Turkish airlines

Napsal David Eiselt 2013-05-20T06:51:56+02:00 ve fóru Letecké společnosti

TK operují BKK myslim třikrát za den, vždy s A330 a maji tam dost místa na nohy. Servis s TK je v pohodě. Já bych prefeloval TK i kvůli možnosti sedět po dvou u okna.

U TK je potřeba dávat pozor na některá letadla, která mají velmi málo místa na nohy, BKK se to aktuálně natýká

Verzi letadla nikdo dopředu nepozná. TK má 4 verze A332, takže je to loterie.

A taky je u TK potřeba dávat pozor na "okružní" lety s techstopem, jako  např. IST-SGN-HAN-IST nebo podobná kombinace Kuby a Venezuely. Na to jsou experti. Většinou se čeká v letadle (během toho proběhne úklid, kuřáky nepustí ani na cigáro) a let to natáhne klidně o 4 hodiny. 

Podobně třeba Sri Lanka se zastávkou na Maledivách. 

Anebo z IST směr Panama City via Bogota

Zrovna to mezipřistání na Maledivách bylo pro mě jedině pozitivní. Aspoň jsem si je prohlédl z výšky viz foto, což bylo pro mě asi i zajímavější než být tam v nějakém resortu. A bylo díky tomu ještě jedno jídlo navíc. Letadlo stálo na letišti asi hodinu a trasa se moc neprodloužila.

cimg1234.jpg

Z Bogoty přes Panamu jsem to absolvoval minulý měsíc. 17 hodin čistého času v letadle. Velký zlo. + jako bonus nepřičteny míle do Miles&More, příšerný servis, sardinkoidní seating a jako třešnička nový istanbulský letiště. Hezký to popsal Cocik ve svém posledním videu (od 49:15) https://www.youtube.com/watch?v=XiOj9ZwKMd8

TK docela často stejně mění nasazené letadlo, takže je to taková loterie :-) ale přes ty Maledivy by se mi líbilo, když jsem letěl do Karibiku s KLM na Arubu přes Curacao, tak jsem si hezky  prohlédl takových hezkých odstínů moře, fakt to stálo za to

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!