Nízkonákladová společnost Wizzair v letošním roce zahájí spojení mezi Kyjevem a Dubají (DWC). Dle polských serverů lze rezervovat za 3.600 czk, ale systém zatím moc nereaguje  .

Nové destinace - Wizzair

Založil ve fóru Letecké společnosti

Ale ta Varná super, jsem zvědavý, za kolik budou v říjnu/listopadu. Zaletět na otočku zkouknout Drazki-ho snad vyjde.

0 Citovat

Doufám, že do toho Abú Dhabí pošlou aspoň nové letadla, aby si tam neudělali ostudu, ale nějak tomu sám moc nevěřím... 

0 Citovat

Martin V napsal(a):

Ale ta Varná super, jsem zvědavý, za kolik budou v říjnu/listopadu. Zaletět na otočku zkouknout Drazki-ho snad vyjde.

Už teď jsou na říjen a listopad docela levné, tipuju, že (pokud to opravdu udrží i přes zimní sezonu) bude Varna jednou z těch nejlevnějších destinací z Prahy.

0 Citovat

Martin V napsal(a):

Já si spíš nějak nedovedu představit těch 6hodin letu s W6...  


... chod autobusom do Grecka, ci Bulharska, potom si to budes vediet predstavit :)

0 Citovat

Martin V napsal(a):

Já si spíš nějak nedovedu představit těch 6hodin letu s W6...  

Pohoda :D Projdeš se po letadle, protáhneš se a pak pozoruješ hory :D Asi tak BUD-DWC

0 Citovat

V budoucnu možno nejen z Bratislavy do Petrohradu, ale i ze Solnohradu:

 St. Petersburg – Salzburg (Monday, Wednesday, Friday, Sunday from September 18)

0 Citovat

včera zase rušili to Kutaisi - Polsko a i z Prahy, to je škoda - zkusím přebukovat na Vídeň, i když ten odlet v 6:05 je na švestku :(

0 Citovat

Ona je taky otázka, zda nezruší do května i tu Vídeň... VIE-KUT je zamrzlá zase na letní letový řád. Např. červenec 2021 je už přes týden v klinické smrti (sold-out a rezervace se v appce tváři jako cancelled, ale bez notifikace).

0 Citovat

Sice pre nas asi nezaujimave, ale snad sa dockame aj z naseho regionu ...

Milan Malpensa (MXP) -  Alexandria (Borg El Arab) (HBE)

0 Citovat

"Sice pre nas asi nezaujimave, ale snad sa dockame aj z naseho regionu ..."

Cardiff -  Sharm El Sheik ... pravdepodobne pridu aj odlety z Talianska. Ceny zacinaju na cca 100 GPB spiatocne. 

0 Citovat

Nevím, jestli to někde na fóru už padlo, ale Wizz začíná létat na Madeiru. Zatím jen z Lutonu. Třeba se časem dočkáme i nějaké linky z okolí, když ne z Prahy, i když tady by SW nebo TAP potřebovali konkurenci jako sůl.

0 Citovat

Madeiru jsem zahlédl. S tou konkurencí máš pravdu, ale moc optimisticky to nevidím. Přijde mi, že Madeira nemá zájem přitáhnout masy turistů, mají tam i regulovaný počet lůžet. Možná i proto je tak krásná :-)

0 Citovat

Od dubna nově vypsaná linka Katowice - Záporoží, tak uvidíme...

 
0 Citovat

Peklo zamrzlo .... najnovsia trasa Tel Aviv - Abu Dhabi :O

0 Citovat

Nově Vídeň - Kréta na prázdniny od 100 EUR one-way

0 Citovat

To létalo už loni. Aspoň do Heráklionu. V září jsem tam byl za dvacku.

0 Citovat

Tak porto z viedne zrusene na cely maj :(

0 Citovat

Měl jsem let do Porta na 28.5. Teď ho přehodil na 31.5.

To ale mám na jiné rezervaci let LIS-VIE. Jde s tím něco dělat?

 

baca12 napsal(a):

Tak porto z viedne zrusene na cely maj :(

0 Citovat

aj petrohrad z ba je na cely maj, jun zruseny.

de facto z minuleho roku teda uz nemam nic aktivne a tak som sa tesil, ked som ponakupoval za 10€ ow

0 Citovat

Albánie na duben taky zrušena 😢

0 Citovat

Pustí mě Wizzair na palubu bez testu na trase Tirana - Vídeň? 

0 Citovat

Podle mě jo. Do Rakouska můžeš bez testu pokud máš zajištěno bezodkladné vycestování.

0 Citovat

Otazka je, jak se prokazat z Vidne do CR na hranicich okresu? 

p.s. Tirana z Vidne zustala 3. a 10. dubna. 

0 Citovat

Do čestného prohlášení uvedeš jako důvod cesty návrat ze zahraničí do místa bydliště a případné kontrole to můžeš prokázat QR kódem, který ti přijde.

Do Tirany jsem měl letenky na 24.3. 😢

0 Citovat

Mam jiny problem - povezu tam pouze pribuzneho na odlet. 

0