ZdravímVčera jsme měli odletět z Milana(bergamo) ale nás let byl uplne zrušen,dostali jsme hotel a dneska letime nazpátek večer z Benátek.Tak se chci zeptat jestli je nějaká možnost dostat od této společnosti odškodnění?popripade jestli mate někdo nějaké zkušenosti s tím wizzshitem:D děkuji  .

Wizzair

Založil ve fóru Letecké společnosti

Tirana, Priština, Athény, Londýn (Luton) a Castellón.

EDIT: Ještě Kolín n. R. Proto asi ten příspěvek na jejich FB zprvu zmizel, na Kolín zapomněli, teď už tam je :)

0 Citovat

TIA, PRN, to je fakt pecka ;-)

0 Citovat

Lukáš Horák napsal(a):

TIA, PRN, to je fakt pecka ;-)


Souhlas, spolu s Kisinevem z Prg nadhera :)

0 Citovat

I s obrazky snad se admini nebudou zlobit https://www.fly4free.com/flight-...om-vienna/

0 Citovat

Copy & Paste  - nove linky

✈ Krakow – Trondheim (Tuesday, Thursday, Saturday from July 2, 2020)

✈ Krakow – Verona (Wednesday, Sunday from August 2, 2020)

✈ Krakow – Barcelona (Monday, Wednesday, Friday, Sunday from July 1, 2020)

✈ Krakow – Bergen (Tuesday, Thursday, Saturday from August 1, 2020)

✈ Krakow – Milan (Daily from July 1, 2020)

✈ Krakow – Bologna (Tuesday, Thursday, Saturday from August 1, 2020)

✈ Krakow – Haugesund (Monday, Friday from August 3, 2020)

✈ Krakow – Stavanger (Tuesday, Thursday, Saturday from August 1, 2020)

✈ Krakow – London Gatwick (Daily from February 23, 2020)

✈ Krakow – Tromso (Wednesday, Sunday from August 2, 2020)

0 Citovat

s tím Tromsem hodně potěšili 

0 Citovat

Dnes mi Revolut oznámil, že mi přex týdnem Wizzair vrátil platbu za letenku (v den, kdy jsem ji kupoval). Wizzair mi dnes naopak poslal fakturu a letenka se tváří jako platná. Nevím, co si o tom mám myslet...

0 Citovat

Uži letenku zdarma

0 Citovat

tonic napsal(a):

Uži letenku zdarma

Nebyla drahá, klidně bych ji zaplatil. 😁 Jen bych se nerad dočkal toho, že mi ji najednou zruší.

0 Citovat

Wizz založil bázi v Abu Zabi - 50 Airbusů A321neo

 Bude operovat v Asii od půlky roku 2020.


https://www.aerotime.aero/rytis....st-airline


https://www.fly4free.pl/wizz-air...paign=null


0 Citovat

Nu uvidíme.

0 Citovat

Od marca bude Wizzair lietat z Viedne do Yerevanu - piatky, pondelky.

0 Citovat

Ten Jerevan luxusní cena od 30 eur s WDC, i květen je tam za 35. Škoda jen, že květen už mám zabranej s Kanadou a na léto jsou zatím celkem drahý.

0 Citovat

matej15 napsal(a):

Ten Jerevan luxusní cena od 30 eur s WDC, i květen je tam za 35. Škoda jen, že květen už mám zabranej s Kanadou a na léto jsou zatím celkem drahý.

Léto má tu úžasnou výhodu, že je tam vedro jako prase...


0 Citovat

To by se mojí drahé líbilo. Venku teče asfalt a ona nadšená, jak je teploučko.

0 Citovat

Ahmad Masúd napsal(a):

Léto má tu úžasnou výhodu, že je tam vedro jako prase...


V Gruzii v horách to v létě zase tak špatné nebylo a koneckonců ani v sousedním Íránu. Vedro jako prase je v létě i v Praze.

0 Citovat

no to Armensko bolo fakt luxusne v tom aprili, najma Karabach. V lete fakt asi len do velkej nadmorskej vysky.

0 Citovat

Ve světle aktuálních událostí na Blízkém východě povedou všechny lety Wizzairu do Dubaje přes Egypt a Saúdskou Arábii. Na cestě zpět do Polska bude mezipřistání v Larnace na dotankování a výměnu posádky. Výjimkou budou lety z Katovic, které budou mít mezipřistání v obou směrech. Toto opatření platí do odvolání.

Zdroj: pasazer.com

0 Citovat

Caute, zrovna mi uletelo letadlo do Eindhovenu z Vidne. Byl jsem tu v 11:48 a ono ze prý už skoncili boarding.. odlet je v 12:45

nechápu fakt.. zmuzu něco?

0 Citovat

nemozete nic, lebo odlet bol o 12:00 ... netreba verit flightradaru, ale to co mate na boarding passe

https://wizzair.com/en-gb/inform.../Eindhoven

0 Citovat

Jen se zeptám: jaký byl čas odletu na boarding pasu? A proč jste přijel až nyní?
Edit: tak imho tvoje chyba. V pátky to lítá ve 12 hodin, jindy ve 12:45, přehlídnul jsi se.

0 Citovat

Dobrý den, co to, prosím vás, znamená: Trasa podléhá regulačnímu schválení. Konkrétně trasa Bratislava - Petrohrad. Děkuji! Andrea.

0 Citovat

Potrebuješ vízum.

0 Citovat

Ale houby :-)  zatím nemají povolení k letům od místních úřadu, ale už prodávají letenky, stejně to bylo např. u PRG-KIV. 

0 Citovat

Jsem si myslela... takže koupit, nekoupit, spoléhat, nespoléhat ....

0