Vlákno sdružující akční tarify letenek v business class či first class. .

Akční letenky v byznys třídě

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

Jan Paděra napsal(a):

Kdo jste kupovali přes Deltu, došel vám hned email s rezervací ? Když jsem dal zaplatit, tak se po chvíli web vrátil zpět na výběr letů. Blokaci na kartě ale mám. Tak teď těžko říct, jestli to prošlo nebo ne :D  

Delta má nejakú divnú stránku. Tiež som klikol na nákup a nič sa nedialo. Potom som skúsil v inom prehliadači a chvíľu trvalo, kým sa mi kurzor nad tým tlačítkom zmenil na ruku, ktorou išlo kliknúť. Letenky našťastie prišli len jeden krát. 

0 Citovat

Roiman4 napsal(a):

Já takhle kupoval LATAM v J, přes Chillskou mutaci jsem došel 2x k platbě a pozadaní všeho to hodilo kolečko a spadlo to, tak jsem to koupil přes jinou mutaci, no prdel se mi na chvíli sevřela :D Ale vzalo to jednou pouze platbu. Ale mě to sedačku hned uvolnilo, kterou jsem kupoval, ale kolega je měl blokované pořád... 

Snáď každá aerolinka na svete vracia peniaze pri double bookingu na rovnaké mená, takže najhoršie čo by sa mohlo stať, že by tá suma bola pár dní "blokovaná".

0 Citovat

Daniel napsal(a):

je to mozne i pres vanoce, mixed cabin, ale hodne dobry deal. ja mam letos s nakupama hotovo, kreditka taktez....

Ja jsem s nakupem letenek na tenhle rok taky skoncil. Ve druhe polovine roku mam jeste nejake volno, ale uz ted vim, ze nektere cesty naplanovane na jaro / zacatek leta budu muset presunout na podzim. Zrovna pristi tyden jsem mel letet s LH v C z Nemecka. Vzhledem k tomu, ze let se uskutecni, nemam narok na refund, ale LH nabizi zdarma zmenu terminu....

Jinak teda koukam ze ceny do NA porad drzi, tak to asi opravdu bude regulerni promo akce, krome ty Hawaje, to byl zjevne error.

0 Citovat

 poradíš mi, prosím, kde vidíš funkční ceny? já nikde nic nevidím :(

0 Citovat

Ahoj, uz nejsou. Jeste kdyz jsem psal, byly. 🙂 Resp. checkoval jsem to asi hodinu predtim, nez jsem napsal svuj komentar, abych byl uplne presny.

0 Citovat

sakra měl sem počítač zapnout dřív :D. díky za info

0 Citovat

Budou další... Pokud budou chtít dopravci přežít. 

0 Citovat

cali napsal(a):

Budou další... Pokud budou chtít dopravci přežít. 

Pravda pravda. Tak hlídej s prstem na spoušti :-)

0 Citovat

filip napsal(a):

 poradíš mi, prosím, kde vidíš funkční ceny? já nikde nic nevidím :(

porad vidim bud sf srpen za 21tis Kc, oproti vcerejsku o 2 tis vice

0 Citovat

pravda SF aj LA  tam je, ale nevím jestli srpen není moc brzo. Ale prsty svrběj :D


Edit: 21 tisíc, ale přes Kiwi a nedá se koupit :)

0 Citovat

Skončilo to už před polednem, teď už to jsou jen neaktualizované ceny.

0 Citovat

tmx napsal(a):

Skončilo to už před polednem, teď už to jsou jen neaktualizované ceny.

tak aktualizovane ceny jsou bud sf srpen za 29tis. Kc oproti normslni cene 46 tis Kc

0 Citovat

filip napsal(a):

Edit: 21 tisíc, ale přes Kiwi a nedá se koupit :)


At ti prsty zcernaj a upadnou, jestli si koupis neco u Kiwi :D:D:D


Breathe napsal(a):
Ja jsem s nakupem letenek na tenhle rok taky skoncil.


To jsem si rikal po tom mileage runu z CDG do MSY na cervenec taky, ale nejak se mi to vymklo z rukou jako obvykle :D - a od te doby me ty pecky co ted litaj matrixem staly uz dalsich 96k czk :D :D :D


Takze si zase rikam, ze uz jsem tentokrat opravdu, ale OPRAVDU skoncil, nicmene je mi jasny, ze jestli jeste prijde to Fko, ktery tak intenzivne vyhlizim, tak si to stejne zase koupim :D

0 Citovat

Neboj na Kiwi nemám odvahu, sem šílenec co koupí v nouzi na GoToGate, ale Kiwi nikdy :)

