Docela zajimave.. Doufam ze to konecne povede k rapidnimu zlevneni premiovych letenek na unosnou cenovou hladinu..  .

Level

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

tonic napsal(a):

ja my slim ze najprv prskal Michal par krat ked zistil, ze 0,05 UAH fakt nejde zaplatit :D

Venku bylo -15, foukalo a sněžilo. V areálu Kyjevské lávry si všimnu roletku od Uberu, jestli chci dát řidiči dýško. Podle ceny jízdy napíšu 5 (protože chci dát 5 UAH), rychle mačkám ok a chci uklidit do kapsy). Uberu se to nelíbí 0,05 je prý příliš nízká částka. Muselo to tam jít zadat na setiny hřivny :D

0 Citovat

no ja som daval vzdy 25 UAH :P

0 Citovat

To tady ani neříkej!!!! Tady se řeší letenky za 0,01 centu!

0 Citovat

eremi, bolo to 0,01 eura! zase to je 100x viac ako 0,01 centov a to uz treba si rozmysliet.

0 Citovat

Nevím jak vy, ale dýško dávám mezi 5 až 15%, typicky 10%. Větší dýška právě kazí ony tropické ráje. Přijede Australan na Bali a rozhazuje hrstmi dolary za služby, co tam stojí/stávaly desítky centů.

0 Citovat

hej ved jasne, len ako ta "pozname", tak by sme sa necudovali ani Uber Promo jazde s kuponom za 0,5 UAH a potom dyskom 0,05 UAH :D

0 Citovat

Jasně, jsme moc rádi, že to děláš pro nás, aby jsi nám ty domorodce nezkazil a my pak můžeme být za grandy, jsi fakt charakter! :) Tonic - sorry to jsem fakt podělal :)

0 Citovat

Michal napsal(a):

Nevím jak vy, ale dýško dávám mezi 5 až 15%, typicky 10%. Větší dýška právě kazí ony tropické ráje. Přijede Australan na Bali a rozhazuje hrstmi dolary za služby, co tam stojí/stávaly desítky centů.


no neviem, ked vidim na akych vyhrkanych starych autach jazdia, tak myslim, ze mne tych 0,83€ chybat nebude a im to k tej 3€ jazde aspon trochu pomoze. zas sa netvarme, ako keby som im dvadsatdolarovky strkal za ucho

0 Citovat

tak ktovie .. ta vychodna Europa :D

https://www.youtube.com/watch?v=B5NuuJQT8ZM

0 Citovat

Michal napsal(a):

Nevím jak vy, ale dýško dávám mezi 5 až 15%, typicky 10%. Větší dýška právě kazí ony tropické ráje. Přijede Australan na Bali a rozhazuje hrstmi dolary za služby, co tam stojí/stávaly desítky centů.

Všichni si tady z toho dělají prdel, ale já s tebou naprosto souhlasím. Vždy je potřeba respektovat ekonomickou situaci dané země i kdyby pro nás to bylo pár korun, tak prostě nedávat víc. Pak to bude časem všude jak v Benátkách voda za 4€ :-) jako už tradičně je tenhle topic ale úplně o jiným tématu...

0 Citovat

Tak tohle je logika jako noha, srovnávat Ukrajinu s Benátkama a vykládat, že pokud dám místo 10% spropitnýho 25% řidiči Uberu, tak někoho zkazím (kde to z logiky toho podnikání prostě a jednoduše vůbec nejde....). Aspoň že si odůvodníte, proč být lakomej i v zahraničí.

No nic, ale souhlas s tím, že je to už absolutní off topic.

Edit: tak s Ridder vysvětleno přes PM, takže má reakce ve vztahu k němu je v tuto chvíli již bezpředmětná...
0 Citovat

na flylevel.com sem také rezervaci nenašel. Na stránkách vuelingu ale ano. Kupoval jjsem jednou pro dva a jednou pro 3 zpátečku. Oboje v pořádku zaúčtováno.


Každopádně mám dotaz: Nevíte zda Level rozsazuje spolucestující bez příplatku za výběr místa jako třeba Ryanair? Ne že by to bylo potřeba, když ta letadla asi nebudou zcela zaplněna...

0 Citovat

Standa napsal(a):

na flylevel.com sem také rezervaci nenašel. Na stránkách vuelingu ale ano. Kupoval jjsem jednou pro dva a jednou pro 3 zpátečku. Oboje v pořádku zaúčtováno.


Každopádně mám dotaz: Nevíte zda Level rozsazuje spolucestující bez příplatku za výběr místa jako třeba Ryanair? Ne že by to bylo potřeba, když ta letadla asi nebudou zcela zaplněna...

Neroszadzuje. 

0 Citovat

Mám tu oficiální vyjádření od Spořky - Vueling si čátky ve výši 0,02 € nestáhl:

obrátil jste se na nás, jelikož Vás zajímá, proč neproběhly dvě platby pro společnost Vueling airlines. Mrzí mne, že v tomto směru máte starosti.

Situaci jsem pověřila a zjistila jsem, že autorizační požadavek na částku 0,02 EUR ze dne 3. 7. 2018 ve 4:18 hodin byl ze strany banky schválen a částka byla pro obchodníka VUELING AIRLINES blokována do dne 11. 7. 2018.

Dne 5. 7. 2018 v 10:26 hodin byl schválen další autorizační požadavek na částku 0,02 EUR pro obchodníka VUELING AIRLINES a tato částka byla blokována do dne 13. 7. 2018.

