Vlákno sdružující akční tarify letenek v business class či first class. .

Akční letenky v byznys třídě

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

Budapešť vyprodaná, Berlín z Moravy daleko, Praha s přestupem za 3,5k zabere celý den. AZ air nabízel spoustu atraktivních letů, které ale nešly zabookovat, protože byly povětšinou vyprodané. Omlouvám se za  off topic v Premium fare deals, již OPRAVDU končím.


0 Citovat

Daniel napsal(a):

Door to door čas budou mít někde kolem 30ti hodin,což bude pravděpodobně rekord na trase Palma-ČR 

Pěkná práce :-)) 

0 Citovat

Proky napsal(a):

Daniel: Do Budapešti zítra z Palmy za 1300, do Berlína za 3700, do Prahy s přestupem za 3400. ;)

Tak Dan spíš chce, aby si děvčata zapamatovala, že na boarding se chodí včas. A při takovém přesunu na to budou mít dost času :-))

0 Citovat

Daniel napsal(a):

Budapešť vyprodaná, Berlín z Moravy daleko, Praha s přestupem za 3,5k zabere celý den. AZ air nabízel spoustu atraktivních letů, které ale nešly zabookovat, protože byly povětšinou vyprodané. Omlouvám se za  off topic v Premium fare deals, již OPRAVDU končím.

OK, tak to se omlouvám, dostupnost jsem nezkoumal. Měl jsem za to, že to azair pravidelně aktualizuje. Takže taky sorry za off-topic. :)

0 Citovat

Daniel napsal(a):

Budapešť vyprodaná, Berlín z Moravy daleko, Praha s přestupem za 3,5k zabere celý den. AZ air nabízel spoustu atraktivních letů, které ale nešly zabookovat, protože byly povětšinou vyprodané. Omlouvám se za  off topic v Premium fare deals, již OPRAVDU končím.


😂😂😂 a minuly tyden v den odletu PMI-VIE za 10€ s Laudou 3x denne... 

0 Citovat

Jak dopadli Čínani? AY zatím drží. 

0 Citovat

CA zatim taky.

0 Citovat

Bohužel:-)

0 Citovat

cali napsal(a):

Bohužel:-)


:D
0 Citovat

David Eiselt napsal(a):

Jak dopadli Čínani? AY zatím drží. 

Tak já počítám s tím, že nám ta AY vydrží. Když jsme to rezervovali přímo na jejich webu a měli tam u toho uvedeno Business Campaign, tak si říkám, jestli to fakt nebyla nějaká kampaňová cena :)

0 Citovat

To jsem si u British říkal 2x taky :))

A ne, kampaň to mohla být a byla, ale určitě ne plánovaně za tuhle cenu.

0 Citovat

To byla účelovka, která vás měla všechny finančně zruinovat :-D

0 Citovat

A tak to já se za 500 EUR v C nechám rád ruinovat :D

0 Citovat

V ramci Singles day promo (11.11. - 13.11.) by mely jit koupit letenky s Air China v C z Nemecka do Australie / na Novy Zeland za nejakych 37k CZK. 

https://www.airchina.de/DE/DE/pr...KNBS:DE:DE

0 Citovat

+ ve stejné akci JV Asie a Japonsko za 28t.

0 Citovat

cali napsal(a):

+ ve stejné akci JV Asie a Japonsko za 28t.


Co jdeš do toho a ještě přikoupíš? :))))

0 Citovat

prosim zrusit/zamknout toto vlakno, to se neda!!!!!!!

0 Citovat

https://www.cestujlevne.com/akcn...-do-cervna

Na spoustu terminu lze naklikat tam Economy, zpet byznys kolem 21tis Kc. Na cestu tam jsem za rozumnou cenu nenasel.


0 Citovat

Praha začíná být zajimavá...

 KLM/Air France,  Praha - Bali v C pod 30 tis.

0 Citovat

Z A M K N O U T !!!!

0 Citovat

Martin: jinde nez pres mytrip?

0 Citovat

Ano, včera to šlo přes KLM, asi o 20 eur dražší. Cena přes KLM web je 1170 eur.

0 Citovat

... :D chybí funkce zamknout!

0 Citovat

riesenie tohto problemu prveho sveta je jednoduche, dajte vypoved v praci, zruste biznis :D

0 Citovat

Alebo si proste treba urobit male deti a zrazu je po takychto problemoch :) ( viem o com pisem, mame doma 1x 4r a 1x 9m ) 

0