Vlákno sdružující akční tarify letenek v business class či first class. .

Akční letenky v byznys třídě

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

David Eiselt napsal(a):

Myslím, že je to jen „skyscanner price“ :))


Nejsem schopen potvrdit ni vyvratit (protoze uz ji tam nevidim) - nicmene mi to vcera ukazovalo stejnou cenu ze 3 OTA - pokud se jedna o skyscanner (spatnou) cenu tak je vetsinou jen u jedne OTA (spatne mapovani tarifni tridy) nebo jenom u airolinky - nicmene nekupoval jsem to, pac sem nechal A3 status vyexpirovat a za tech par LH letu co udelam za rok v eco do Frankfurtu nebo Mnichova toho moc nenasbiram :)
0 Citovat

Aha, já už to stihl jen jako redirect na Swiss, pokud tam byly i jiné OTA, tak šlo zřejmě o rychlý error :)

0 Citovat

https://www.flyertalk.com/forum/...ugust.html

0 Citovat

LAX s BA v PE z VIE za 19.5k - idealni zaklad na upgrade do C..

0 Citovat

C u BA je jedna z největších tragédié, která po nebi vůbec lítá, pokud za to člověk má něco zaplatit, je to tak skoro za trest.

0 Citovat

Ze Stockholmu na Madagaskar nebo Komory  - srpen 2018 - červen 2019

https://www.kayak.de/flights/ARN...stflight_a


https://www.kayak.de/flights/ARN...stflight_a


Absolvováno již minulý rok a vše bylo v pohodě

0 Citovat

Z Prahy do dominikánské Punta Cany mimo sezonu za 30 tisíc s Edelweiss. Ta jejich C vypadá vcelku solidně, bohužel dostupné jen konec srpna, září, začátek října: https://bit.ly/2uH4TUe

0 Citovat

BUD - MLE trieda I

https://www.kayak.de/flights/BUD...stflight_a

0 Citovat

krása! jen houšť! https://www.secretflying.com/pos...roundtrip/ - credit where it belongs

EDIT: neda se zabookovat, v posledním kroku se cena buď opraví podstatně směrem nahoru nebo to hodí error hlášku


0 Citovat

Booknut sa to vraj dalo, ale trebalo byt v spravny cas na spravnom mieste. Na nejaky "error" prave na MLE som cakal ( a idealne od QR ), bohuzial tentokrat som ho nevychytal :/ 

Podarilo sa niekomu odtialto?

0 Citovat

sonic napsal(a):

Booknut sa to vraj dalo, ale trebalo byt v spravny cas na spravnom mieste. Na nejaky "error" prave na MLE som cakal ( a idealne od QR ), bohuzial tentokrat som ho nevychytal :/ 

Podarilo sa niekomu odtialto?

mal som to naklikane na poslednom kroku na QR webu za cenu 962eur, ale nekupoval som to, len tak skusobne som to otestoval,ci sa to da za tu cenu kupit....

0 Citovat

QR meli v minulosti lepsi kiksy a bylo to honored, takze gratulace vsem co to stihli.. Kazdopadne minuly rok byl otevreny nekolik mesicu kombinovany tarif QR a UL z TXL, MUC a FRA za cca 1200ecek na MLE taky - tohle je samozrejme levnejsi (a za me lepsi destinace na priskok vlakem)..


Kazdopadne nevim proc ale Maledivy me nikdy moc nelakaly - bud lacina spina na lokalnim ostrove (znam dost lidi co to absolvovali) nebo 10k/noc za luxusni water bungalow (coz uz je na me zbyecne drahe) - kdybych se tim smerem fakt chystal tak asi radsi Seychelly nebo Lakadivy v Indii..
0 Citovat

kickass1 napsal(a):
Kazdopadne nevim proc ale Maledivy me nikdy moc nelakaly - bud lacina spina na lokalnim ostrove (znam dost lidi co to absolvovali) nebo 10k/noc za luxusni water bungalow (coz uz je na me zbyecne drahe) - kdybych se tim smerem fakt chystal tak asi radsi Seychelly nebo Lakadivy v Indii..
- kde jsi přišel na tu desítku za noc za overwater villu v resortu? tip? já to študoval a loni na M i byl, ale taková villa s all inclusive (které cenu navýší už jen mírně) je k 1000 dolarů za noc (listopad/prosinec 2017). Lokální ostrov jsme dali taky a nebyly to ty Maledivy co zná člověk z plakátu a reklam. Na honeymoon či pohodovou rodinnou válečku cajk, jinak se tam ukoušeš nudou.

0 Citovat

Daniel napsal(a):

- kde jsi přišel na tu desítku za noc za overwater villu v resortu? tip? já to študoval a loni na M i byl, ale taková villa s all inclusive (které cenu navýší už jen mírně) je k 1000 dolarů za noc (listopad/prosinec 2017). Lokální ostrov jsme dali taky a nebyly to ty Maledivy co zná člověk z plakátu a reklam. Na honeymoon či pohodovou rodinnou válečku cajk, jinak se tam ukoušeš nudou.

