Vlákno sdružující akční tarify letenek v business class či first class. .

Akční letenky v byznys třídě

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

tak, presne jak pise pan Niemandos, 125% , bez zjevne knihovaci tridy, tarif business promotional. Sedacky sly naklikat, boarding pasy vytisteny. Z legrace jsem se dival na aktualni ceny letu v nasem terminu- pro 3 osoby krasnych 277k v CZK.

0 Citovat

Daniel napsal(a):

tak, presne jak pise pan Niemandos, 125% , bez zjevne knihovaci tridy, tarif business promotional. Sedacky sly naklikat, boarding pasy vytisteny. Z legrace jsem se dival na aktualni ceny letu v nasem terminu- pro 3 osoby krasnych 277k v CZK.

Bejt to jinam nez do Kolumbie, a navic z Italie, tak bych skoro zavidel ;)

0 Citovat

Radek napsal(a):

Bejt to jinam nez do Kolumbie, a navic z Italie, tak bych skoro zavidel ;)


U me stejny.. :) Na snupaci vejlety do Kolumbie uz sem moc starej.. :D

Nejak me to tam proste netahne, ale je mi jasny,ze az se tam poprve podivam tak budu nadsenej ;)

0 Citovat

Daniel napsal(a):

tak, presne jak pise pan Niemandos, 125% , bez zjevne knihovaci tridy, tarif business promotional. Sedacky sly naklikat, boarding pasy vytisteny. Z legrace jsem se dival na aktualni ceny letu v nasem terminu- pro 3 osoby krasnych 277k v CZK.

, ty jo fakt jsem si dal ten můj termín a 92 tis osoba to jde 😁

0 Citovat

Leoš Literák napsal(a):

Bogota - co je to za booking class? Na letence jsem našel jen  INNN1O. Zajímají mě míle (kdyby to vyšlo).

Za trasu VCE - MAD - BOG a zpet bylo uvedeno ziskani 17594 avios. Snad to pujde pozdeji nejak kloudne vyuzit.

0 Citovat

Já zadal BA číslo kartičky. 

0 Citovat

Jakub Langer napsal(a):

Za trasu VCE - MAD - BOG a zpet bylo uvedeno ziskani 17594 avios. Snad to pujde pozdeji nejak kloudne vyuzit.

A ty jsi to koupil?? Nebo kde to bylo uvedeno? A nějak nechápu, proč by to nemělo jít využít? No na další C to ale asi nebude :-)) 

Jinak jen technická pro zajímavost, Kam si ty míle dáte? Necháte to u Iberie nebo k BA. Cetl jsem, že právě u Iberie je to výhodné použít na long haul v C? 

Jinak na snupací výlety se jezdilo do Kolumbie před 20 lety. Teda kdo na to měl odvahu. Kamoš tam byl 1998 a já byl ve Venezuele 1999 tak vím co říkám :-)). Ted je to opravdu jedna z nejhezčích a na cestování nejlepších zemí v Jižní Americe. Ale jak už tu bylo probíráno. Je třeba si pospíšit, než to tam turismus úplně zválcuje stejně jako v jiných zemích. 


0 Citovat

niemandos napsal(a):

A ty jsi to koupil?? Nebo kde to bylo uvedeno? A nějak nechápu, proč by to nemělo jít využít? No na další C to ale asi nebude :-)) 

Jinak jen technická pro zajímavost, Kam si ty míle dáte? Necháte to u Iberie nebo k BA. Cetl jsem, že právě u Iberie je to výhodné použít na long haul v C? 

No, nedalo mi to, takze koupil. Po nedavne zajimave ale nevyuzite akci od TK economy za 9,5K czk do Bogoty, ted s IB business nebylo co resit. BA mile jsem nikdy nesbiral, ale IB avios uz pakrat jo (asi jednou vyuzito, jinak expirace), takze to necham pekne u IB. (Pocet ziskanych avios byl uveden v jednom kroku behem rezervace).

0 Citovat

kickass1 napsal(a):

U me stejny.. :) Na snupaci vejlety do Kolumbie uz sem moc starej.. :D

Nejak me to tam proste netahne, ale je mi jasny,ze az se tam poprve podivam tak budu nadsenej ;)

O snupacich vejletech muze asi napsat pouze nekdo zatim Latinskou Amerikou a primo Kolumbii nepolibeny. Mozna, kdybych ji zatim nemel moznost navstivit, mel bych podobne predstavy. Nastesti jsem si z minulych navstev prekrasne Kolumbie odnesl to nejlepsi, bez problemu s drogou, guerrillou, povodnemi, sesuvy pudy, moskyty, atd. atd.
Kolumbii dlouhodobe pokladam za to NEJ na jihoamerickem kontinentu (konkurovat ji muze maximalne tak pestra Brazilie). Hodne lidi vcetne me prave Bogota zejmena kvuli sychravemu pocasi zrovna neuchvati, ale nastesti Cali a Medellin mohou byt o mnoho prijemnejsi nahradou. Dale krajina, priroda, mensi kolonialni mesta jsou nadherna, a to zejmena diky mistnim lidem. Spanelstina spise nutnosti nez jen vyhodou. Tedy tato destinace jak pro koho ...

