Vlákno sdružující akční tarify letenek v business class či first class. .

Akční letenky v byznys třídě

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

Nevím jestli Interjet byla dobrá volba... údajně mají docela závažné finanční potíže a pořízení SSJ, které kvůli otřesné poprodejní (ne)podpoře Rusáků musí kanibalizovat (10 letadel létá, 11 se kuchá) na náhradní díly spolehlivosti spojů také nepřidává.

https://www.airliners.net/forum/...;t=1418395

0 Citovat

tak Iberia to nabízela jen v kombinaci s Interjetem, takže nebylo co řešit. tvou informaci raději nebudu posílat dále do rodiny. jdu mrknout čím máme letět - uff, Airbus A321, ještě nikdy jsem tak rád neletěl Airbusem

0 Citovat

Jan Paděra napsal(a):

jj, zpátky je to taky v C. Jako hodně jsem váhal s tou F ale nakonec vyhrál rozum :D 

a tak to je velika parada za ty prachy. jaky termin?

0 Citovat

Daniel napsal(a):

a tak to je velika parada za ty prachy. jaky termin?

příští rok 22.3. - 6.4. byla to ta LH/LX companion sleva a tím že jsem tam dal návrat ze SIN spadla o 2k cena a SQ jako bonus :)

0 Citovat

Jan Paděra napsal(a):

příští rok 22.3. - 6.4. byla to ta LH/LX companion sleva a tím že jsem tam dal návrat ze SIN spadla o 2k cena a SQ jako bonus :)

To je fakt paradicka :)

0 Citovat

Koukal jsem na to uz pred tydnem, skoda ze jenom partner sale.

0 Citovat

V F za 54k s BA z Londyna do Portlandu o letni prazdniny, co myslite? Stoji to za to?

0 Citovat

To záleží na tom, jestli se chceš v létě podívat do Portlandu. :) 

Ne že bych někdy letěl s BA v F, ale co jsem četl trip reporty, určitě nepatří ke špičce. 

0 Citovat

Breathe napsal(a):

To záleží na tom, jestli se chceš v létě podívat do Portlandu. :) 

Ne že bych někdy letěl s BA v F, ale co jsem četl trip reporty, určitě nepatří ke špičce. 

Prave jsem cetl, ze taky nic moc, asi si pockam na neco lepsiho :) i kdyz Portland by byl fajn

0 Citovat

Ja sem nikdy prvni tridou neletel (porad to jen planuju), nicmene za 54k by byla slusna cena do Portlandu i v C.. A ja mam BA (asi jako jeden z mala) fakt rad - bavi me i C i PE a nevadi mi ani longhaul monkey class na jejich masinach..


Jinak Portland a Oregon obecne stoji za navstevu - idealne spojit s navstevou Washington state & Seattle - jestli si tam jeste nebyl a mas cas a penize tak ja bych do toho urcite sel - za minuly rok to za me byli rozhodne nejlepsi treky, ktere jsem absolvoval..



0 Citovat

kickass1: C v BA  je jedno z nejhorších . Dvakrát na mě zbyla manželská postel a pokaždé přeskakovat nohy souseda je utrpení. Řadu pro  8 kojí to už je moc.

0 Citovat

Trochu vytuněný Latam... Najdete svatý grál? :)


hidden-gem.png

0 Citovat

Kristof uz hadam koupil. 😉

0 Citovat

Kdo sleduje FT tak asi o tom vi uz nejakou dobu. Opravdovy kumst je ovsem najit vice nez jeden flek.

0 Citovat

Tohle už smysl nedává, když je tam nutný ten přesun do Dusseldorfu, je roztahané na 2 dny a ještě ne přes víkend. Nezachrání to ani ta Cessna z Luxembourgu, dalo se to koupit v jeden den a na sebe navazující.

0 Citovat

Ehm, ehm.

0 Citovat

Na sebe navazující to jde koupit stále, nicméně pochybuju, že bez noci v DUS, takhle ráno tam nic nepřiletí.  Kdo se chce proletět privátní Cessnou, stejně o víkend přijde, když létá jen pondělí a pátek.

0 Citovat

Tak ono to šlo koupit se začátkem v tom Dusseldorfu, kam se dá snadno dostat z Prahy a není třeba jet kvůli tomu do Drážďan, odtud letět do Frankfurt a cestovat do Dusseldorfu, tohle už snad nedá ani super nadšenec....

0 Citovat

Se začátkem v DUS to jde koupit stále a ano, z Prahy se tam dá dostat snadno - den předem ;) První přílet z PRG je přesně v čase odletu z DUS. Takže jestli poletím den předtím v neděli odpoledne přímo s ČSA nebo s přestupem ve FRA (lze koupit DRS-FRA-DUS bez pozemního přejezdu), je ve finále jedno (respektive vyjde zajímavě i levněji varianta z DRS...)

0 Citovat

Aha, tak asi mi něco uniká, když nechápu co levnějšího je na odletu z Drážďan oproti odletu z Prahy a zahájení cesty v Dusseldorfu. Nezkoušel jsem, ale mám zato, že to nepůjde koupit jako DRS-FRA-DUS-LUX-DUS-FRA-MAD, to jsem nikde neviděl i když bylo termínů dostek v době, kdy se to rozběhlo...

0 Citovat

Jde koupit DRS/NUE/LEJ-FRA-DUS-LUX-FRA-MAD za cenu cca o 1000 Kč vyšší než odlet z DUS. Vzhledem k tomu, že tak jako tak musí člověk do DUS den předem, a k faktu, že letenka PRG-DUS stojí na většinu termínů kolem 2 tisíc Kč, pak i po započítání dopravy z PRG do DRS to je prostě levnější a z mého pohledu i zajímavější. Toť vše.

0 Citovat

Tak nakonec pořízeno krásně jako DRS-MUC-DUS a druhý den DUS-LUX-FRA-MAD. Uvidíme uvidíme :))

0 Citovat

A pak se divíme, že nějaká 16ti letá Švédka pořádá celosvětové demonstrace na záchranu planety. :D 

0 Citovat

Tak dlouho jsem váhal a spekuloval, až se mi to uteklo. Kolik pet lahvi s pilinami a olejem je třeba spálit, aby to zanecholo stejnou uhlíkovou stopu jako tato kombinace? :-)

0 Citovat

Martin Novák napsal(a):

Tak dlouho jsem váhal a spekuloval, až se mi to uteklo. Kolik pet lahvi s pilinami a olejem je třeba spálit, aby to zanecholo stejnou uhlíkovou stopu jako tato kombinace? :-)


Jedu pristi tyden z Prahy do Opavy - chtel sem jet puvodne vlakem, ale vypada to ze protahnu dedovu 20 let starou 740i - abych dorovnal uhlik, kdyz neletim do Madridu.. :D :D :D
0