Nechce někdo otestovat funkčnost rezervačního portálu, zda skutečně vystaví etix? Sleva 20 % se mi správně započítá a ceny jsou stejné, jako všude jinde (+ 300 Kč navíc jako vyšší fee).https://www.tchibotravel.cz/cs/ .

20% sleva u Tchibo Travel na letenky, zájezdy i hotely

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

Nechce někdo otestovat funkčnost rezervačního portálu, zda skutečně vystaví etix? Sleva 20 % se mi správně započítá a ceny jsou stejné, jako všude jinde (+ 300 Kč navíc jako vyšší fee).

https://www.tchibotravel.cz/cs/

0

Letenky PRG-BKK co jsou u nás za 13.106 tak skrze Tchibo z 13.423 na 10.738 Kč! Řekl bych, že dneska budou mít zajímavé prodeje :D


tchibo-travel-sleva.png

0 Citovat

Ten Vancouver z hlavnej stranky tak vychadza 6.995,20 CZK... kupovat som ale neskusal....

0 Citovat

Zkoušel jsem jestli by nešel ten QR v C, ale nikde tam nevidím volbu travel class, hledá to je jen Y :)

0 Citovat

Já koupil Brusel-Vancouver v říjnu 2018 za 13 750 pro dva. Ve spěchu jsem napsal své jméno s diakritikou, ale snad to nevadí. Dostal jsem rezervační email, mám i číslo rezervace a PNR, další dokumenty prý dostanu později.

0 Citovat

Nenašel jsem podmínky. Třeba cestovní období, to je pro mě dost podstatný :-)

0 Citovat

?? Je to vyhľadávač s bianco 20% zľavou. Cestovné obdobie ľubovoľné.

0 Citovat

Tak už se mi rezervace propsala do systému aerolinek (Lufthansa, Swiss). Bohužel jsem na tchibotravel vyplnil jméno s diakritikou, a tudíž se tam moje jméno propsalo blbě - místo Vojtech Andrs - Vojtech Andr. Myslíte, že to bude velký problém? Už jsem kontaktoval tchibo.

0 Citovat

Hmm, ze by sme si v Guatemale dali nejaky vnutrostatny let? To by nam dost usetrilo cas. Aj napriek poplatku sa znizi cena cca o 600 Kc. :)

0 Citovat

Ahoj, dá se tam nějak zadat “open jaw”? Děkuju.

0 Citovat

AndreaZ napsal(a):

Ahoj, dá se tam nějak zadat “open jaw”? Děkuju.

Žel bohu nejde, taky jsem hledal.

0 Citovat

Kryštof Hájek napsal(a):

Žel bohu nejde, taky jsem hledal.

Škoda, děkuju.

0 Citovat

Admini. Úplně mi tu chybí akce na letenky na Kanáry, kterou jsem si musel najít sám a rychle jsem dnes koupil letenky z Lipska na ostrov Gran Canaria. Od 13.do 20.prosince. Zpáteční letenka kolem 2 tisíc

Jen nevím jak s tou akcí hejbou. Pondělí a úterý byla cena za letenku 40€, středa když jsem ji chtěl koupit, tak byla najednou 70 a dnes znovu dole za 40€

0 Citovat

Pavel Raušer napsal(a):

Admini. Úplně mi tu chybí akce na letenky na Kanáry, kterou jsem si musel najít sám a rychle jsem dnes koupil letenky z Lipska na ostrov Gran Canaria. Od 13.do 20.prosince. Zpáteční letenka kolem 2 tisíc

Jen nevím jak s tou akcí hejbou. Pondělí a úterý byla cena za letenku 40€, středa když jsem ji chtěl koupit, tak byla najednou 70 a dnes znovu dole za 40€

Presne! Ako je mozne ze tu nie su vsetky akcie, ktore sa objavia a este pred tym nez sa objavia? To si mame akoze tie letenky nebodaj hladat samy? Za co vas platime? Aha, my vlastne nic neplatime....Ale aj tak!

