V lednu jsem kupoval letenky z Prahy do Catanie s přestupem v Berlíně, vše jedna letecká společnost. Teď mi přišlo oznámení, že se mění itinerář zpátečního letu a pauza na přestup se prodlužuje na neuvěřitelných devět hodin. Nikdy dříve jsem na přestup dlouho nečekal a nemám s tím zkušenost. Zeptám se tedy na něco, co je pro mnohé banální samozřejmost. Když těch devět hodin budu chtít využít na návštěvu Berlína, tak místo k tranzitu budu směřovat k východu s tím, že se pak budu vracet jako bych odlétal z Berlína, ale nemusím na check-in (palubní lístek už budu mít a zavazadla půjdou z letadla rovnou do letadla), takže projdu jen bezpečnostní kontrolou.  Je to tak? .

Devět hodin v Berlině

Založil(a) ve fóru Obecně o cestování letadlem

1 reakce

 V lednu jsem kupoval letenky z Prahy do Catanie s přestupem v Berlíně, vše jedna letecká společnost. Teď mi přišlo oznámení, že se mění itinerář zpátečního letu a pauza na přestup se prodlužuje na neuvěřitelných devět hodin. Nikdy dříve jsem na přestup dlouho nečekal a nemám s tím zkušenost. Zeptám se tedy na něco, co je pro mnohé banální samozřejmost. Když těch devět hodin budu chtít využít na návštěvu Berlína, tak místo k tranzitu budu směřovat k východu s tím, že se pak budu vracet jako bych odlétal z Berlína, ale nemusím na check-in (palubní lístek už budu mít a zavazadla půjdou z letadla rovnou do letadla), takže projdu jen bezpečnostní kontrolou.  Je to tak?

0

Ano.

0
1 reakce