Vlákno sdružující akční tarify letenek v business class či first class. .

Akční letenky v byznys třídě

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

kickass1 napsal(a):

+ zkousim si hrat s tim TAP MEGAPROMO50 - pry sou OW J letenky do US od 300e :)

EDIT: PRG - BOS za 30k v businessu..

PRG - YYZ (Toronto) za 28 550czk

Ono to zatim moc nevali, ty OW J
0 Citovat

Dá se třeba PRG-BOS-ARN za 23 tisíc

0 Citovat

Nenašel někdo něco zajímavého v biz s Qatarcema? Mají do 18.2. údajně nějakou akci při dvou a více lidech. Koukám na Thajsko a teda žádná sláva. 

Vloni to bylo okolo 25 tisíc. Letos 35. To jsem asi leden pro*ebal zbytečně.

0 Citovat

Ještě 3 dny zpět šlo CNX za 35... teď je po všem a minimum je 50

0 Citovat

jakob napsal(a):

Nenašel někdo něco zajímavého v biz s Qatarcema? Mají do 18.2. údajně nějakou akci při dvou a více lidech. Koukám na Thajsko a teda žádná sláva. 

Vloni to bylo okolo 25 tisíc. Letos 35. To jsem asi leden pro*ebal zbytečně.

nevim aktualni ceny pro unor,  ale v lednu tam slo koupit DPS  za 34tis Kc,  nebo  ze SOF do PVG za 31tis kc a podobne to slo koupit ze Skandinavie i kombinace double open-jaw tedka v lednu...  

0 Citovat

kua chlapi, to sem ladujte kdyz na to narazite, prosim. cokoliv do jv asie pod 40k s jednim prestupem pod 4 hodiny je super. ok, se stopoverem asi jeste lepsi. dekujeme

0 Citovat

Jako DPS mě teda zarazil... To bylo z Prahy?

0 Citovat

Praha–Bangkok s Etihadem (+ feeder s ČSA) v byznysu do Bangkoku za 37 500 Kč. Singapur ve First class za 66 tisíc.

Koupě s promo kódem AMXD0918 na webu Etihadu.

0 Citovat

nadhera, diky

0 Citovat

inak kto by chcel ist "pozriet cocika", tak BUD-CTU s KLM v C za cca 1500€...v oktobri musim ist do Chengdu, tak som na to dnes narazil a prvy krat teda vyskusam C B787 KLM. Cena nie je az taka brutal hitparada, ale myslim ze na CTU celkom slusna :) ( priorita bola vyhnut sa vnutrostatnym letom v Cine a max jeden prestup v EU alebo na blizkom vychode )

0 Citovat

xiamen cdg-pek C 600eur? k

https://www.flyertalk.com/forum/...8-eur.html


edit:sorry, uz je to pryc. Procitam star

0 Citovat

Já na to koukal včera ráno a už to bylo taky pryč

0 Citovat

SkyTeam nonstop lety TXL-JFK, spousta termínů včetně prázdnin, operuje DL (767) ca.910,- EUR

0 Citovat

Na červenec super cena, v červnu / září bych radši letěl za €500 v Y přímým letem z Prahy (jsem z Prahy). 

0 Citovat

Covece kdyby uz meli retrofittovanou business kabinu na vsech 767 tak bych si to i koupil.. Ten starej design je nic moc a komplet delta one ma byt az 2021 na tech 767.. S tim primym letem na tom neco je - za tech €500 se da chytit v cervnu / zari i to jejich PE (tzn. sirsi mezery mezi sedadlama) - to se na ten 8h primak da vydrzet..

0 Citovat

Pokud najdete neco zajimaveho na letni prazdniny z PRG (C2 -> C3), sem s tim.. Zatim koukam na AC/LH za 37k v C, pripadne premyslim o AA pres PHL v PE, kde bych vyuzil tu akci na 100% mile u prilezitosti 100let BA..


Pred cca mesicem probehl prvni OW flash sale (cca 1200e +), nicmene hned to zmizelo..


Letni prazdniny jsou idealni sezona na levne letenky do US v C, takze sem s tim, pokud neco obevite.. :)
0 Citovat

Tap ma levne C z CPH  do NY koncem srpna

0 Citovat

Pro nadšence běží hezké ceny FRA-MAD i MAD-FRA v B787-9 s LATAM. Letím 8.6.19 z Frankfurtu do Madridu za 105USD. Podobné ceny se dají najít kolem tohoto data nebo třeba na konci srpna.

0 Citovat

mezi nadšencem a bláznem je fine line. Nadšení ale spíše závidím, mrcasit se do Frankfurtu abych se proletěl 2 hodiny v byznysu do Madridu... Ovšem proti gustu žádný dišputát. Někde se tu objevila zajímavá akce napřímo s LATAM LIS-GRU za 1070E a OPO-GRU s Iberií či LATAM za 900 USD, to už jakýsi smysl dává.

0 Citovat

Daniel napsal(a):

mezi nadšencem a bláznem je fine line. Nadšení ale spíše závidím, mrcasit se do Frankfurtu abych se proletěl 2 hodiny v byznysu do Madridu... Ovšem proti gustu žádný dišputát. Někde se tu objevila zajímavá akce napřímo s LATAM LIS-GRU za 1070E a OPO-GRU s Iberií či LATAM za 900 USD, to už jakýsi smysl dává.


Rozumím vašemu příspěvku Danieli. Nemáte šanci vědět, že tento můj let je součástí většího celku a jednoduše se hodil do krámu. Informace by se teoreticky mohla hodit i někomu dalšímu neboť let je téměř za cenu economy a ne každý běžně prohledává business tarify pro lety po Evropě, i proto, že běžně takové ani nejsou. Proto jsem to sem napsal. Konkurovat ostatním špekům, co se tu občas objeví, to samozřejmě nemůže a ani to nebylo mým úmyslem. Každopádně co komu dává smysl je extrémně individuální.


0 Citovat

Jardo, tahle nabídka tady na cestujlevne proběhla už před měsícem, někdo sem dával i fotky. https://www.cestujlevne.com/disk...3686-latam

0 Citovat

Jardo děkuji za tip. Hodilo se mi to k cestě do Madridu. 🤜🏽🤛🏽

0 Citovat

Tak přeci jen... QR z PRG od 33 tisíc (má být od 30, ale nevidím) http://www.anrdoezrs.net/links/6...emium.html

0 Citovat

Goa je za 30,8 tis :-)

0 Citovat

A vidíš konkrétní termín, kdy tahle cena naskočí?

0