0 Citovat

(Tak on i ten FRA - MNL přes Vánoce s tím vyjde na 7688,- ... 9.12. - 25.12., kdyby tomu tady někdo chtěl utýct)

0 Citovat

@andrea, ja si platím internet, či ty nie? Som myslel že lacné letenky sú v cene 50mbit balíčku

0 Citovat

Pavel Raušer napsal(a):

Admini. Úplně mi tu chybí akce na letenky na Kanáry, kterou jsem si musel najít sám a rychle jsem dnes koupil letenky z Lipska na ostrov Gran Canaria. Od 13.do 20.prosince. Zpáteční letenka kolem 2 tisíc

Jen nevím jak s tou akcí hejbou. Pondělí a úterý byla cena za letenku 40€, středa když jsem ji chtěl koupit, tak byla najednou 70 a dnes znovu dole za 40€

Kanáry za 2 tisíce z Německa nejsou žádná hitparáda, kdyby z Prahy, tak to už by se admini zmátořili. To chce klid ;-)

0 Citovat

Dá se to objednat s platbou s převodem? Nabízí mi to jenom platbu kartou...

0 Citovat

mne po potvrdení rezervácie prišiel email, kde píšu:

Zaplaťte prosím prostřednictvím bankovního převodu částky uvedené na faktuře do data splatnosti na následující bankovní účet:

bankovní spojení: UniCredit Bank Czech Republic a.s.

příjemce: Eurotours Ges.m.b.H.

číslo účtu: 2109748919/2700

BIC: BACXCZPP

IBAN: CZ81 2700 0000 0021 0974 8919

každopádne, termín na úhradu bol dnes, takže som platila kartou.

0 Citovat

no je to takový všelijaký, nakonec jsem zaplatil kartou, ale po zaplacení poslali tenhle mail, že mám zaplatit ještě převodem...

0 Citovat

Škoda že zrovna teraz nie je veľa zaujímavých akcií na long haul na budúci rok, pretože dať dole 20% z nejakej akciovej letenky za 3 stovky znie už hodne fajn :) Potešila by nejaká fajn cena do Číny, Kórey alebo Peru na budúce leto. Ak by niekto náhodou našiel niečo fajné, čo sa dá vyhľadať aj v tchibe, budem rád ak sa podelíte ;)

0 Citovat

To Martina Nemčeková a dawve: je to asi chyba, mně taky poslali nejprve email, že mám ještě zaplatit převodem (i když už jsem platil kartou), ale druhý den mně normálně přišlo shrnutí letu a letenky se objevily v systému aerolinek.

0 Citovat

MoonEclipse napsal(a):

Škoda že zrovna teraz nie je veľa zaujímavých akcií na long haul na budúci rok, pretože dať dole 20% z nejakej akciovej letenky za 3 stovky znie už hodne fajn :) Potešila by nejaká fajn cena do Číny, Kórey alebo Peru na budúce leto. Ak by niekto náhodou našiel niečo fajné, čo sa dá vyhľadať aj v tchibe, budem rád ak sa podelíte ;)

Suhlasim, Peru by bolo skvele, ale buduci rok uz mam tak plno, ze Peru nechavam na jaro 2019. :)

0 Citovat

Lukáš Horák napsal(a):

Kanáry za 2 tisíce z Německa nejsou žádná hitparáda, kdyby z Prahy, tak to už by se admini zmátořili. To chce klid ;-)

Jasný, pro jednoho možná ne, ale když kupuju letenky pro celou rodinu, tak už ta cena je hodně znát jestli 2 tisíce, nebo 3,5

0 Citovat

Andrea napsal(a):

Presne! Ako je mozne ze tu nie su vsetky akcie, ktore sa objavia a este pred tym nez sa objavia? To si mame akoze tie letenky nebodaj hladat samy? Za co vas platime? Aha, my vlastne nic neplatime....Ale aj tak!

Nechci se vás nijak dotknout, ale je vidět, že nevíte jak tohle celé funguje. Pokud totiž objednáte letenky a na stránky aerolinek se dostanete díky tomuhle webu, například díky zveřejněnému článku na akční letenky, tak právě díky tomu mají tito autorové provize. Takže peníze díky tomu, že já si koupil letenky díky jejich informaci. Pokud ale žádnou akci nemají a já si letenky najdu sám jinou cestou, nemají z mých zaplacených letenek autoři cestujlevne.com nic. Proto to píšu, že kdyby dali článek o letenkách na Kanáry, na které jsem vyloženě čekal, tak by na tom hned něco vydělali

0