Nízkonákladová společnost Wizzair v letošním roce zahájí spojení mezi Kyjevem a Dubají (DWC). Dle polských serverů lze rezervovat za 3.600 czk, ale systém zatím moc nereaguje  .

Nové destinace - Wizzair

Založil ve fóru Letecké společnosti

Těch 5 nebo kolik kombinací nehraje až tak roli oproti zbylým možnostem. Nečekám zázraky, ale 10 tis. se dá běžně koupit, čili žádné zázraky se zatím nedějí.

0 Citovat

Katowice - Split, od června 2x týdně (st, ne) smiley

0 Citovat

Hezke ...Ostrava opet prosvihla prilezitost,,,hlavne ze mesto bude vymyslet a dotovat Helsinky pro par IT zamestnancu,,, byt do Finska je mozna spojeni trosku slabsi z CR
Ovsem Split by zajimal v Ostrave i spoustu cestovek a lidi by se taky naucili si to zarizovat sami... tak se nauci akorat jezdit na letiste do Katowic tam temer zadarmo parkovat a uziji si dovcu na Makarske, nebo na nekterem z ostrovu dostupnych lodi ze Splitu ( Hvar , Bol , Vis , vsechno super mista ) a jeste usetri , protoze ten let vyjde urcite levneji nez benzin a mytne , navic po precpane dalnici v sezone

Je videt ze Wizz boj s Ryanem nevzdava ... sice jim Ryan jde temi cenami v Polsku po krku ,ale zatim to na KO nevypada smiley

No bohuzel nevim ,jak dlouho to uz visi ,ale ty pekne ceny jsou asi uz pryc ,, nasel jsem jeste 19 cervence tam za 169 zlotych ( 125 na clenstvi ) ale zpet uz nejniz 299 zlotych bez clenstvi , Split je asi hodne drahe letiste na poplatky ..ale treba ty ceny budou snizovat

Do 50 euro za one way je to jeste dobre jinak uz to neni moc konkurencni protoze za cenu kolem 100 zpatecni, byva treba Korfu pres Bergamo z Ostravy nebo z Bratislavy primy let , vcetne dvou zavazadel do kabiny s Ryanem , kdezto Wizz porad nepochopil ,ze mu ten nesmysl se zavazadly bere zakazniky

0 Citovat

Wizzair dnes predbehol Ryanair s novymi linkami z Kyjeva a Lvova:

0 Citovat

Košičani se určitě radují, Wizz zavádí linku Košice - Tel-Aviv!

0 Citovat

http://i.imgur.com/jZrvnOv.png

0 Citovat

Ano tesime sa ! Este nech nahodia ceny a kupujem

0 Citovat

Na webu se objevují informace o 35 € za let, zatím se mi nedaří částku v rezervačním systému odhalit.

0 Citovat

Inac wizz prisiel s dalsou novinkou, ani som si to nevsimol az ked citam ich News : WIZZ AIR INTRODUCES FREE ONLINE NAME CORRECTION OPTION


Change the gender that you’ve indicated wrongly in the first place (Female/Male)
Extend the name where you have indicated the first letter only (John P Smith to John Peter Smith)
Correct up to three characters in your first or last name (Thomas vs Tohmas)

0 Citovat

inac, ceny uz su nahodene,ale presla ma chut pri 100 € jednym smerom

0 Citovat
voughne napsal(a):

inac, ceny uz su nahodene,ale presla ma chut pri 100 € jednym smerom

to sa urovna, vidim niekde aj 35 euro one way...

0 Citovat

Treba vyckat, vcera z Debrecinu boli terminy za 12,5 €jednym smerom ... minuleho roku bolo 40€ spiatocka z Budapesti, pride aj na Kosice :) Chcel som na 1. novembra kedze mame statny sviatok a ja uz nemam vela dovolenky, ale budem si musiet pockat. V kazdom pripade skvela sprava, snad to nedopadne ako Milano

0 Citovat

@voughe díky za tip na změnu jména. Neregistroval jsem, ale rovnou doplním!

0 Citovat

"Correct up to three characters in your first or last name (Thomas vs Tohmas)"

Co když se někdo jmenuje např. Vlk? Není to sice můj případ, ale to by pak mohl dotyčný mít změnu jména zdarma :)

0 Citovat

Pokud se druhý bude jmenovat Krk, tak asi jo :D

0 Citovat

Nově od 22.8.2017 linka z Budapešti do ruského Petrohradu. Již v prodeji od 2,5 tisíc.


bud-led.png

0 Citovat

V prodeji jsou už od cca 1100 Kč. ;) Jenže ono to je stejně na pytel, protože víza...

1 Citovat

takto sa k nam spravaju slovanski bratia :(

0 Citovat

Wizz Air nově od zimního kalendáře 2017 z Prahy a Katovic do izraelského Eilatu ;) Zdroj: https://wizzair.com/en-gb/inform...n-israel#/

0 Citovat

Konecne pridali aj Maroko z BUD a KTW

0 Citovat

Jsem docela zvědavý na ty ceny z KTW. Ten počáteční nástřel nebyl nějak krutý.

0 Citovat

Tejto novej linke fakt nerozumiem, ale Debrecin - Moskva ... Orban s Putinom sa musia mat velmi radi

0 Citovat

Taky nad smyslem té linky marně už několik minut přemýšlím :D Snad jen zda nejsou v Debrecínu či okolí nějaké pro Rusy podobně populárně lázně jako třeba KV...

0 Citovat

Wow! Od jara linka Praha - Kutaisi. Dneska mi wizzair udělal opravdu radost. :)

0 Citovat

Ooo, tak to paráda.

0