V prodeji již letenky na období do března 2014 ! Informace ke společnosti easyJet .

Letenky - easyJet

Založil ve fóru Letecké společnosti

Zdravím a obracím se na vás s dotazem prosím. EasyJet změnil čas letu o tolik, že bych let chtěl zrušit (a zkusit zažádat o refund). Všude na jejich stránkách píšou, že to jde přes Manage booking, nicméně tam na té stránce žádné tlačítko "váš let byl změněn, jak si přejete pokračovat" nevidím. Jsem jen slepý, nebo ho někam schovali?

0 Citovat

Nemel jste nekdo problemy s odbavenim online? Vcera jsem se s tim prala pres hodinu v noci. Na webu to porad chtelo kontaktni udaje a stejne se checkin neudelal a v appce me ze 4 lidi odbavili jenom deti, u nás to psalo, ze mi umozni na jedno zarizeni checkin jen pro 2, po x pokusech se to chytlo a prosel nejdriv zpatecni a pak i ten odchozi let. Pritom na zacatku bylo jasne napsane, ze online odbaveni pro max. 8 lidi/let. Nechapu.

Problemy s odbavenim uz jsem jednou resila, taky to neslo pres web vubec, pak appka prosla.

Nevim co? Jestli tam maji nejaky bug, nebo mam na pristi let zalozit jiny ucet. Poradi nekdo. Byly to dost nervy.

0 Citovat

Ahoj, ja teda u sebe zadny problemy nepozoroval, slo to jako obvykle, to vypada na nejaky bug

0 Citovat

No prave, ze ten prvni problem byl uz pred 2 lety, nakonec pres podporu na chatu jsem to rozchodila pres cislo rezervace a prijmeni, tam to slo. A ted ani to nezabralo, fakt nevim. Proste hlaska u meho a manzelovo jmena - odbaveni neprovedeno a nazdar🤷.  V appce u toho info, ze vic jak dva na jedno zarizeni neodbavi. Po asi 10 pokusech najednou jo.

Me napadlo, jak to funguje, pokud bychom teda stahli appku na dalsi zarizeni a tam by se dalo prihlasit do me rezervace? A udelat checkin jen pro napr. 2? Uz jsem se videla, jak to zase budu resit s podporou, ktera ale bohuzel z bezpecnostnich duvodu nechce ten checkin na dalku udelat (rikal minule)🙄

0 Citovat

Já se odbavovala před dvěma dny a a to bylo všechno ok. Dělám to ale přes web, ne přes appku

0 Citovat

Deny napsal(a):

Já se odbavovala před dvěma dny a a to bylo všechno ok. Dělám to ale přes web, ne přes appku

me neslo ani jedno.

Nebudes kupovat hands free nahodou?

0 Citovat

Kupovala jsem. Co jsem zkoumala, měly by v tom projít i tekutiny nad 100 ml.

Letíme pozítří

0 Citovat

No a jak rozumis tomu, ze tam pisou: muzete si vyndat vec 45/36/20cm a vzit na palubu? Nerada bych, aby me prudili na Plus bag drop, ze ten maly batoh se ma vejit do prirucaku. Chystame se ho taky koupit a k tomu chci vzit mensi batuzky na svacinu, piti, deti tablety atd.

0 Citovat

Měl jsem Hands free z Berlína na Korsiku a na check-inu si odbavíš větší příručák a do letadla si vezmeš malý batůžek. 😉

0 Citovat

No rozumím tomu jako ty, ale prostě bereme batůžky extra, posadíme s nima děti stranou, jak by viděli, že to z toho vyndaváš? Poreferuju

@puketapu díky, to zní dobře

0 Citovat

Jj, to vypada, ze to pujde. Jeste neseme 2 podsedaky😂 do letadla. 
Tak pis, pis… my letime az 25.8.

0 Citovat

Ahoj Deny, jak to dopadlo při odbavení hands free s malými batůžky? Kontroloval to někdo? Předpokládám, že tekutiny v těchto odbavených kufrech nebyl problém. Bylo to tak? Děkuji. 

0 Citovat

Tak Hands free v Berlíně bez problémů. Standardní odbavení na přepážce, batůžky už jsme měli na zádech, nikdo nic neřešil. Tekutiny nad 100 ml jsme taky provezli. Prostě všechno jako u odbavených zavazadel. Speciální váhové omezení Hands free nemá.

Jen už jsem tak dlouho nic neodbavovala, že mě překvapilo, že můžu jít k jakékoli přepážce Easyjet na letišti, nebyly rozdělené podle letů

0 Citovat

Takze specialni prepazka Plus Bag Drop neni??…jak uvadi. Prijezdovy formular do SRN predpokladam jen na ceste zpet letadlem do SRN budete vyplnovat??

0 Citovat

Speciální přepážka nebyla. Třeba bylo moc brzy ráno, nevím. Německý formulář mám s sebou pro jistotu vytištěný, ale ještě jsem se nekoukala na aktuální podmínky 

0 Citovat

@Denny a Easyjet samotny, ten zadne pozadavky nemel navic, ze ne. Formular do SRN mi psali z konzulatu v DRS, ze vyplnit s ceskou adresou bydliste.

0 Citovat

Ne, Easyjet žádné požadavky navíc nemá. Do letadla stačí rouška, nemusí být respirator.

Formulář koukám není třeba vyplnit, když se vstupuje do Německa na max. 24 hodin 

0 Citovat

Da se nekde zjistit, jaky typ letadla poleti? Diky.

0 Citovat

Podle počtu řad by to neměl být problém.

https://www.seatguru.com/airline...mation.php

0 Citovat

Diky.

0 Citovat

Nemá někdo koupene letenky na letní letový řád VIE-AMS nebo naopak. Dva dny na zpět byly v prodeji a dnes už není celý leťák… tak jestli někomu došel mail o zrušení nebo to nahodí zpět během par dnů 🤷‍♂️ Díky za info 😉

0 Citovat

Zdravím a obracím se na Vás s dotazem. Cca před měsícem jsem si koupil na easy jet letenky do Milána. Všechno proběhlo standardně, během několika minut jsem měl rezervace potvrzené v emailu a na kartě blokaci částky za letenky. Z ničeho nic ještě ten den blokace zmizela a částka se mi ani neodečetla z karty. Rezervaci letenek však mám normálně v účtu easy jetu. Jako správnej Mirek Dušín jsem jim psal mail na podporu avšak zatím bez reakce, píšou, že na to mají 28 dní. :-)) Setkal se někdo z vás s tímto? Děkuji za reakce. :-)

0 Citovat

Stalo se mi to jinde a po par dnech si to stahli z uctu.

0 Citovat

Narážím na problém s uplatněním voucheru vystaveném v CZK... Opravdu to "funguje" tak, že pokud si chcete koupit za voucher jednosměrnou letenku (MXP-PRG) naceněnou v EUR, tak je voucher nepoužitelný?

 

 

0 Citovat

A zkoušel jsi změnit měnu na CZK? Pak by to třeba šlo uplatnit. 

0