Vlákno sdružující akční tarify letenek v business class či first class. .

Akční letenky v byznys třídě

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

David Eiselt napsal(a):

A vidíš konkrétní termín, kdy tahle cena naskočí?

To ne. Já pracuju. Myslel jsem, že jsi to jen přehlédl. Ale bylo mi to divné :-))

0 Citovat

Díky za echo. Koukám na Chiang Mai a na leden / únor vidím všechno za 37k. Navíc kombinace obou letů ve wide body jenom s 20h přestupem v Doha na cestě tam. Času ještě dost, tak to nebudu hrotit a počkám, třeba na nějaký zajímavý promo v Q-Suites z Milana. 

0 Citovat

Katarci a Turci maj v tech promech casto bordel, naskakujou tam ceny, ktery nejdou booknout..


Stojej ty Q-Suites za priskok do Milana ?
0 Citovat

Ještě jsem v QSuites neletěl, ale vzhledem k tomu jak na ně všude pějou chválu, rád bych to vyzkoušel. Pokud by cena z Milana do Thajska byla 1200 EUR (za tolik se to dalo koupit loni), tak bych do toho šel. Letos zatím fares v C velká slabota, speciálně teda ze střední Evropy do JV Asie.

0 Citovat

Ideální to je ještě v kombinaci s 5x Qmiles. To už je pak velmi zajímavé a udělá to další dva segmenty upgrade Y->C.

0 Citovat

Qsuites je docela fajn, zajtra v noci letim po dlhej dobe znova Qsuites Doh-PVG,zaciatkom roka boli zaujimave ceny v C zo Skandinavie, cca 37tis kc napr OSL-PVG/SIN-ARN

0 Citovat

DRS-MUC-PRG-FRA-MAD za 4 800 Kč jako nadstavba klasickému FRA-MAD s Latamem :) https://www.cestujlevne.com/lete...el_class=B

PRG se dá vyměnit třeba za ZRH, kde bude o míle lepší salónek :) ale domov je jen jeden...


letenky-c-latam.png

0 Citovat

David Eiselt napsal(a):

DRS-MUC-PRG-FRA-MAD za 4 800 Kč jako nadstavba klasickému FRA-MAD s Latamem :)

jako zástupce temné strany Síly naprosto nechápu smysl 10ti hodinového OW letu z Drážďan do Madridu s třemi, byť svižnými, přestupy. Jako sorry, ale to už je masochismus, to se nedá nazvat interestem v létání. Ani kdyby byly všechny segmenty operovány QR v F s rozkuřovačkama.

0 Citovat

Ja myslel Dane, ze už jsi nás opustil ;-). Kazdopadne mas pravdu, i když nad těmi QR s rozkurovackama bych uvažoval i ja ;-)) Jak říká klasik “ To musí bavit” . Mimochodem jak bylo na Filipínách? Klidne SZ.

0 Citovat

Tak dají se nastavit stopy v každém bodě :)

0 Citovat

Sorry, neprochazel jsem celou diskuzi. Klasicky FRA-MAD s Latamem je business nebo economy?

0 Citovat

David Eiselt napsal(a):

Tak dají se nastavit stopy v každém bodě :)

Dá se to naroutovat z KTW, KRK? 

0 Citovat

Jakub Langer napsal(a):

Sorry, neprochazel jsem celou diskuzi. Klasicky FRA-MAD s Latamem je business nebo economy?

Všechno je v business.

0 Citovat

Jakub Langer napsal(a):

Sorry, neprochazel jsem celou diskuzi. Klasicky FRA-MAD s Latamem je business nebo economy?

biznis, o to zaujímavejšie :) dajú sa nájsť ow za 70 EUR  MAD-FRA

0 Citovat

Daniel napsal(a):

jako zástupce temné strany Síly naprosto nechápu smysl 10ti hodinového OW letu z Drážďan do Madridu s třemi, byť svižnými, přestupy. Jako sorry, ale to už je masochismus, to se nedá nazvat interestem v létání. Ani kdyby byly všechny segmenty operovány QR v F s rozkuřovačkama.


Ja stejne tak nemam pochopeni pro nekoho kdo v 5ti lidech jede Ochcavkou plnou konzerv a Argusu v letnich zacpach do smradlavyho apartmanu v Chorvatsku.. To se radsi proletim nekam 10h letadlem s 3 prestupama - v salonkach dodrzujes pitnej rezim a ses na miste raz dva.. :)
0 Citovat

Tak, pokud by to bylo s full servisem v rozsahu jak píše Dan, klidně bych  letěl... Nebo to dát jako zátěžový jaterní test. Pěkně se načít v letadle a salóncích, po příletu lehká pařba v La Venencia, pak něco pustit do volátka a skončit třeba ve Fabrik nebo Fucking Monday... V neděli Ryanem zpět a v pondělí k felčarovi na testy:-)  Kdo pojede??

0 Citovat

Jeste uvidime. Jinak jak se zvlada prestup v Mnichove za 45 minut?

0 Citovat

tož já bych počkal v madridu, doletěl bych nějakým prasečákem napřímo. na testy a preventivní kontroly nechodím, ještě bych se mohl něco dozvědět.

0 Citovat

Lukáš Horák napsal(a):

Dá se to naroutovat z KTW, KRK? 

Funguje dle mě jen jako Německo–Madrid, takže odlet musí být z DE a pak už to záleží na schopnosti itineráře natlačit tam jakékoliv letiště.

0 Citovat

Jakub Langer napsal(a):

Jeste uvidime. Jinak jak se zvlada prestup v Mnichove za 45 minut?


V pohode, kdyz nemusis mimo Schengen..
0 Citovat

Hned jak se na netu objevila možnost do tohohle routingu přidávat (téměř) neomezeně segmenty, chvíli jsem nad tím uvažoval, strávil jsem i hoďku, dvě, hledáním termínů. Pak jsem si řekl: Ty vole, proč bys něco takovýho dělal? Pro av geeky to není - letí se tím nejnudnějším, co po evropském nebi lítá. Pokud bych byl cestovatel, který chce navštívit Madrid, tak radši strávím ten den v Madridu, než na cestě. Kvůli tomu abych se najedl a napil? Za ty peníze můžu zajít doma do hodně dobrý restaurace a zbyde i na víc drinků než snesu.... Jo ještě kdyby za to byly nějaký slušný míle, ale je za to prd. :( 

0 Citovat

Jo, zajimave tam krome Prahy sli doplnit i Lucemburk, Curych. Co jeste?  Myslim, ze ty priskoky  s Lufthansou po Nemecku jsou vedlejsi. To hlavni je Latam Frankfurt-Madrid, i kdyz jen 2,5 hodiny.

0 Citovat

Kdyby to byl Sky Team, tak bych o tom uvažoval kvůli segmentům (v byznysu) do FFP. 

0 Citovat

to je doba, lidi litaj aby nalitali mile, segmenty a statusy. cim jsem starsi tim v jasnejsich barvach vidim kam se svet riti

0 Citovat

Daniel napsal(a):

to je doba, lidi litaj aby nalitali mile, segmenty a statusy. cim jsem starsi tim v jasnejsich barvach vidim kam se svet riti

Do řiti

0