Prodám zpáteční letenku PRAHA-TOKIO. Datum: 18.10.2016 - 27.10.2016 Společnost: Turkish Airlines Přestup: Istanbul Ataturk (délka přestupů: TAM: 2,5h, ZPĚT: 12h). Delší přestup na cestě zpět jsem dal schválně, kvůli prohlídce města. Cena: 100 EUR. Letenku jsem kupoval v prosincové akci přes Expedia.jp. Z časových důvodů nemohu letět. Změnu letenky si musíte vyjednat sami s aerolinkou, popř. s prodejcem (pozn. možnost změny jsem nezjišťoval). .

Praha-Tokio (zpáteční) PRODÁM

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

9 reakcí

Prodám zpáteční letenku PRAHA-TOKIO.
Datum: 18.10.2016 - 27.10.2016
Společnost: Turkish Airlines
Přestup: Istanbul Ataturk (délka přestupů: TAM: 2,5h, ZPĚT: 12h). Delší přestup na cestě zpět jsem dal schválně, kvůli prohlídce města.

Cena: 100 EUR.

Letenku jsem kupoval v prosincové akci přes Expedia.jp. Z časových důvodů nemohu letět.
Změnu letenky si musíte vyjednat sami s aerolinkou, popř. s prodejcem (pozn. možnost změny jsem nezjišťoval).

0

klasika, mam pocit, ze tam asi meno nezmenis

0 Citovat

no tak si tu změnu zjisti... protože jak už píše tonic je dost pravděpodobně nemožná...

0 Citovat

ani ked o 20 euro znizis cenu...

0 Citovat

O cenu nejde. Nechce se mi to zařizovat, zjišťovat, atd.

0 Citovat

A můžu nastoupit v Istanbulu?

0 Citovat

Pokud jsi to doteď nepochopil, všichni předchozí si dělají legraci a vzhledem k tomu, že se to tu řešilo už asi jen 100x, naposled minulý týden, tak se jim fakt nedivím smiley Změna jména není možná, tedy předpokládám, že jsi v akci nekoupil korporátní letenku nebo flexi business nebo first class. Takže jediný co s tím můžeš udělat je to proletět nebo nechat propadnout.

0 Citovat

jedine ze by sa nasiel nejaky stastnik s rovnakym menom, vtedy by to slo nie?

0 Citovat

To ano.

0 Citovat

Možná Fox Mulder?

0
9 reakcí