Nízkonákladová společnost Wizzair v letošním roce zahájí spojení mezi Kyjevem a Dubají (DWC). Dle polských serverů lze rezervovat za 3.600 czk, ale systém zatím moc nereaguje  .

Nové destinace - Wizzair

Založil ve fóru Letecké společnosti

Pěkné 9 linek sice začne až v listopadu, ale kdo umi ten umi. Hned mě napadla linka Bratislav - Skopje, Ohrid - Viden.

0 Citovat

Jiří M. napsal(a):

Tak to je slušný! :) Teď ještě vymyslet poblíž nějaký normální parkování..

Parkování se už nějakou dobu dá docela dobře řešit za 3,40€/den na P+R Leopoldau + přímý S-bahn na letiště za 2,40€ s bonusem vyhnutí se zácpy u mostu přes Dunaj.

0 Citovat

Sice azair je zase nějaký rozbitý a jen do konce října, ale i tak jsem se díval na tyto linky a zatím mě žádná pěkná víkendová kombinace nenapadla. Mimoto ty ceny nejsou nic extra. Tuzla z BTS to ale asi má dost nahnuté.

0 Citovat

Tak Tuzla z BTS končí se zimním LŘ. A ceny Wizzu v den otevření daných linek nikdy nejsou moc směrodatné.

0 Citovat

tak třeba Tenerife za 80 euro mi přijde super :)

0 Citovat

Jaj, to jsem si nechal ujít velikonoční Tuzlu za 1300 Kč, co se dala koupit. Kvůli obvyjkým cenám z BTS se mi to zdálo drahé, že tam pojedu někdy přes léto :-D Tak nic nebo někdy v dubnu.

@Iveta :) To není špatné cena, ale na to, že těch 80€ je startovní, tak je to nic moc. Ryanair začíná i na 20€.

0 Citovat

80e za Tenerife je dost slusne (ak RT)... 1,1 eurocenta za kilometer je velmi dobry deal:)

a hlavne z viedne co je pre velku cast osadenstva vyborne odletove letisko

A presne to su tie uvadzacie ceny, tiez sa urcite najde nejaka 10-20 eurovka one way

0 Citovat

Tak Tenerife (single trip) má jako úvodní cenu 49,99 € podle tiskové zprávy od Wizzairu (čili tu nejnižší možnou). Osobně to jako super cenu neberu. Na většině termínů se k tomu ani z části nepřiblíží.

0 Citovat

Tak a teď ještě něco na Balkán konečně i z Prahy, protože z České Lípy je to do Vídně prostě vopruz :D Třeba ten Ohrid mě velmi potěšil, jako leteckého nadšence (raritní letiště), tak i jako další volba pro cestu na pomezí MK/AL, což plánuju delší dobu.

0 Citovat

Ono je to do Vídně opruz i z Prahy. Hlavně ta cena lístků. 590 Kč za Regiojet na letiště.

0 Citovat

Je to tak, několikrát jsem jel na letiště přes Bratislavu :D 250 kč + 1€, obojí Regiojet, a jen cca hodinka navíc.

0 Citovat

problemy prveho sveta...Karosu na vas a 30 hodin bez klimy do Burgasu:D

Ohrid super, ten aj mna potesil, nielen raritne letisko, ale aj brana do naozaj pekneho regionu (niezeby cele Macedonsko nebolo super)

Varna je tiez super, dobre na kombo s Ryanair z BTS do Burgasu, alebo na bulharsky trip a Wizz zo Sofie do BTS.

No a Gdansk je VIP, to som necakal.

Ostatne je priama konkurencia voci Ryanairu z BTS - Malta, Nis, Tel Aviv (s prizmurenim Ovda), Malta, Cyprus, Solun, Rim. (a teda aj Burgas/Varna)

Kutaisi z Viedne je konkurencia Georgian z BTS.

No tak som zvedavy co vymysli Bratislava.

0 Citovat

Tak Tuzla sa len presunula do VIE. A vsak Ohrid je tiez super a vlastne aj Nis.

0 Citovat

Kryštof Hájek napsal(a):

Je to tak, několikrát jsem jel na letiště přes Bratislavu :D 250 kč + 1€, obojí Regiojet, a jen cca hodinka navíc.

I tak se to dá. Spíš jsem koukal na příjezd na letiště v pátek večer. Tam pak času není nazbyt ;)

0 Citovat

@kopecky 39,99 € se členstvím za jednu cestu na týden vždy v úterý v prosinci i v lednu, za mě prostě super, z ČB jsem vlakem ve Vídni za 4 hoďky do 400 Kč..

