EasyJet - problém s checkin?

Napsal Jakub Jiránek 2017-05-14T16:07:08+02:00 ve fóru Letecké společnosti
8 odpovědí

Zdravím,

příští neděli letím s EasyJet do Prahy z Milána, při online checkinu po mně nebyly nikde vyžadovány informace jako je OP/pas, národnost apod. S toutou společností letím poprvé, takže jsem to nikdy dříve nezadával. Tam letím s Ryanairem a vše proběhlo v pořádku. Nerad bych uvíznul na letišti, měli jste někdo podobnou zkušenost s touto společností? Všude jsem četl, že to lidé zadavali, mně to rovnou dalo boarding pass.

Díky předem za odpověď :) 

Při letech v rámci Schengenu nejsou údaje z dokladů vyžadovány.

Mám dotaz na check-in větší skupiny. Mám na jedné rezervaci 8 osob (16 segmentů) a přemýšlím, jak nám systém přidělí sedadla. Jsme 2 rodiny (vždy 2+2). Jestli za předpokladu volných sedadel (30 dní před odletem) přidělí 6+2 za sebou anebo 4+4 za sebou (to bych radši vzhledem k dětem). Anebo to vyřešit, jestli to vůbec lze, check-inem vybraných osob a pak těch zbylých. Tedy více check-inů z jedné rezervace. Ve 4 nám to vždy dávalo vedle sebe 4 místa. Máte někdo zkušenost s odbavením online větší skupiny? Díky.

Me check-in v lednu dal 4 místa vedle sebe tzn. tři vedle sebe a další přes uličku

To nám ve 4 taky, teď je nás ale 8.

řekl bych že to bude stejný patern - 6 vedle sebe a 2 v další uličce. 

Nicméně nemám vlastní zkušenost.

Hmm, nemám jak odzkoušet momentálně, jestli bych mohla najednou odbavit jen 4 lidi a pak zbylé 4. To by pak mohlo zafungovat 4 vedle sebe a znovu 4 vedle sebe ...to že by to nebylo v řadách za sebou, nevadí. Od minule (v listopadu) si nepamatuji, jestli byla možnost zaškrtnout jen některé cestující.....

Dobrý den, 

Navazuji na příspěvek ohledně online check-inu u společnosti Easyjet. V dubnu letím do Amsterdamu, a také mě to při online odbavení dalo hned letenky, aniž by to po mě chtělo údaje z cestovních dokladů. Jen pro klid mojí duše, opravdu je to takhle v pořádku? 

Moc děkuji

Áno, v Schengene netreba nič naviac

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!