Vlákno sdružující akční tarify letenek v business class či first class. .

Akční letenky v byznys třídě

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

Doma lemtáte z německé helmy a vypili byste koze pití a tady najednou hogofogo s alkoholem za desítky eur:-)

0 Citovat

Mám za to, že na voucher od PAL se dostaneš jen do Aspire. Viz https://www.philippineairlines.c...ernational

0 Citovat

Ted ste me trochu vydesili, jestli nekde existuji horsi salonky nez v Praze, tak asi misto litani Ckem zacnu jezdit stopem :)


A jdu si nalejt trochu ohnivy vody do Nemecky helmy, zitra me ceka brzke vstavani na plebejskou economy s Luftwaffe.. :D
0 Citovat

tonic napsal(a):


Ja velmi nemozem porovnavat, ale v BTS ma vzdy potesi 10 rocny Ararat. 50 plus flaska to nie je, ale zase to nie je ani Trencianske Hradne


10 rocny Ararat na BTS vravis? To je jeden z naj alko v pomere cena/vykon, to si asi predsa len poriesim tu vyssiu kreditku v mbank ak ma to napadne v dohladnej dobe (a plati to tam teda na vstup)

0 Citovat

jasne plati

0 Citovat

Kilecko napsal(a):


10 rocny Ararat na BTS vravis? To je jeden z naj alko v pomere cena/vykon, to si asi predsa len poriesim tu vyssiu kreditku v mbank ak ma to napadne v dohladnej dobe (a plati to tam teda na vstup)

Taky jsem nebyl žádný nadšený fanoušek salonků. Ale můžu ti to Kilecko vřele doporučit. Zvykneš si rychle:). V některých saloncích mají i 12-leté chlasty, ale já si dávám raději vínko a šampáno, protože jsem rumový a to je většinou velká bída. Nejde ale o chlast, ale o pohodu při cestování, obzvláště s rodinou, kafíčko, zákuseček, výhled na letadla. No proč to nevyužít, když ta možnost je. A podotýkám, že nejsem žádny nalej - vylej, aby mě zase nějaký troll nenařkl.

0 Citovat

kickass1 napsal(a):

Ted ste me trochu vydesili, jestli nekde existuji horsi salonky nez v Praze, tak asi misto litani Ckem zacnu jezdit stopem :)

Já teda žádný salonkový mág taky nejsem, ale pár jsem jich navštívil (hlavně v Evropě a USA) a horších salonků než MC či Erste je opravdu kopec, a to i na mnohem větších letištích než je PRG :) 

0 Citovat

salonovi soudruzi cestujici po Cine mi snad daji za pravdu, že úroveň salonků na letištích v Číně nepřekoná nic. nealko drinky, přeplněné lidma, bordel, na jídlo nejčastěji instantní nudle, které si sami zalejete. (Beijing, Pudong, SHA, Dalian, Hangzhou). Jeden humus vedle druhého.

0 Citovat

ano, mám pifku na Čínu, Číňany a a vše čínské. Léty nabytá zkušenost. Hovada! Ani jejich bohatá kulturní historie a ještě bohatší budoucnost mě neobměkčí

0 Citovat

Tak já třeba mám aktuální zkušenosti s HNA Club loungemi (domestic Xian, Peking, international Xian) velmi dobré - super teplé jídlo celý den, po každé ! návštěvě člověka uklízela slečna toaletu, solidní výběr alka, za mě super.

0 Citovat

Hele i v tom first class lounge v doha meli jen vina trapiche, co koupis v albici za 140

0 Citovat

Co s mílemi z C akce do HKG? Jdou použít buď u domovské PAL, nebo Etihad a Nippon.

0 Citovat

Teď zrovna na LHR čekám na boarding do Manily a míle jsem nechal dát na Etihad. Mělo by jít za cca 25k koupit PRG - ICN v C jedním směrem pokud to ČSA nezabalí :D

0 Citovat

Koukam ze BA ma akci v F z Prahy, je tam spousta destinaci East / West coast za <70k czk.. O neco levnejsi jsou dalsi mesta, ale zadny zazrak..

0 Citovat

Leoš Literák napsal(a):

Co s mílemi z C akce do HKG? Jdou použít buď u domovské PAL, nebo Etihad a Nippon.

Trochu som sa na to hlbšie pozrel a vyšiel mi z toho Etihad. Prinajhoršom sa tie míle dajú v pomere zhruba 1 míľa = 0.0066$ previesť na virtuálnu VISA Reward kartu a použiť napríklad na nákup v Alze :)) Vychádza to plus mínus 120 dolárov za tých 18 458 míľ.

Prípadne tých 25.000 za oneway PRG - ICN v C je tiež jeden z top dealov, tam som ale nepozeral reálnu dostupnosť a výšku doplatku.

0 Citovat

AUH–CMB–CGK za 2 355 AED (14 500 Kč). Hodí 560 tier points do BAEC :)

0 Citovat

David Eiselt napsal(a):

AUH–CMB–CGK za 2 355 AED (14 500 Kč). Hodí 560 tier points do BAEC :)

Hmmm, to bych si nechal libit :)

0 Citovat

A321 Srilankan bez postele. Nebrat!

0 Citovat

Daniel napsal(a):

A321 Srilankan bez postele. Nebrat!

Neleta tam obcas i A330? 

0 Citovat

Neleta myslím..

0 Citovat

pe.milan napsal(a):

Neleta myslím..

Taky jsem uz zjistil, to si tentokrat necham ujit.

0 Citovat

MU ma klasicky sale z PRG  - zajimave jsou Japonske destinace za ceny od 35k czk +, Sydney za 45k a hromada klasickych destinaci za rozumne ceny, ale uz jsem nenasel zadnou velkou bombu.. Da se najit na skyscanneru, neni dostupne pres matrix.. ;) Napr. v kvetnu spousta terminu..


Z Prahy lita do Shanghai A330 - 200 ve verzi 33H, tzn. herringbone seating, zadna srajda:


https://www.seatguru.com/airline...200_V3.php


Pokud najdete neco zajimaveho, hodte to sem..




0 Citovat

Doma lemtáte z německé helmy a vypili byste koze pití a tady najednou hogofogo s alkoholem za desítky eur:-)


Tohle téma mě zas a znovu pobaví, plně se ztotožňuju s Cali :-)

0 Citovat

Tak jeste nekdo nejakou blbost do tretice ? :D Ze by se uz rozjela obvykla hra o nejmin relevantni prispevek roku 2019 ?

0 Citovat

+ zkousim si hrat s tim TAP MEGAPROMO50 - pry sou OW J letenky do US od 300e :)

EDIT: PRG - BOS za 30k v businessu..

PRG - YYZ (Toronto) za 28 550czk

0