0 Citovat

Taky mám radost, hlavně z GDN, ale i BRI, TLV a další potěšili. Do vídně to mám tady z Třeboňska nejblíž :)

Možná bych už nemusel mít většinu letů paradoxně z polska :D

0 Citovat

Tak pise se tu o Tenerife tak se uvidi jestli neobnovim clenstvi Wizz,ale pokud to bude za 80 euro tak zadna slava , ted byly vanoce a leteli jsme na Fuerteventuru za 60 s Ryanairem z Londyna ,ale budu celkem rad, kdyz budu moct Londyn vynechat

Na Standsted jsem uz delsi dobu alergicky, ale bohuzel financne nic lepsiho neni no a Luton jsme meli po delsi dobe zpet a zklamalo me to, je to tam rozestavene . ale treba az to dokonci ,tak to bude dobre

Treba Ryanair taky neco prida

Porad jako jednicku z CR vidim letiste v Bergamu tedy Milan Bergamo , navic lze lehce vyuzit i Milan a ten presun je lepsi nez treba s Charleroi do Bruselu

Viden je skutecne pro mnoho lidi vyhodne letiste , uvidime jak si s tim poradi EasyJet nebo tedy ta jejich nove tvorena splecnost

Porad ale chybi nejake rozumne spojeni do Nemecka ja mam treba z Irska Mnichov pomerne slusny i Frankfurt je dobre dostupny ovsem z CR tam zadna dobra aleternativa neni

V kazdem pripade cim vic konkurence , tim pujde Ryanair s cenama niz -) vydela prece na priority -) tak si to muze dovolit

0 Citovat

Mikir, nie kazdy ma "stastie" lietat lacno zo Stanstedu :D Myslim, ze 90 percent navstevnikov fora moze byt uplne jedno, ze sa na Kanare lieta lacno z Londyna, ked si spocitaju vsetky naklady, ci uz finance, alebo casove s routingami na prestup s lowcostami.

Ryanair by z Londyna musel lietat za 20 euro R/T stale, aby som napr. ja co mam blizko BTS, VIE, PRG, BRQ, OSR, BUD, prip. KTW mohol a chcel uvazovat o prestupe v Londyne na let po Europe.

0 Citovat

My sme na Kanare leteli s prestupom v Londyne a po zohladneni vsetky okolnosti ako cas, naklady a pod. som si povedala, ze naposledy. :) Dokopy nas prestupy v Londyne a Bordeaux stali 5000 Kc/2 osoby (hotel, jedlo, doprava), takze nabuduce radsej drahsiu letenku a priamo (napr. z Berlina, Wroclav,...). Aj ked je pravda, ze v Bordeaux mame kamarata a pocitali sme s noclahom u neho, ale nakoniec v nasom termine tiez cestoval. Nevydalo :D

0 Citovat

ved ano, cez Londyn vramci Europy fakt maximalne ak by sa objavili nejake Azory, Madeira, Hebridy a pod. Hlavne bez nocovania na Stanstede a pod. zvrhlosti. A co pozeram, tak nieco napr. z Bratislavy najst pod 50e do Londyna je celkom zlozite a to nehovori, keby som v nakupnej horucke kupil povedzme Londyn-Tenerife za 20e a zrazu by som do toho musel napasovat pripoje.

0 Citovat

Keby ti chybala inspiracia tonic, tak z BA som isla na Tenerife minulu zimu. Cez Edinburgh. :D Uz vtedy som si povedala, ze naposledy sa nechavam zlakat najlacnejsou cenou, ale ocividne som este potrebovala ten Londyn :) Ale ten Edinburgh aspon za nieco stal narozdiel od Londyna :)

0 Citovat

mne bude stacit Londyn o 2 tyzdne na otocku, rano tam, vecer naspat :D

Ale ano, cez Edinburg by to nebolo zle... 2 dni tam zostat a pokracovat do tepla a z Kanarov direct naspat domov

0 Citovat

Tak na Londýn si zatím nemůžu stěžovat. Letěl jsem přes něj do Maroka a měl jsem tam dva hezké denní stopovery. První asi 10 hodin, druhý jen 3. Tenkrát to vyšlo z Prahy na nějakých 130 € (a to jen proto, že jsem chtěl už v únoru a ne březnu, kde to bylo o dalších 20 až 30 € levnější). Cenu dost natáhl poslední segment Londýn - Praha s EasyJetem a tím jejich poplatkem 450 Kč za rezervaci...

0 Citovat

ved jasne, ked dobre vyjdu casy letov a ceny, tak super, ale pri dnesnej ponuke liniek z blizkeho okolia ten Stansted uz nema velky zmysel na negarantovany prestup.

0 Citovat

Mne se hodi ten Gdansk a hodne, kdyz bude konstelace dobra, tak bud LIV/DSA - Gdansk - Viden a domu :D ale chtelo by garantovany prestup v Gdansku udelat :D

0