Vlákno sdružující akční tarify letenek v business class či first class. .

Akční letenky v byznys třídě

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

Afleben napsal(a):

Ja som pre istotu kúpil až na koniec januára 2021. :) 

Myslíš, že to nie je chyba, ale že je to nejaká úmyselná akcia? To by nebolo zlé (chybku môžu rušiť, skúšať downgrade a podobné)

No spis bych to viděl na chybu, ale tezko dneska rict. Každopádně si myslim,  ze toho bude postupem času víc. Ale jsou to jen odhady. Věsteckou kouli nemám :-). 

0 Citovat

Já to nekoupil, jen upozorňuji:-) Čekám s prstem na spoušti, ale lákají mě jiné destinace.

0 Citovat

No ja se priznam, ja sem to koupil pro celou rodinu (2 dospely, 1 dite, 1 infant) na 14 dnu na Hawai.. Docela smutne ze 14 dnu potom letim PE s celou rodinou na 14 dnu na Floridu :D :D :D To sem to moh rovnou stahnou z HNL do MIA a nemusel se crcat s harantama 4x pres ocean :D


Na Hawaii sem se chtel podivat uz dlouho, zejmena po tom, co tady spousta lidi psala ze Hawai byla top co videli - bude jen klasickej beach zewling a 1-2 maly vylety.. ;)


Uz je to kazdopadne pryc, je to preceneny na 56k/os - zaplatil sem to svoji World Credit kartou od CSOB, chargeback uspesnost zatim 100%, kdyby OTA zkusili nakou levarnu (koupenou pres mytrip)..

0 Citovat

Uvidíme jestli vydrží. Určitě to nebylo promo, protože už jsou ceny opravené. Kupoval jsem přímo přes Delta ten Business Refundable, tak snad to případně pokryje i případnou nepříznivou situaci. Oba směry mám novou Delta One Suites, tak by bylo dobré, kdyby to vyšlo.

0 Citovat

Z Paříže do celého světa v C s LH/Swiss kolem 1.000 eur. Napřiklad EZE, SYD, AKL

0 Citovat

jde to jeste naklikat, hledam pro kamarada s jednim prestupem (vozickar), terminy 8/7-21/7, air france stranky

0 Citovat

ted zaplaceno (16:13) a letenky na dalsi dny jeste vidim, ale mizi rychlosti blesku


0 Citovat

Daniel napsal(a):

jde to jeste naklikat, hledam pro kamarada s jednim prestupem (vozickar), terminy 8/7-21/7, air france stranky


Hawai se da z BUD s jednim prestupem jo ? Ja mam KLM s AMS / YVR oba smery, YVR - HNL potom operuje westjet..

0 Citovat

pardon, on chtel do Miami

0 Citovat

Co jsem viděl kombinace s Westjet, tak tam byly ty dva lety economy.

0 Citovat

s0ny napsal(a):

Co jsem viděl kombinace s Westjet, tak tam byly ty dva lety economy.


Me to ukazuje oba lety business - je to operovane 737-800, kde by podle internetu meli byt k dispozici (datum nevim) docela slusna nova sedadla.. Akorat u KLM sem si uz booknul vsechny sedadla, ale u Westjetu mi nefunguje booking ID, takze nemuzu najit svoji rezervaci, abych se mrknul na cem budeme sedet..
0 Citovat

Westjet zatím nové sedačky nemá, je to takový ten evropský business class.

0 Citovat

cali napsal(a):

Nesměle se koukám po alternativě za zrušený let s CA a ve stejném termínu, tedy 1.-10.5  BUD-HNL za pěkných 12.260,-Kč v kombinaci KL/AF. Termínu hafo + další US destinace.

V business?

0 Citovat

Ano, bylo to až do ledna, ale už je pozdě.

0 Citovat

Vzal jsem to portoriko v prosinci. 13k/pax. Uvidime, jestli to vydrzi

0 Citovat

Uvidíme. Bohužel čím déle to drží, tak šance klesá.

0 Citovat

s0ny napsal(a):

Uvidíme. Bohužel čím déle to drží, tak šance klesá.

Presne toho sa obávam aj ja.

0 Citovat


aj ked take SJU na webe KLM funguje ako standartna cena...ziadna chyba

funguje este nieco ine z Karibiku?

0 Citovat

Je to pouze do USA, takže Americké panenské ostrovy (STT), což je ale asi nejdražší destinace na Zemi. :D

0 Citovat

Kdo jste kupovali přes Deltu, došel vám hned email s rezervací ? Když jsem dal zaplatit, tak se po chvíli web vrátil zpět na výběr letů. Blokaci na kartě ale mám. Tak teď těžko říct, jestli to prošlo nebo ne :D  

0 Citovat

Jan Paděra napsal(a):

Kdo jste kupovali přes Deltu, došel vám hned email s rezervací ? Když jsem dal zaplatit, tak se po chvíli web vrátil zpět na výběr letů. Blokaci na kartě ale mám. Tak teď těžko říct, jestli to prošlo nebo ne :D  

Ahoj, stejný problém jsem řešil min pátek. Strhlo mi to z karty (blokace), ale letenky nikde. Zavolal jsem na deltu (225 439 798) a letenky zaslali obratem.

0 Citovat

Jakub napsal(a):

Ahoj, stejný problém jsem řešil min pátek. Strhlo mi to z karty (blokace), ale letenky nikde. Zavolal jsem na deltu (225 439 798) a letenky zaslali obratem.

Když jsem si naklikal stejnou rezervaci znovu, tak tam byly volné i sedačky, které jsem si předtím vybral. Rezervoval jsem to znovu a letenky se už vystavily. Když vyhledám rezervaci podle čísla karty, tak mi to najde jen jednu. Tak snad jsem to koupil jen jednou :)

0 Citovat

Já takhle kupoval LATAM v J, přes Chillskou mutaci jsem došel 2x k platbě a pozadaní všeho to hodilo kolečko a spadlo to, tak jsem to koupil přes jinou mutaci, no prdel se mi na chvíli sevřela :D Ale vzalo to jednou pouze platbu. Ale mě to sedačku hned uvolnilo, kterou jsem kupoval, ale kolega je měl blokované pořád... 

0 Citovat

s0ny napsal(a):

Uvidíme. Bohužel čím déle to drží, tak šance klesá.

na eticketu mam booking class I, coz je podle webu delty deeply discounted business class. To nasvedcuje tomu, ze se nejedna o chybu a mohlo by to vydrzet

0 Citovat

potřebují cash, proto ty ceny :-) value je ekonomická třída plus 50%

0