Ahoj, sháním nějaký levný letenky do Norska, odletový a příletový letiště neni tak zásadní, sme od Liberce.. Hodily by se mi nějaký na prvních 14 dní v červenci, zpáteční tak pro 6 lidí cca.. Minule tu byla letenka za 500, ale to bylo na špatný termíny.. poradí mi někdo? díky.. .

Letenky Norsko

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

12 reakcí

Ahoj, sháním nějaký levný letenky do Norska, odletový a příletový letiště neni tak zásadní, sme od Liberce.. Hodily by se mi nějaký na prvních 14 dní v červenci, zpáteční tak pro 6 lidí cca.. Minule tu byla letenka za 500, ale to bylo na špatný termíny.. poradí mi někdo? díky..

0

Pro vaši skupinu jednoznačně trasa Wroclaw - Oslo/Rygge s Ryanairem. Je třeba počkat, až bude Ryanair letenky na červenec nabízet v akci, zaručeně budou za cenu kolem 500 Kč. Sledujte ceny na našem webu, případně hlídejte na webu Ryanair, stačí se podívat v červnu.

0 Citovat

děkuju za super rychlou odpověď! Jen ještě jeden dotaz.. ty slevový akce se týkaj i zavazadla? Co teďka zkouším rezervaci, tak mi vychází zavazadlo 15kg asi na 240PLN!

0 Citovat

Bohužel. Zavazadlo se platí extra a je přesně takto drahé. Akce se na něj nevztahují. Doporučuji využít 10kg limitu na maximum u každé osoby a pak se podělit o zavazadlo.

0 Citovat

aha, takže pokud potřebuji alespoň 15kg na zavazadlo, tak si to musím dokoupit zvlášť, což se zase promítne co ceny letenky.. asi to budu muset tak udělat smiley

0 Citovat

Koukal si na ceny Wizzairu? Ti mají za poplatek rovnou 32kg zavazadlo, což by mohlo ve výsledku dost ušetřit. Samozřejmostí by bylo zakoupení členství v klubu. PS: počkej s nákupem minimálně do zítra - budou rušit poplatky za platbu smiley

0 Citovat

výborně, 32kg zavazadlo na vandr je uplně udeální, díky moc za informace! Rád pak dodám popis cesty, fotky a podobně i pro další cestovatele smiley

0 Citovat

Zdravím,

Norsko jsem si naplánoval na červen 2020 a začínám pokukovat po letenkách

 Praha - Oslo a Bergen - Praha (100% takto )

Sice je čas,ale zajímá mě na jakou cenu se lze dostat,tady nemám vůbec přehled?

SAS tam má teď z Prahy do Osla za 55 euro z Bergenu do Prahy mě nic zatím nezaujalo ..

0 Citovat

Pokud nebudes lpet na odletu z Prahy ,ale  zvolis Polsko nebo Nemecko ,.urcite se dosanes  na sever za mnohem zajimavejsi ceny, samozrejme  , cerven  bude treba hlidat 

0 Citovat

mikir napsal(a):

Pokud nebudes lpet na odletu z Prahy ,ale  zvolis Polsko nebo Nemecko ,.urcite se dosanes  na sever za mnohem zajimavejsi ceny, samozrejme  , cerven  bude treba hlidat 

Na Praze lpím ! 

Polsko i Německo je pro mě daleko navrch čas navíc + třeba wizzairem bych stejně neletěl ..

Aktuálně jsem vykombinoval  přes SAS tuto relaci za nějakých 170 euro což jsem ochoten dát.

Jde mi spíše o to jestli to může nějak výrazněji klesnout(respektivě v jaké cenové relaci se to začátkem června pohybuje)....bavíme se o klasických aerolinkách plus max. Norwegian.

0 Citovat

Já bych asi počkala na začátek roku, scháněla jsem takhle letos letenky do Švédska z Prahy a Norwegian měli pěkný ceny letenek, kupováno někdy v lednu taky na červen.  SAS byli docela drazí, ale třeba se daj chytnout nějaký akce.

0 Citovat

Na nízké ceny Norwegian mezi Prahou a Norskem, jako byly v předchozích letech, už letos, myslím, nebyla šance. Hlavně chybí ten levný přímý let do Bergenu. Letos na začátek června byly letenky z Prahy do Bergenu dost drahé (aspoň měsíc předem, většinou přes Oslo), takže mě vyšlo levněji letět s Ryanairem z Vratislavi do Torpu (350 Kč), i když jsem přičetl ostatní náklady (bus z Prahy, noční vlak do Bergenu, ubytování ve Vratislavi). Chtěl jsem si ale stejně tu horskou železnici projet a začátkem června už bylo světlo kromě úvodních pár hodin východně od hor.

U Norwegian je šance na opakování slevy viz https://www.cestujlevne.com/akcn...ve-vysi-30

SAS bývá někdy levnější než Norwegian na jiné destinace v Norsku, zvlášť při letu přes Stockholm a Oslo (tj. o 1 let více).

0 Citovat

Klasických aerolinkách + max. Norwegian...no sorry, ale rozdíl ve službách je 0. Voda a kafe zadarmo u SASu navíc z něj proti WizzAiru rozhodně prémiovou aerolinku nedělá

0
12 reakcí