 

Tak trosku to Kickass1 podstrelil. Ale jinak s nim zcela souhlasím.Taky mě  Maledivy nelákají.Jak píše.Bud za levno na houby, ale asi mužu říkat,ze jsem tam byl, když tam tolik lidi tak cestuje, anebo super moře na ostrůvku s těžce přestřelenou cenou. Aspoň podle mě. Tys tam Dane byl,tak muzes srovnat,jestli ty prachy za to staly oproti jiným destinacim :) Zase Homer se tam musel pěkne vyjímat ;) 

0 Citovat

nejkrásnější moře, stálo to za to, i s tou cenovkou. Obydlený ostrov jsem zapomněl, Vakarufalhi v paměti zůstalo. Je to mastňárna, s CL to nemá co dělat. Ale jak se tady blblo s tím bookingem..., jedno z těch míst, kde jsem díky jednomu emailu na rezervační ušetřil několik stovek se strýčkem Samem za noc i ve srovnání s nejlevnějšími cenami na bookovacích portálech. Let stál za hovno - krachli Air Berlin, letěli jsme s 2 přestupy, poprvé a naposled. Zkusit se má vše.


2017-12-06-10-34-12.jpg
2017-12-05-12-41-42.jpg

0 Citovat

Dá se i levněji, když člověk nechce bydlík na vodě, ale drahý to je každopádně :)

0 Citovat

More a ryby rozhodne najkrajšie (popri Malom Kajmane). Stačí aj vila na pláži. Neviem, no Seychelly ma veľmi neoslovili a tiež nie sú najlacnejšie.

0 Citovat

O Maledivách jsem uvažoval, vypadá to tam hezky, ale po pár dnech bych se tam asi zbláznil, nakolik mně nebaví celej den ležet na pláži a šnorchlování mně taky zrovna nebere... Ale každýmu samozřejmě vyhovuje něco jinýho :-)


Naopak Seychely byly úžasný,  byl jsem v květnu a říjen/listopad tam chci letět zas :-) Pláže tam jsou krásný a stejnětak příroda, takže moře se dá dobře nakombinovat s různýma výletama.


Jediná věc která mně mrzí je to, že už neuvidím a nezažiju La Digue, jaký bylo ještě před cca 10ti lety... Současná situace je dost tristní - masivní výstavba, přelidněnost, bordel, provoz na silnicích... Plánuju tam teda tak 3 dny, projít celej ostrov a všechny pláže, ale pak už bych se tam asi ani nevracel...

0 Citovat

niemandos napsal(a):

 

Tak trosku to Kickass1 podstrelil. Ale jinak s nim zcela souhlasím.Taky mě  Maledivy nelákají.Jak píše.Bud za levno na houby, ale asi mužu říkat,ze jsem tam byl, když tam tolik lidi tak cestuje, anebo super moře na ostrůvku s těžce přestřelenou cenou. Aspoň podle mě. Tys tam Dane byl,tak muzes srovnat,jestli ty prachy za to staly oproti jiným destinacim :) Zase Homer se tam musel pěkne vyjímat ;) 


Koukal sem se loni, kdyz sem premyslel o tom TXL - MLE - jak byva mym zvykem, tak jsem spalil nekolik dnu firemniho casu tim, ze jsem prosel vsechny dostupne hotely na Maledivach.. :D Byla tam nejaka 4* kde to vychazelo cca 9,5noc - sice to nevypadalo jako jedno z tech mist kam si Leos Mares jezdi prasit do nosu, ale melo to hezkou lagunu a takove celkem zakladni vybaveni - kdyz si date na YT Maledivy a water bungalow tak je tam odtud cca polovina videii.. :)


Kazdopadne se samorejme da i pres 1000USD za noc, to na Maledivach neni problem a nemusi to byt ani overwater bungalow.. :)


EDIT: Pomohl jako vzdy strycek google :) www.overwaterbungalows.net/cheap...e-maldives

0 Citovat

Ahojte, mam dotaz ohledně kvality business třídy. Zvažuji totiž koupi business třídy na lince LON-SFA a rozhoduji se mezi British Airways a Virgin Atlantic. BA na tuto linku používají B 747 a Virgin A. B 787. Nicméně, již výše se píše, že BA mají ten B class hrozný. Jak to tedy je? Který business by jste si vybrali BA nebo Virgin? Stojí za tu cenu ten business alespoň u některé z těchto společností? Díky moc za rady...

0 Citovat

Virgin nevím,ale určitě najdeš mraky recenzi na youtube tak uvidíš co a jak,BA mají jedno z nejhorších C na světě, co se týče hard produktu.Pokud můžeš,tak tomu se vyhni.

0 Citovat

Jinak se musím “pochlubit” s errorem Hainan z MUC do Číny za cca 15k CZK. Včera jsem měl letět z Mnichova, ale jaksi jsem to nestihl kvůli zrušeného letu BMI z Brna do MUC.

I přes rezervu 5 hodin se to nedalo nakonec stihnout a nabídnutá alternativa v podobě busu do PRG a letu v 20:50 do MUC byla na nic. Tak snad z BMI dostanu alespoň těch 250€ kompenzaci.

Holt se mi nevyplatilo si připlatit za let místo půl dne ve vlaku do MUC a chtěl jsem zkusit poprvé z Brna ten Mnichov :D 

Jinak v BRQ personál naprosto neschopný cokoliv zařídit a jen vám dají A4 s passanger rights a kontakt do UK na call centrum BMI pro rebooking. 

Tak snad se brzy objeví něco jiného a konečně dám ten první let v business class :)
0 Citovat

No twe:-( Bych se pos.ral...

0 Citovat

To bylo dost neprozíravé... na airways.cz je příliš částému rušení letů BMI věnované celé vlákno.  

0 Citovat

s Hainanem do Číny jsi zase o tak moc nepřišel. Ale pokud to mělo být poprvé, tak ses asi moc těšil. Těch 15k za no show up rupne? Nevím co lítá z Mnichova, ale ta A330 z PRG je zatím můj nejhorší byznys zážitek na long haulu. Jejich dreamliner je paráda, ale tím byl jen přelet Peking-Šanghaj.

0