Katowice (KTW)

Napsal David Eiselt 2012-04-30T19:15:08+02:00 ve fóru Letiště

Ahoj, rádi bychom využili slevu na P2 s českou SPZtkou. Dle http://www.flysilesia.com/cs/slevy/parkoviste je to 50%. Máte někdo zkušenost zda je nutné nějak rezervovat předem místo? Na webovkách vidím jen rezervace s platbou? Díky.

Není třeba rezervovat dopředu. Jen při odjezdu je potřeba u okýnka předložit buď kartu FlySilesia nebo ji mít v mobilu a říct, že máte českou spz.

a to parkoviště je fakt obrovské... a pořád ho zvětšují... jen je třeba brát v potaz, že z těch zadních míst je to trochu dále - ale max 15 minut pěšky, navíc tam jezdí (nepravidelně) mikrobus...

Děkuji. Do mobilu si to stáhnout můžu, to vidím na jejich webu, plus tam mají nějaký podivně vypadající voucher (bez kodu) jen obrázek.  https://www.flysilesia.com/cs/ek...koviste-p2 tak asi vytisknu. 

Jestli je to dál, tak vysadíme děti někde blíž terminálu. Díky za rady.

Zajímavé je, že když si otevřu stránky flysilesia.com v mobilu, tak tam mám jenom 25% sleva na hlidaný P3

já teda v poslední době nikdy kartičku neukazoval-stačí říct  česká registracija...

Takže stačí říct u placení "máme českou spztku" a slevu nám dal. Je to super služba na podporu zvýšení atraktivity letiště:-)

Ahoj, mohu se prosím zeptat na současný stav? Platí stále 90 % sleva na parkovišti P1 nebo v současnosti již "pouze" 50 % na P2?

Ahoj, platí pouze 50% sleva na P2.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!