ZdravímVčera jsme měli odletět z Milana(bergamo) ale nás let byl uplne zrušen,dostali jsme hotel a dneska letime nazpátek večer z Benátek.Tak se chci zeptat jestli je nějaká možnost dostat od této společnosti odškodnění?popripade jestli mate někdo nějaké zkušenosti s tím wizzshitem:D děkuji  .

Wizzair

Založil ve fóru Letecké společnosti

jasne ze nie...len zial cela ta 261/2004 je tak vagne napisana, ze je tu velky priestor pre rozne vyklady a potom aj roznych vymahacov.

Ja v sucasnosti riesim 2 taketo veci s "pomocou" vymahacov uz asi rok.

1 .pripad

12 hodinove meskanie na Korfu Ryanair - odlet mal byt rano, bol az vecer. Dovod zle pocasie den predtym! takze let divertovali do Solunu vecer. Ale to lietadlo uz rano nedoletelo zo Solunu pre nas a dalej do Bratislavy, ale cakali sme az do vecera. Najhorsie na tom je, ze niekto od nich na druhom fore uz tie peniaze vytiahol za ten isty let, ale nechcel sa podelit o dokumenty, ktore im posielal (ze ich vymazal z mailboxu... a to som ponukal 100euro odmenu :D, kedze sme tma boli styria)

2. pripad

spominane 6 hodinove meskanie v skopje, technicka zavada a divert na lietadle, ktore pre nas malo prist (myslim, ze to bolo z Eindhovenu, divert do Buda, dalsie lietadlo poslali z Buda neskor)

Minimalne v tom druhom pripade som si bol isty, ze to je jasna kompenzacia. No a po roku necinnosti Slovenskej Obchodnej Inspekcie (ano, na slovensku to riesi tato organizacia, nic primarne zamerane na letecku dopravu) som to dal na vasenaroky...uvidime

No a to prve je diskutabilne, ale teda ked uz niekto z nich vytrieskal peniaze tak preco to neskusit..aj ked flight delayed sa s tym nejak dlho babre. Skoda, ze ten "stastlivec" nechcel spolupracovat.

0 Citovat

@eremi to skusam cez Wizz, ak su este nejake letecke denniky, atd.. kde sa da nieco take pozriet, tak o nich neviem zatial :/

0 Citovat

Ahojte,

Nemá někdo zkušenost s Wizz travel card ? Vím, že když se přes to nakupuje, tak člověk něco získává nazpět + i nějaké bodíky. Je zde taky umožněn vstup do salónku v Budapešti ( druhá osoba asi zaplatí výpalné 20€ předpokládám ) a neví někdo zda to bude platit pro vstup i v Katovicích nebo platíš výpalné? Díky.

PS: předpokládám, že to bude asi něco na principu Revult/Monese co jsem tak vyčetl...?

0 Citovat

Tak já si odpovím, nikdo to z Česka nebude mít. Po trochu volném dopoledni jsem nad tím seděl a hledal, proč se nemůžu zaregistrovat. Tato karta je jen pro Polsku komunitu. Škoda no a podle zprávy z roku 2016 by to mělo zůstat nadále i jen pro Polsko. No ,snad to jednoho dne změní.

0 Citovat

Black Friday - 20% slevy u Wizzu :) Kd dřív příjde, ten dříve bere levněji :D

Pro Vaší cestovatelskou výzvu to možná na nějaký termín do Června hodí i větší slevu :D

0 Citovat

Ahoj, chci se zeptat, pokud letím s wizzem na Island, a mám hand luggage a příplatím si airport check in, může pak zavazadlo cestovat v podpalubí? Jde mi o to, že beru stan, a bojím se, že by neprošel kontrolou ... děkuji za odpověď

0 Citovat

A proč by stan neměl projít kontrolou?

Btw. check-in na letišti na situaci nic nemění, zavazadlo letí v podpalubí, když si koupíš checked baggage.

0 Citovat

semrad8 napsal(a):

Ahoj, chci se zeptat, pokud letím s wizzem na Island, a mám hand luggage a příplatím si airport check in, může pak zavazadlo cestovat v podpalubí? Jde mi o to, že beru stan, a bojím se, že by neprošel kontrolou ... děkuji za odpověď

A kedy letite? lebo ak niekedy v zime tak by som dobre sledoval pocasie, boli sme pred tyzdnom a vsade bolo celkom snehu a dost namrznute, teplota okolo -4 ale pocitova vo vetre -13 ... a aj ludia co sme sa rozpravali ze chceli stanovat tak spali radsej v autach :) jednu noc fukalo cca 30 az 45 km/hodina takze na niektorych miestach bol problem aj vratit sa do auta ak ste sneho vysli :) vedlajsie cesty dost namrznute, niektore neprejazdne atd...

