Dobrý den, chtěli by jsme s kamarádkou odletět do londýna navštívit příbuzného, ale ani jedné z nás nebylo 18. Bude nějaký problém při koupi letenek? a jestli ano jak máme tento problém řešit? Děkuji za odpověď.. .

Mohu letět pokud mi ještě nebylo 18?

Založil(a) ve fóru Obecně o cestování letadlem

6 reakcí

Dobrý den, chtěli by jsme s kamarádkou odletět do londýna navštívit příbuzného, ale ani jedné z nás nebylo 18. Bude nějaký problém při koupi letenek? a jestli ano jak máme tento problém řešit? Děkuji za odpověď..

0

Pokud je Vam vice jak 12 let tak zadny problem neni smiley

0 Citovat

Já chtěla letenky objednat a skočila mi tam tabulka že musí být nějaký dospělý (zadávala jsem tam kategorii do 16let)A nemusíme mít podepsaný ani žádný papír o tom že to zákonný zástupce schvaluje? A kolil se bude platit za zavazadlo? smiley

0 Citovat

To neni pravda. Do 12 let nesmis bez doprovodu, pote je to jedno. Otazkou je, jestli to nema ryan zprisneni(?). Sestra ted v 15 letela ze Soulu, takze opravdu nad 12 let je to v pohode.

0 Citovat

Je nám 16.. takže nepotřebujeme ani žádný papír se souhlasem od rodičů?

0 Citovat

v případě, že jste nezletilé, budete potřebovat souhlas rodičů nebo zákonných zástupců s vaším cestováním.

Pokud souhlas rodičů nebo zákonných zástupců nemáte, můžete se pokusit letenky zakoupit přes cestovní kancelář. Cestovní kancelář může mít s leteckými společnostmi speciální dohody, které umožňují cestovat nezletilým bez souhlasu rodičů.

https://unblockedgames-76.io is a well-known platform for playing free online games, especially where restrictions might be in place

0 Citovat

Haha, dotazovatelce už je 27. AI rulez.

3
6 reakcí