Dobrý den,obracím se na všechny se žádostí o tip - strávily jsme už dva dny hledáním a žádná rozumná varianta se zatím ani zdaleka nerýsuje :-(Máme koupené letenky Katowice-Lisabon (Wizz 17.11.), Lisabon-Porto (Ryanair 21.11.), Porto-Paříž (Ryanair 25.11. ráno) a Paříž-Katowice (Wizz, 25.11. odpoledne, s časovou rezervou). Teď nám Wizz zrušil let Paříž-Katowice a přesunul jej na Eindhoven-Katowice, což je nereálné. Napadlo nás nechat propadnout let Porto-Paříž, vrátit se z Porta do Lisabonu a letět zpět Wizzairem, jenže na tuto letenku mi není umožněno zrušený let přebookovat a jeho plná cena je 60€ na osobu, což už se mi zase v rámci celkových nákladů zatím dávat nechce, pokud nebude zbytí... Ryanair letí z Paříže do Krakowa další den, ale vzhledem k posledním informacím nevím, nakolik se dá na Ryanair spolehnout a kupovat u nich ještě třetí letenky... Přejezd busem Paříž-Eindhoven, zvažujeme, ale říkám si, jestli neexistuje nějaké lepší řešení. Napadá někoho zcestovalejšího ještě jiná možnost, jak z toho vybruslit s co nejmenší možnou ztrátou? Časově jsme plus mínus 2 dny flexibilní, doletět by nám nevadilo kamkoliv v rozumném dosahu Ostravy (ČR nebo blízká letiště PL?). Zrušit celou cestu a nárokovat u Wizzairu letenky asi moc smysl nemá, že? Celkem jsme za letenky daly pro 2 osoby cca 3400.Díky moc za jakoukoliv radu. Hezký den, Petra. .

Wizzair - přesunutý let (při přestupu)

Založila ve fóru Obecně o cestování letadlem

Mne kdyz prisel mail o zruseni letu,tak tam bylo ceske číslo, ktere je urceno jen pro reseni prave zrusenych letu.Zkus dohledat ten uplne prvni mail,ktery Ti prisel o tom zruseni

0 Citovat

eremi napsal(a):

Mne kdyz prisel mail o zruseni letu,tak tam bylo ceske číslo, ktere je urceno jen pro reseni prave zrusenych letu.Zkus dohledat ten uplne prvni mail,ktery Ti prisel o tom zruseni

Bohužel, myslela jsem si to, ale ověřila jsem a prošla mail dvakrát tam i zpět, číslo tam není :-( Jen odkazy přes které můžu žádat o refund, přebookovat atp.

No, nastudovala jsem nařízení, zkusila se dotázat i na ESC, kde si vyžádali podklady, tak po jejich odpovědi zkusím ještě odepsat na mail a uvidím. Pro mě ideální varianta, kdyby mě jen přehodili na ten odlet z Lisabonu, to by pro ně nemusel být až takový problém... Nenapadlo mě, že potvrzením toho letu z Eind. se vlastně vzdám veškeré možnosti další komunikace a jednání... :-/

0