival In July. Foreigners with tickets to Slavianski Bazaar will be able to enter Belarus visa-free.

Entrance without a visa will work from 1 to 20 July.


https://belarusfeed.com/visa-fre...zaar-july/

zachvilku to bude visa free pri prilezitosti trhu v Minsku, ktory sa kona kazdu sobotu s platnostou na cely tyzden :D

tonic napsal(a):

zachvilku to bude visa free pri prilezitosti trhu v Minsku, ktory sa kona kazdu sobotu s platnostou na cely tyzden :D

A při výjezdu budou kontrolovat, jestli máš aspoň jednu účtenku z Komarovky. 😊

UNIQA - díky za upozornění. Tak jsem to zkusil jinou cestou - vynechal jsem RB a neobracel jsem se na krávu na pobočce, ale kontaktoval centrálu. Během pár minut mejlem vyřízeno.

Co dale v Belorusku navstivit? Minsk, Mir, Nesvizh, Grodno, mozna Brest. Doporuci nekdo dalsi zajimave misto? Predem diky.

Jakub Langer napsal(a):

Co dale v Belorusku navstivit? Minsk, Mir, Nesvizh, Grodno, mozna Brest. Doporuci nekdo dalsi zajimave misto? Predem diky.

Gomel. A pokud budeš mít cestu přes Baranavičy a líbí se ti železniční muzea, tak si tam udělej párhodinovou pauzu. Brest bych určitě nevynechal.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!