Letenky Norsko

Napsal zflek 2013-04-10T15:42:08+02:00 ve fóru Hledám letenku
6 odpovědí

Ahoj, sháním nějaký levný letenky do Norska, odletový a příletový letiště neni tak zásadní, sme od Liberce.. Hodily by se mi nějaký na prvních 14 dní v červenci, zpáteční tak pro 6 lidí cca.. Minule tu byla letenka za 500, ale to bylo na špatný termíny.. poradí mi někdo? díky..

Pro vaši skupinu jednoznačně trasa Wroclaw - Oslo/Rygge s Ryanairem. Je třeba počkat, až bude Ryanair letenky na červenec nabízet v akci, zaručeně budou za cenu kolem 500 Kč. Sledujte ceny na našem webu, případně hlídejte na webu Ryanair, stačí se podívat v červnu.

děkuju za super rychlou odpověď! Jen ještě jeden dotaz.. ty slevový akce se týkaj i zavazadla? Co teďka zkouším rezervaci, tak mi vychází zavazadlo 15kg asi na 240PLN!

Bohužel. Zavazadlo se platí extra a je přesně takto drahé. Akce se na něj nevztahují. Doporučuji využít 10kg limitu na maximum u každé osoby a pak se podělit o zavazadlo.

aha, takže pokud potřebuji alespoň 15kg na zavazadlo, tak si to musím dokoupit zvlášť, což se zase promítne co ceny letenky.. asi to budu muset tak udělat smiley

Koukal si na ceny Wizzairu? Ti mají za poplatek rovnou 32kg zavazadlo, což by mohlo ve výsledku dost ušetřit. Samozřejmostí by bylo zakoupení členství v klubu. PS: počkej s nákupem minimálně do zítra - budou rušit poplatky za platbu smiley

výborně, 32kg zavazadlo na vandr je uplně udeální, díky moc za informace! Rád pak dodám popis cesty, fotky a podobně i pro další cestovatele smiley

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!