Ahoj,vím, že to je dost základní dotaz, ale nikdy jsem ještě mimo Evropu neletěl a nepřestupoval tak. Chtěl jsem se zeptat, letím z Prahy do Kolína (Germanwings) a pak do Havany (Sun Express Deutschland). Otázka je, při check-inu mám hledat asi let do Kolína, ne rovnou do Havany že? :) Přímo na tom okýnku v Praze mi už dají boarding pass i na Kolín - Havana? Zavazadla mi přehodí nebo musím v Kolíně vyzvedávat? Jde mi o to, jestli musím v Kolíně ještě něco řešit, někde se znovu checkovat a tak, nebo se všechno vyřeší na prvním okýnku v Praze i když to je jen let do Kolína?Díky moc zkušeným cestovatelů a sorry za blbej dotaz :) Franta .

Praha - Kolín - Havana

Založil(a) ve fóru Letiště

2 reakce

Ahoj,

vím, že to je dost základní dotaz, ale nikdy jsem ještě mimo Evropu neletěl a nepřestupoval tak. Chtěl jsem se zeptat, letím z Prahy do Kolína (Germanwings) a pak do Havany (Sun Express Deutschland). Otázka je, při check-inu mám hledat asi let do Kolína, ne rovnou do Havany že? :) Přímo na tom okýnku v Praze mi už dají boarding pass i na Kolín - Havana? Zavazadla mi přehodí nebo musím v Kolíně vyzvedávat? Jde mi o to, jestli musím v Kolíně ještě něco řešit, někde se znovu checkovat a tak, nebo se všechno vyřeší na prvním okýnku v Praze i když to je jen let do Kolína?

Díky moc zkušeným cestovatelů a sorry za blbej dotaz :)

Franta

0

Ahoj, pokud se nemýlím, tak máš dvě oddělené letenky, že? V tom případě se budeš muset v Praze odbavit na let do Kolína, tam si vyzvednout zavazadlo a znovu se odbavit.

Vzhledem k tomu, že se jedná o stejnou společnost (Eurowings), můžeš se zkusit v Praze na check-inu zeptat, zda by nebylo možné odbavení až do Havany, ale v tomto případě na 90% nebude.

0 Citovat

Ahoj, moc díky Kryštofe. No zatím mám jeden potvrzovací mail, kde jsou rozepsané lety dvou leteckých společností - z Prahy do Kolína (Germanwings) a pak do Havany (Sun Express Deutschland). Ale ano, kupováno u Eurowings.

Zkoušel jsem dělat on-line check in, ale chce to datum do kdy platí vízum, což u toho Kubánského je trochu specifické, takže to nejde vyplnit. Tak to asi budu řešit právě na přepážce. Takže prostě plánuju přijít s pasem a mailem v telefonu. Je to dobrý plán? Stačí mi to? Tisknout nemám co, jen e-mail. Chcek in z domů neudělám kvůli tomu vízu.

0
2 reakce