ZdravímVčera jsme měli odletět z Milana(bergamo) ale nás let byl uplne zrušen,dostali jsme hotel a dneska letime nazpátek večer z Benátek.Tak se chci zeptat jestli je nějaká možnost dostat od této společnosti odškodnění?popripade jestli mate někdo nějaké zkušenosti s tím wizzshitem:D děkuji  .

Wizzair

Založil ve fóru Letecké společnosti

jedna zima neskoncila a uz by chcel druhu :D

0 Citovat

kde je to oznámenie wizzu o rušení košickej základne? Nemožem to nájsť ani na ich webe ani na webe letiska... Zaujímali by ma podrobnosti

0 Citovat

zatial tu: https://kosice.korzar.sme.sk/c/2...ml?ref=trz

0 Citovat

díky, to som našiel, hľadám nejakú tlačovú správu alebo niečo. Nikde nič. Ako to teda oznámili? Tlampačom? :-D

0 Citovat

Jaké podrobnosti myslíš že se dozvíš kromě obvyklého folklóru v podobě kňourání nad poplatky???

0 Citovat

dokedy presne čo poletí. Lebo na webe majú ešte nahodené termíny na tel aviv ešte do leta...

0 Citovat

no treba nakupit a zarobit na kredity :D

edit: no nic, vsetko do konca maja/juna, uz to maju podchytene

0 Citovat

Aha... tak na tohle nejsem dostatečně důvtipný.

0 Citovat

Zítra mě čekají další tři a půl hodiny jako sardinka v letadle W6. Tenhle obrázek mi přijde příhodný: https://technet.idnes.cz/foto.as...vesmir&;c=A180208_091535_tec_vesmir_kuz&foto=NYV34b319_CST_100_2.jpg

0 Citovat

Sleva 50 € na Wizz Tours

Třeba na Velikonoce se dá udělat po slevě letenka z Katovic s hotelem se snídaní v centru Lvova za cca 70 GBP/2010 CZK/osoba. Samotný hotel na uvedená data stojí skoro stejně jako celý balíček od Wizz Tours. 

Výhoda je, že není třeba řešit členství WDC.

https://goo.gl/j22zmv

 


w6-tours.png

0 Citovat

wizzair dnes 20% sleva opet :-)

0 Citovat

Ivo napsal(a):

wizzair dnes 20% sleva opet :-)

Pro členy klubu...

0 Citovat

Ak bolo niekomu 20% malo tak dnes a zajtra je to za -30% na vybrane trasy :)

0 Citovat

Wizz od května ruší linku do Tuzly z BTS? Nevidím tam na další měsíce žádné spoje.


EDIT:

Jo aha, to bude asi tím, že pak se začíná lítat z Vídně. 

0 Citovat

Ešte dnes zlava 30%, ale len na lety do 30.aprila.

Ohľadom týchto zliav na Wizze mám jeden dotaz. V auguste plánujem s rodinou výlet do Gruzínska, letenky som ale ešte nekúpil. Už 2 mesiace sledujem pohyb cien na linke Budapešť - Kutaisi  a zatiaľ  išli ceny nahor. Čakal som na zľavy, ale zatiaľ vždy som ich videl len na lety do 30.apríla.

Bývajú niekedy tie zľavy aj na lety na neskoršie termíny?

0 Citovat

Posledne roky ziadny datumovy limit nebol, uz vela krat som kupoval letenku so zlavou aj na rok dopredu, avsak posledne akcie boli vsetko ako pises do aprila. Zjavne sa nejaky manazerko inspiroval u inych aeroliniek. 

0 Citovat

19.5. slaví Wizz narozeniny, dřív to bývalo 1+1 letenka zdarma, letos buď stejně nebo nějaká sleva.

tomasBB napsal(a):


Ešte dnes zlava 30%, ale len na lety do 30.aprila.

Ohľadom týchto zliav na Wizze mám jeden dotaz. V auguste plánujem s rodinou výlet do Gruzínska, letenky som ale ešte nekúpil. Už 2 mesiace sledujem pohyb cien na linke Budapešť - Kutaisi  a zatiaľ  išli ceny nahor. Čakal som na zľavy, ale zatiaľ vždy som ich videl len na lety do 30.apríla.

Bývajú niekedy tie zľavy aj na lety na neskoršie termíny?

0 Citovat

Ďakujem za radu, skúsim teda ešte počkať na tú prípadnú narodeninovú akciu alebo zľavu.

0 Citovat

všetky lety a destinácie -20% pri rezervácii dnes . Tentoraz bez dátumového limitu... Ja si ešte skúsim počkať na tú prípadnú narodeninovú akciu 19.5.

0 Citovat

O tom bezlimitu bych pochyboval. Na letu do Sofie se mi žádná sleva neukázala.

0 Citovat

Je to opravdu bez limitu, dnes jsem kupoval dvě letenky do Londýna, ovšem jen pro členy Wizz discount club. 

0 Citovat

neviete ci staci v Astane boarding pass vo wizz aplikacii, alebo treba papierovy?

0 Citovat

Nevím jestli není nějaká novinka, ale bylo potřeba si dojít na přepážku pro klasický boarding pass (zdarma).

0 Citovat

V decembri som ukazoval má checkin vytlačený A4 boarding pass a dali papierový. Ale boli tam aj takí, či ukazovali PDFko v telefóne a prešlo im to.

0 Citovat

diky. po novom checkin len tych 48 hod vopred, tak nech viem ci mam priplacat sedadla a spravit ho uz teraz alebo tam niekde v astane saskovat s tlacenim .

0