0 Citovat

janicek napsal(a):

A kedy letite? lebo ak niekedy v zime tak by som dobre sledoval pocasie, boli sme pred tyzdnom a vsade bolo celkom snehu a dost namrznute, teplota okolo -4 ale pocitova vo vetre -13 ... a aj ludia co sme sa rozpravali ze chceli stanovat tak spali radsej v autach :) jednu noc fukalo cca 30 az 45 km/hodina takze na niektorych miestach bol problem aj vratit sa do auta ak ste sneho vysli :) vedlajsie cesty dost namrznute, niektore neprejazdne atd...

letíme v září

0 Citovat

No četl jsem, že berou kolíky od stanu při kontrole... Šlo by to popřípadě připlatit jako Sports equipmnet?

0 Citovat

Zkus plastové.

0 Citovat

Cestuji po celé Evropě s manikurními nůžkami v příručáku a zatím jsem přes kontrolu vždycky prošel, tak kolíky by snad taky neměly být problém.

0 Citovat

Do Tel Avivu lítá stejné letadlo jako po Evropě? Na seatguru jsem let W6 2791 nenašel. Na flightaware je uvedeno, že jde o Airbus A320 (twin-jet). Bojím se o svá kolena ..

0 Citovat

Leoš Literák napsal(a):

Do Tel Avivu lítá stejné letadlo jako po Evropě? Na seatguru jsem let W6 2791 nenašel. Na flightaware je uvedeno, že jde o Airbus A320 (twin-jet). Bojím se o svá kolena ..

ano lítá a jestli máš přes 180, tak se bojíš oprávněně....

0 Citovat

U novějších A320 s tenkými sedačkami už to není taková tortura. Když ty lety přežiju i já, který má 197 cm, tak se není čeho bát. Nejhorší jsou starší mašiny z roku 2007-2011, tam je to opravdu utrpení.

0 Citovat

no ako pozeram flight radar tak tam lietaju poslednu lety novsie masiny HA-LYP alebo HA-LYR... mozno niekto mudrejsi z videa posudi, ci uz je to ten lepsi interier, kde to nie je az tak sradinkove

https://www.youtube.com/watch?v=37LrkygOyCs

0 Citovat

190 cm. U některých lowcostů se mi kolena nevlezou do prostoru a musím je mít hodně od sebe.

0 Citovat

misog napsal(a):

moj let W6-2428 on 9 Oct KEF - BUD mal meskanie 3h 21min, mal by som mat narok na 400€

Cez Wizz claim mam odpoved od Wizz: flight W6-2428 on 9 Oct KEF-BUD was caused by unforeseen circumstances affiliated with an air traffic management decision. No compensation is due under the European Regulation 261/2004 Article 6 Par.1 Point (a), nor Article 7 Par.1 Point (a) due to the following statements: a vypisane (14) a (15)

takze Wizzair pri komunikacii s nimi nechcel nic poslat, stale rovnake vyhovorky, pri kontakte cez ec.europa.eu uz to islo, prave prislo 2x400€ na vianoce fajn :)

0 Citovat

-20procent pro cleny, web respektiv e vyhledavani od rana nefunguje :D

0 Citovat

L_K napsal(a):

-20procent pro cleny, web respektiv e vyhledavani od rana nefunguje :D

ten isty problem a nemohla som sa ani prihlasit

0 Citovat

satusinka napsal(a):

ten isty problem a nemohla som sa ani prihlasit

Psali včera na FB, že web "může nefungovat" pracují těžce na nápravě. :D Mobilní aplikace fungovala.

0 Citovat

O víkendu jsme poprvý od změny zavazadlový politiky letěli s Wizzem a za mě teda celá ta změna šlápnutí do h..nědýho. Boarding trvá dvakrát tak dlouho, protože si každá nádhera musí na palubu táhnout skořepinovou škatuli o maximální velikosti plus další tašku. Takže se 20 minut řeší, kam to nacpat. Klasický příručaky a oblečení pak není kam dát. A tak letíš v tom miniaturním interiéru, batoh pod nohama, kabát na klíně.. no zážitek.

0 Citovat

Já letěl před 14 dny Wroclaw - Lvov a zpět a byla to naopak pohoda, prvních několik desítek kufrů na palubu, zbytek do podpadlubí při odevzdání přímo u letadla, kromě těch co měli lepší sedadla nebo ty dražší "třídy". Takže v binech dostatek místa i na to dát si tam batoh a bundu, takže asi to bude o přístupu a inteligenci personálu na letištích. Boarding byl taky výrazně rychlejší než dřív. Za mě s tím, že lítám jen s batohem super změna k lepšímu.

0 Citovat

Wizz Air od 14. května zavírá svoji základnu v Košicích.  Zůstane jen každodenní spojení s Lutonem nalétávané letadlem s londýnské báze. Linky do Tel Avivu, Doncasteru a Kolína se ruší.

0 Citovat

specificky slovensky trh :) 

inak uz by mohol Wizz predstavit aj zimnu kolekciu 2018/2019 

0