Ahoj, mám skromný dotaz, nakoupil jsem na jednu rezervaci letenky z Berlína do Amsterdamu a zpět z Amstru doi Prahy...jelikož nám změnili odlety na Palau, musím první let oželet a koupit si novou letenku do AMS...nepropadne mi letenka zpět z AMS do PRG ?? Jsou to 2 různé letenky, ale kupované na 1 rezervaci...díky za odpověď.  .

Easyjet neproletěný segment

Založil ve fóru Obecně o cestování letadlem

3 reakce

Ahoj, mám skromný dotaz,
nakoupil jsem na jednu rezervaci letenky z Berlína do Amsterdamu a zpět z Amstru doi Prahy...jelikož nám změnili odlety na Palau,
musím první let oželet a koupit si novou letenku do AMS...nepropadne mi letenka zpět z AMS do PRG ?? Jsou to 2 různé letenky, ale kupované
na 1 rezervaci...díky za odpověď. smiley

0

Rekl bych ze nepropadne neni to jeden let v ramci nakupu tam by to bylo jasne ... je sice 1 rezervace ale jde o jednotlive samostatne 2 lety kdy neni povinnost absolvovat prvni cestu

0 Citovat

U nízkonákladovek se neuplatňuje sankce stornování letenky v případě no-show na některém z letů. Všechny letenky jsou na sobě nezávislé, byť jsou na jedné rezervaci. Poznáš to třeba v případě změny ze strany aerolinky, nabídnou ti alternativní let nebo vrácení peněz jen za dotčený let, nikoli za celou rezervaci smiley

0 Citovat

Přesně jak píšeš..není to v rámci jedné letenky - cesty...jen bych měl rád jistotu , že nebudu pak v AMS kupovat letenku novou smiley

0
3 reakce