Ani v jednom případě nedal obchodník pokyn k zaúčtování částky. Samotná autorizace platby neznamená, že je platba odeslána danému obchodníkovi. Proces platby kartou je dvoustranný, to znamená, že po schválení požadavku banka čeká, až si příjemce platby vyšle žádost o zinkasování částky. Teprve poté banka finance odesílá z účtu i fyzicky a až v tomto okamžiku dojde k projevení transakce v účetní historii účtu. Kdy ale obchodník vyšle pokyn k zinkasování platby, toto skutečně Česká spořitelna, a.s., neovlivní, toto je zcela v kompetenci příjemce platby, banka je v tomto směru pasivním subjektem.

0 Citovat

Ahoj, prosím o radu. Koupila jsem si v akci letenky s Fly Level na Guadeloupe, potvrzovací mail přišel, vše ok. Po nějaké době mi přišel oficiální mail, že můj let bude operovat Iberia a poslali mi nové rezervačí kódy. S těmi jsem se přihlásila na webu Iberia, vše taky vypadalo v pořádku. Teď jsem si potřebovala ověřit čas odletu a už se nemůžu na rezervaci dostat (mám dvě, jednu pro sebe, jednu pro spolucestujícího, kupovali jsme letenky zvlášť). Psala jsem Iberii na FB, odepsali, že žádnou rezervaci nemám, ať kontaktuju Level, zatím bez odpovědi. Máte někdo zkušenost, prosím? Díky moc. 

0 Citovat

A stare rezervacne kody nefunguju? letim tiez Guadelope a naspat z FDF pri obidvoch mi prislo len ze sa zmenilo cislo letu . Rezervacne kody mi zostali rovnake. 

0 Citovat

Martina napsal(a):

Psala jsem Iberii na FB, odepsali, že žádnou rezervaci nemám, ať kontaktuju Level, zatím bez odpovědi. Máte někdo zkušenost, prosím? Díky moc. 

Zkušenost mám, že někam zavolat je často  efektivnější. než si s někým dlouze vypisovat na facebooku... https://www.flylevel.com/EN/CONTACT

0 Citovat

Lacko napsal(a):

A stare rezervacne kody nefunguju? letim tiez Guadelope a naspat z FDF pri obidvoch mi prislo len ze sa zmenilo cislo letu . Rezervacne kody mi zostali rovnake. 


stare taky nejdou

0 Citovat

Včera jsem zkoušel. Na Iberii nula už v prvním kroku. Na Levelu je potřeba použít nový kod a pak v dalším kroku zadat kontaktní údaje (email, telefon). Následně pak už jde vidět příslušná rezervace s novými čísly letů. A myslím, že se jim v novém rezervačním systému nepřetáhly žádné jiné údaje o cestujících, jen jména.  Ale data narození  tam nejsou nebo pohlaví u všech je Mr..

0 Citovat

Tesna napsal(a):

Včera jsem zkoušel. Na Iberii nula už v prvním kroku. Na Levelu je potřeba použít nový kod a pak v dalším kroku zadat kontaktní údaje (email, telefon). Následně pak už jde vidět příslušná rezervace s novými čísly letů. A myslím, že se jim v novém rezervačním systému nepřetáhly žádné jiné údaje o cestujících, jen jména.  Ale data narození  tam nejsou nebo pohlaví u všech je Mr..


Díky za radu, mám to stejně.. tak snad bude vše v pořádku, poprvé beru na dovolenou mámu, byla bych nerada, aby byl nějaký průšvih... :D 

0 Citovat

Úspěšně proletěna půlkorunová letenka na Kypr. Na letu VIE-LCA ani LCA-VIE nikdo neřešil zavazadla. Jen otravné bylo, že na zpátečním letu kapitán i posádka pořád něco šmatlali nejdřív v němčině a po vydatném zpoždění řekli asi půlku v angličtině. Taky zpáteční let byl opožděn cca o 90 minut. Jinak si nestěžuji - let byl komplet zdarma - obchodník (Vueling) se ani nenamáhal si stáhnout z blokace těch půl koruny za letenku. Místo toho ji nechal propadnout.

0 Citovat

Letěli jsme VIE-AGP (Malaga) a zpět. Zavazadla nikdo neřešil. Lidi tam tahali krámů - kufr a k tomu dvě tašky, velkou krosnu. No zkrátka zkásnou to někdo, vydělají dost (a nebyla by to žádná buzerace za 1 cm), ale za nedostatky v základní matematice (jedno zavazadlo je jedno a ne dvě nebo dokonce tři), rozměry jsou daný... No vadí mi to z principu, že lidi prostě neumí dodržovat základní věci.


Jen teda u odletu z AGP byl čas odletu o 5 minut jinak než na boarding pasu. Na webu se nám let nedařilo ani najít... ale naštěstí se letělo :) 



0 Citovat

Onedlho ma čaká let s Levelom do Londýna. Pri vyplňovaní údajov (OP) do ich Advance Passenger Information (API)  som narazil na nasledujúce správy:

"If your flight is to/from the UK, or if you're flying to Europe from a country outside the Schengen territory, it is compulsory to fill out the API document (Advanced Passenger Information)."

"For security reasons, only a Passport may be used to fill out the API (Advanced Passenger Information). To prove your identity using a document other than a passport, you must go to the check-in desk at the airport (don't forget to be there in sufficient time to complete this procedure)"


Jednak si to odporuje (nakoľko sa dajú vyplniť aj údaje o občianskom preukaze ), ale hlavne ma zaujíma hláška o dostavení sa na check-in pred odletom na skontrolovanie dokladov? Absolvoval už niekto túto cestu? Príde mi to absolútna hlúposť a nemyslím si, že je to potrebné.




0 Citovat

Do Londyna s Levelom som robil checkin v appke vuelingu, len na ID a na letisku nič nebolo potrebné riešiť.

0 Citovat

Do Londýna je ale lepší letět s pasem. Projdeš automatickými branami a nemusíš stát kolikrát dlouhou frontu na vstupu do země. 

0