Nízkonákladová společnost Wizzair v letošním roce zahájí spojení mezi Kyjevem a Dubají (DWC). Dle polských serverů lze rezervovat za 3.600 czk, ale systém zatím moc nereaguje  .

Nové destinace - Wizzair

Založil ve fóru Letecké společnosti

Tak bych to do toho prohlášení uvedl a pořídil si kopii letenky. Otázka je, jestli tě pustí Rakušáci. Bude záležet, na koho na hranicích naraziš. Už jsem slyšel o případech, kdy po takové osobě, která netranzitovala, chtěli na hranicích negativní test.

0 Citovat

[citace="Martin Vícha"]

Tak bych to do toho prohlášení uvedl a pořídil si kopii letenky. Otázka je, jestli tě pustí Rakušáci. Bude záležet, na koho na hranicích naraziš. Už jsem slyšel o případech, kdy po takové osobě, která netranzitovala, chtěli na hranicích negativní test.

Můžu potvrdit.

0 Citovat

Co já vím, tak tak ty ostnaté dráty, elektrické dráty, minová pole a kulometná hnízda na hranicích už nejsou. Přejít přes kopečky zvládne každý skaut nebo pionýr.

Jak tak o tom přemýšlím, tak by to i dnes mělo svůj smysl.

0 Citovat

Tak už nevím, kam přesouvat nakoupené lety s flexem za euro, všechno zrušeno. 

0 Citovat

Já to neřeším. Nechávám vyhnít a před původním datem odletu rušíml (Ale nemám u toho Flex).

Už taky vím, že Soluň na začátek května byla příliš odvážná. Řekové chtějí své omezení pohybu zrušit teprve v půlce května. Kišiněv na Velikonoce je nereálná zcela a ani to není na co přesunout.

0 Citovat

Mohli by viac rozlietat turecko, to by sa mi hodilo do mojho planu c.45 na leto :)

0 Citovat

Wizz zahajuje mimo dalších nových linek Santorini - Sofia, Debrecen, Vilnius, Gdansk, Krakov, Varšava, Iasi. Dokáže někdo rozumně odvodit, proč to nezkusí i z Prahy? Jsme snad chudší než nějaký Debrecen nebo Iasi? Sice se dá z Prahy dostat do Řecka přímo skoro kamkoliv, ale na jeden z nejatraktivnějších ostrovů nelétají ani Smartwings.

0 Citovat

Nevím, možná není tak jednoduché/výhodné se domlouvat s Prahou?

Nebo možná skrz evropskou optiku nikdo nepočítá že takové Best in Covid někdo někam letos pustí?

Co já vím.

0 Citovat

Matouš napsal(a):

Wizz zahajuje mimo dalších nových linek Santorini - Sofia, Debrecen, Vilnius, Gdansk, Krakov, Varšava, Iasi. Dokáže někdo rozumně odvodit, proč to nezkusí i z Prahy? Jsme snad chudší než nějaký Debrecen nebo Iasi? Sice se dá z Prahy dostat do Řecka přímo skoro kamkoliv, ale na jeden z nejatraktivnějších ostrovů nelétají ani Smartwings.

V tomhle konkrétním případě nejspíš proto, že se nevyplatí aerolince létat mezi městy, které ani jednou nejsou jeho základnami. To není ani Praha a ani Santorini. Všechny nové linky na Santorini vedou z již existujících základen Wizzu.

0 Citovat

Tipuju, že zakopaný pes bude ve výši letištních poplatků, případně v pobídkách na nové linky. Další věc je, že v Praze už nemají bázi (a na Santorini taky ne), takže to letadlo by muselo odněkud přiletět prázdné (tuším, že Wizzair neprovozuje model jako třeba Volotea, že vylétne ráno z báze a vrátí se do ní až večer po obsloužení nebázovaných letišť).

0 Citovat

Měli a lítali takto do PRG z BRI. Letěli z TIA do BRI, pak PRG a zpět to samé. Bylo mi totiž divné, že z posádky nikdo nemluvil IT nikdy, tak jsem se optal jednoho dne 😁 A výše poplatku v PRG je v pohodě 😂

0 Citovat

Chlapci balia lety z budapesti do berlina od 9.4 az do maja

Cul uz len cakat kedy to porusia aj z viedne

0 Citovat

Madrid s Vie zruseny az do Juna. Mal som letiet v Maji.

0 Citovat

Už asi dvacátá změna na lince Vídeň - Lisabon  - Porto.  Všechny lety na květen kromě 31.5. do Lisabonu i Porta zrušený a momentálně to mám tak, že bych podle nich měla 31.5. odletět do Lisabonu a ještě téhož dne odletět z Porta zpátky :-D mám na přesun mezi Lisabonem a Portem asi 20min. :-D :-D . 

0 Citovat

Island podla predpokladu z budapesti na maj zruseny, cyprus okresanie letov na maj z viedne, skopje z ba zrusene na cely maj

Ale dortmund o dva tyzdne furt drzi, jediny let, ktory chcem akurat zrusit a nist :)

0 Citovat

Naprosto stejná situace. Jen to mám bohužel na 2 rezervacích a jedna zůstala nedotčená. Tudíž netuším, zda z nich dostanu posun obou letů. 

Aluška napsal(a):

Už asi dvacátá změna na lince Vídeň - Lisabon  - Porto.  Všechny lety na květen kromě 31.5. do Lisabonu i Porta zrušený a momentálně to mám tak, že bych podle nich měla 31.5. odletět do Lisabonu a ještě téhož dne odletět z Porta zpátky :-D mám na přesun mezi Lisabonem a Portem asi 20min. :-D :-D . 

0 Citovat

Koukám, že moje květnová Soluň z Vídně je taky komplet zrušená :-D Drží ještě Athény a na konec května tam je jeden možný termín do Ohridu.

0 Citovat

Tak macedonsko z bts zrusene az do 15.6 :(

0 Citovat

Došly mi destinace na přesun 10e letenek s flexem, kdyby někdo viděl nějakou, kamkoli ke konci roku, prosím o info. Díky.

0 Citovat

Gruzinsko z viedne do 15.6 zrusene :(

Sa mi pomalicky zacinaju minat letne destinacie :(

0 Citovat

Baku zatial drzi od zaciatku juna. Prvy junovy tyzden tam maju F1 ktoru idu robit aj ked bez divakov (netusim co to znamena). Dava to vsak nadej ze by mohli otvorit krajinu a obnovit vydavanie viz

0 Citovat

Albánie z Vídně do 16.5. taky zrušena. 

0 Citovat

Az do 31.5

0 Citovat

Moja posledna nadej je este macedonsko,ked aj to padne tak skusim este kirgizsko a ked ani to ne, tak snp

0 Citovat

Poláci píšou, že by W6 měla rozlítat linku Budapešť - Minsk, tak jsem zvědav.

0