1. Fórum
  2. Letecké společnosti
  3. EasyJet - problém s checkin?

EasyJet - problém s checkin?

Napsal Jakub Jiránek 2017-05-14T16:07:08+02:00 ve fóru Letecké společnosti
8 odpovědí

 Zdravím,


příští neděli letím s EasyJet do Prahy z Milána, při online checkinu po mně nebyly nikde vyžadovány informace jako je OP/pas, národnost apod. S toutou společností letím poprvé, takže jsem to nikdy dříve nezadával. Tam letím s Ryanairem a vše proběhlo v pořádku. Nerad bych uvíznul na letišti, měli jste někdo podobnou zkušenost s touto společností? Všude jsem četl, že to lidé zadavali, mně to rovnou dalo boarding pass.


Díky předem za odpověď :) 

Při letech v rámci Schengenu nejsou údaje z dokladů vyžadovány.

Me check-in v lednu dal 4 místa vedle sebe tzn. tři vedle sebe a další přes uličku

řekl bych že to bude stejný patern - 6 vedle sebe a 2 v další uličce. 

Nicméně nemám vlastní zkušenost.

Dobrý den, 

Navazuji na příspěvek ohledně online check-inu u společnosti Easyjet. V dubnu letím do Amsterdamu, a také mě to při online odbavení dalo hned letenky, aniž by to po mě chtělo údaje z cestovních dokladů. Jen pro klid mojí duše, opravdu je to takhle v pořádku? 

Moc děkuji

Áno, v Schengene netreba nič naviac

Nevíte prosim někdo jak jim funguje online odbavení těch 30 dní předem (jestli je to dostupné dle času odletu nebo...), chtěla jsem dnes udělat checkin, a u jmen jednotlivých cestujících chtějí při odbavení vyplnit kontaktní údaje (tel. a email), ale po vložení a potvrzení se checkin neprovede, znova se zobrazí stránka se jmény a odbavení neprovedeno, tak nevim, jak to mají/nemají dostupné nebo je nějaký problém na webu??? chtěla jsem udělat odbavení kvůli přidělování sedadel. díky.

Mam pocit , ze u  easyJet  je problem kdyz mas  zaregistrovany  email  a pak vkladas  ruzna jmena pri prihlasovani  ,ale nevim uplne  jiste ,nejak jsem s tim mel kdysi  taky  problem  ,ale to slo o vstup  na  udelanou  rezervac,i  jinak u Ryanairu funguji  nejen dny ale i cas  a  treba ten dvoudenni  check in  neudelas driv jak presne za  48 hodin  od casu letu 

Tak jsem to teď vyřešila přes chat, zřejmě něco se nepovedlo při online checkinu, takže se ta chyba objevovala pořád dokola i po vymazání cookies, nakonec mi poradil, ať jdu do té rezervace bez přihlášení, jakoby bez účtu, přes příjmení a číslo rezervace...a tam to naskočilo hned. Jinak prý oni nemůžou udělat na Helpline online checkin...pokud by to neprošlo, tak pak jedině až na letišti.:-((( Což teda nevím, jak by probíhalo, asi by mi nikdo nevěřil a chtěli by za to platit???...To je poprvé, co jsem u nich měla problem s odbavenim. :-o

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!