Zdravím všechny dobrodruhy, obracím se na vás s prosbou o radu. Měli by jste tip na batoh jako příruční zavazadlo do letadla? Potřebuji jen aby se mi tam vešel notebook o velikosti 15,6". Jezdím jen na víkendy po Evropě, takže batoh budu mít neustále na zádech. Cenově okolo 1500 Kč. Děkuji za každou radu :). .

Batoh jako příruční zavazadlo

Založil ve fóru Obecně o cestování letadlem

8 reakcí

Zdravím všechny dobrodruhy,

obracím se na vás s prosbou o radu. Měli by jste tip na batoh jako příruční zavazadlo do letadla? Potřebuji jen aby se mi tam vešel notebook o velikosti 15,6". Jezdím jen na víkendy po Evropě, takže batoh budu mít neustále na zádech.

Cenově okolo 1500 Kč. Děkuji za každou radu :).

0

Kúp si taký, aby sa:

1. Ti tam zmestil notebook,

2. dobre sa nosil. Užitočné sú regulovateľné popruhy,

3. vyhovoval rozmerom aeroliniek,

4. dal sa "pokrčiť", ak by sa zmenili predpísané rozmery,

5. bol odolný proti oteru a dažďu.

Prípadne napíš SZ (už ako tak fungujú) padrinovi, ten je tu najväčší odborník na batožinu :)

0 Citovat

Kolega poslední asi tři roky cestuje s Deuterem Giga Pro a to i do přírody (byť tedy ne na nějaké horské treky). Tady na fóru v minulosti hodně lidí vychvalovalo a pořizovalo Burton Traverse Pack. Samozřejmě, záleží na tom, jaký máš rozpočet a co kromě notebooku ještě potřebuješ nosit.

0 Citovat

Koukni na CabinZero. Je to takový menší kufr na zádech. Má 44 litrů . Moc si je chválíme.

0 Citovat

Jinak si samozřejmě můžeš přečíst zkušenosti zde: https://www.cestujlevne.com/disk...do-letadla

0 Citovat

Ja mám dobrú skúsenosť s batohom Recon od The North Face. Neni to síce max. veľkosť (skôr taká, že sa zmestí ako small cabin bag do Wizzairu). Ale zbalil som sa doň či som išiel niekam na jeden deň, alebo na 3 týždne. ;)

0 Citovat

Tohle je pořád dokola. Batoh je batoh a patří někam do Himaláje a ideálně na záda nějakého nosiče, který půjde vzadu aby ten batoh nebyl na očích.

Do města je důležitý hlavně styl a elegance a pro odvážnější trochu extravagance.

Zkombinovat elegantní bag s outfitem není až tak složité.


style-bag.jpg

0 Citovat

Vypadat jako přihřátý šašek ještě méně.

0 Citovat

Soudě podle toho růžového pána to zjevně složité je...

0
8 reakcí