0 Citovat

A já, co na té Kolumbii a avokádech lidi vidí...
https://www.navratdoreality.cz/k...10104.html

0 Citovat

Michal napsal(a):

A já, co na té Kolumbii a avokádech lidi vidí...
https://www.navratdoreality.cz/k...10104.html

Vubec nic. Osobni zkusenost je takova, ze pokud jakoukoliv drogu v Kolumbii zamerne nehledas, tak ji nenajdes. Nikdo to tam ani nenabizi, jako napriklad ve Spanelsku, Italii a jinde v Evrope, primo na ulici.

Obecne za poslednich par let Kolumbie sla hodne nahoru, Venezuela naopak dolu. A je zajimave, ze i behem prvni navstevy v roce 2005 bylo kolumbijske obyvatelstvo jaksi sympatictejsi. Dalsimi superlativy bych mohl jen pokracovat ...

0 Citovat

Jakub Langer napsal(a):

Vubec nic. Osobni zkusenost je takova, ze pokud jakoukoliv drogu v Kolumbii zamerne nehledas, tak ji nenajdes. Nikdo to tam ani nenabizi, jako napriklad ve Spanelsku, Italii a jinde v Evrope, primo na ulici.

Obecne za poslednich par let Kolumbie sla hodne nahoru, Venezuela naopak dolu. A je zajimave, ze i behem prvni navstevy v roce 2005 bylo kolumbijske obyvatelstvo jaksi sympatictejsi. Dalsimi superlativy bych mohl jen pokracovat ...



Vis jak se to rika - ten, kdo nahlas tvrdi, ze si ho nehoni, dela to dodnes :D :D :D



EDIT: Cetl jsem ze uz par lidi dostalo cancel, kvuli zrusenym letum IB do/z Italie na pristi tydny..  

0 Citovat

I proto jsem vzal konec září. 

0 Citovat

kickass1 napsal(a):



EDIT: Cetl jsem ze uz par lidi dostalo cancel, kvuli zrusenym letum IB do/z Italie na pristi tydny..  

A  nepsali, co nabídla IB jako řešení. Jinak ono ani v září ještě nemusí být po všem.

0 Citovat

Na zahranicnich diskuzich lidi psali ze pres call centrum IB domluvili bezplatnou zmenu terminu na pozdeji. 

0 Citovat

Breathe napsal(a):

Na zahranicnich diskuzich lidi psali ze pres call centrum IB domluvili bezplatnou zmenu terminu na pozdeji. 

Tak to slyším moc rád.Diky. :-)

0 Citovat

Dobrá zpráva - letenky stále drží. Špatná zpráva - Kolumbie nám zakázal vstup. Mám let až za půl roku, tak snad se to  mezitím přežene.

0 Citovat

Leoš Literák napsal(a):

Dobrá zpráva - letenky stále drží. Špatná zpráva - Kolumbie nám zakázal vstup. Mám let až za půl roku, tak snad se to  mezitím přežene.

Já bych měl spíš strach o to, aby vydržely aerolinky :-) Státy ale zřejmě pomůžou.

0 Citovat

Leoš Literák napsal(a):

Dobrá zpráva - letenky stále drží. Špatná zpráva - Kolumbie nám zakázal vstup. Mám let až za půl roku, tak snad se to  mezitím přežene.

Hmm, zdá se mi, že zrovna tyhle fičury budou předmětem příští bruselské regulace... :D Cestující by měl zodpovídat za splnění podmínek vstupu odletového a příletového místa v době nákupu, nikoliv za změny poté nastanuvší bez jeho zapřičinění ;)

0 Citovat

Nesměle se koukám po alternativě za zrušený let s CA a ve stejném termínu, tedy 1.-10.5  BUD-HNL za pěkných 12.260,-Kč v kombinaci KL/AF. Termínu hafo + další US destinace.

0 Citovat

je to mozne i pres vanoce, mixed cabin, ale hodne dobry deal. ja mam letos s nakupama hotovo, kreditka taktez....

0 Citovat

Nějaké další destinace? Vše je tak okolo 20 (což by z Prahy bylo super, ale s cestou do Budapešti tam pro mě není ten užitek C class). 

0 Citovat

tmx napsal(a):

Nějaké další destinace? Vše je tak okolo 20 (což by z Prahy bylo super, ale s cestou do Budapešti tam pro mě není ten užitek C class). 

Ja som kúpil SJU (Portoriko) za cenu pod 500e. Ale mne Budapešť vyhovuje. 

0 Citovat

Mně BUD taky vyhovuje , ale já ještě počkám. Havaj mě neláká a Cali ty jsi teda hráč. Trošku se bojím, že 1.5. se nebude dát doletět vůbec nikam a do USA  tuplem. Mám takový pocit, že podobných nabídek bude  postupem času čím dál víc :-)

0 Citovat

niemandos napsal(a):

Mně BUD taky vyhovuje , ale já ještě počkám. Havaj mě neláká a Cali ty jsi teda hráč. Trošku se bojím, že 1.5. se nebude dát doletět vůbec nikam a do USA  tuplem. Mám takový pocit, že podobných nabídek bude  postupem času čím dál víc :-)

Ja som pre istotu kúpil až na koniec januára 2021. :) 

Myslíš, že to nie je chyba, ale že je to nejaká úmyselná akcia? To by nebolo zlé (chybku môžu rušiť, skúšať downgrade a podobné)

0