0 Citovat

Borci... byznys za cenu eko s bagáží je vždycky chyba :D 

0 Citovat

David Eiselt napsal(a):

Borci... byznys za cenu eko s bagáží je vždycky chyba :D 

dovolím si nesouhlasit, pokud potřebuješ cash budeš prodávat pouze za náklady

0 Citovat

Ale kdyby potřebovali cash, zlevní economy, nebo je to akce jen třeba do června. Nedává přece smysl prodávat rok dopředu business a navíc z Maďarska. Za mě tam místo 589000 HUF byl base fare 5890,00 HUF

0 Citovat

Myslim si, ze je uplne jedno jaky je zamer teto cenove nabidky. Dulezite je, ze se nekterim podarilo si letenky koupit a podeli se s nami dalsimi o hezke reporty v C-cku. Dekuji vsem co zde prispivaji a inspiruji ostatni k nakupu. Ja mnel v kosiku 2x Havaj, ale stopla to manzelka, nikam nechce.

0 Citovat

potřebuješ cash flow, aby jsi nezavřel podnik. Hlavně, pokud by si museli půjčit, musí ukázat nějaký cash flow a teď se nějaký obtížně dělá, takže můžou fakt jít pouze na náklady. 

0 Citovat

tmx napsal(a):

Ale kdyby potřebovali cash, zlevní economy, nebo je to akce jen třeba do června. Nedává přece smysl prodávat rok dopředu business a navíc z Maďarska. Za mě tam místo 589000 HUF byl base fare 5890,00 HUF

na economy je nízká marže, potřebují naplnit letadlo.

Většinou platí , že největší profit se dělá na nákladu v podpalubí, ostatní kryje náklady.

0 Citovat

Jenže Cčkem letadlo nenaplníš. 

Nejde o to, že bych chtěl, aby to jakožto error zrušili. Jde o to, že pokud by to byla akce s cílem získat aspoň nějaké peníze, znamená to, že je Delta na úplném pokraji krachu.

Po 11. září skončilo několik velkých aerolinek a nyní se dá čekat ještě větší pokles zájmu o létání (respektive o koupi letenek). Takže i ten krach společnosti velikosti Delty je možný. A to by pak neletěl nikdo nikam. 


0 Citovat

tmx napsal(a):

Jenže Cčkem letadlo nenaplníš. 

Nejde o to, že bych chtěl, aby to jakožto error zrušili. Jde o to, že pokud by to byla akce s cílem získat aspoň nějaké peníze, znamená to, že je Delta na úplném pokraji krachu.

Po 11. září skončilo několik velkých aerolinek a nyní se dá čekat ještě větší pokles zájmu o létání (respektive o koupi letenek). Takže i ten krach společnosti velikosti Delty je možný. A to by pak neletěl nikdo nikam. 


 každý platící zákazník je dobrý  a pokud snížením ceny vytvořím novou poptávku ( lidi co by jinak než za tuto cenu neletěli), tak nějakou dobu dokáži přežít. Ale souhlas je to průser, protože bez státní pomoci jich moc nepřežije.

0 Citovat

"Podle deníku Le Monde připravuje Air France masové propouštění pracovníků, které může postihnout až 80 % ze 40 000 zaměstnanců." To vypadá hodně vážně.
https://www.planes.cz/cs/article...polecnosti

0 Citovat

David Eiselt napsal(a):

Borci... byznys za cenu eko s bagáží je vždycky chyba :D 


Tak to souhlas, ale ne vzdycky nutne cancelled :) Uz sem za podobny prachy letel xkrat pres ocean se sklenkou sampanskyho ve vodorovny poloze - nekdy to za ty prachy vyslo, nekdy nevyslo, nicmene nikdy sem po stornu nefnukal ze uz si nikdy nic nekoupim.


Platim to svoji CSOB infinity VISA kreditkou (zrizenou jenom pro tyhle ucely + unlimited travel insurance pro celou rodinu), chargeback zatim 100% uspesnost..


Nerozumim moc tomu, jak to souvisi s Deltou - byla to akce ST, protoze spousta lidi ma lety s KL / AF prodavane na KL/AF stocku, takze mi to nezni uplne jako ciste Deltacka akce / chyba.. ?


Kazdopadne pamatuju stary dobry casy (asi spousta z nas) kdy by Hawai za 13k v economy byla error fare roku.. Tak jako nekupte to za ty prachy v businessu..

0 Citovat

Ať už chyba nebo akce, cena výborná a podmínky taky. Jediné, co mě mrzí, že jsem spěchal a místo přes SEA nebo LAX s Dl to koupil s WestJet, kde je jenom Premium Economy. Snad budou mít alespoň tu renovovanou 737.

0