Také najdete letenky Brno - Milán jen do konce července?  .

Destinace Ryanair

Založil ve fóru Letecké společnosti

Ryanair ruší linku Pardubice - Londýn... Poslední let 29.6.

https://zdopravy.cz/rana-pro-let...axy-26535/

0 Citovat

Možná se něco chystá - teď mi Ryan nabízel v appce Tbilisi. Už to ale nemělo žádné To. 


screenshot-2019-04-08-21-52-51-883-com-ryanair-cheapflights.png

0 Citovat

Sranda s tým Tbilisi, zahral som sa s FakeGPS a podobne aj Wizzair.. 


screenshot-2019-04-08-18-45-02-480-com-wizzair-wizzairapp.png

0 Citovat

Já si s gpskou nehrál a jsem ještě pár tisíc km vedle. 

0 Citovat

Wizzu by som to aj veril, ten je uz zcela aktualny :D


screenshot-2019-04-08-19-54-09-754-com-wizzair-wizzairapp.png

0 Citovat

Ahoj Všem. Vím, že nemáte věštící kouli. Ale myslíte, že budou lety nějak od dubna do září  z Prahy nebo Bratislavy do Ovdy? Díkes :-).

0 Citovat

Ahoj, v tomhle případě věšteckou kouli máme :) Lety do Ovdy létají jen v zimní sezoně (říjen-březen). V létě kvůli nízkému zájmu ne (vedra 40+°C).

0 Citovat

Já  si to tak nějak myslel.. :/ Chápu, ty vedra musejí být ubíjející. Díky za odpověď.

0 Citovat

Michal napsal(a):

Já si s gpskou nehrál a jsem ještě pár tisíc km vedle. 

no len keď si v Indii, tak najbližšie Ryanair letisko je to tajomné Tbilisi

0 Citovat

Tak to je neprijemne  s temi Pardubicemi,ale ten duvod se mi nezda verohodny ,Ryanair sice mel Maxy objednane ,ale zatim je nema ,a urcite mu Boeing vysel vstric i kdyz snizuje vyrobu B737-8

0 Citovat

Předpokládám, že to ruší proto, že jim přestali sypat podporu z kraje/města (což je mimochodem část "zázraku" jménem Ryanair - parazitování na regionální podpoře v rámci menších letišť a díky tomu, že je dominantní/jediný dopravce následně vydírání odchodem/rušením linek). A těšíme se na očekávaný traktát od mikira :)

0 Citovat

eremi napsal(a):

Předpokládám, že to ruší proto, že jim přestali sypat podporu z kraje/města (což je mimochodem část "zázraku" jménem Ryanair - parazitování na regionální podpoře v rámci menších letišť a díky tomu, že je dominantní/jediný dopravce následně vydírání odchodem/rušením linek). A těšíme se na očekávaný traktát od mikira :)


až se stane Mikir "Majorem" Corku tak nasype Ryanairu tolik, že bude lítat i k nám do Budějc :D
0 Citovat

@eremi, budes prekvapeny ,ale ja s tebou souhlasim ,jenze  to je naprosto bezna praxe  u kazdeho  dominantniho na trhu ,myslis ze  TS potazmo SQ  a CSA namaji  financni podporu nejen kraje,  ale primo tu statni ?  A proc cestovky kupuji lety jen u TS ? Naprosto jasne , neni zadna jina konkurence a  Smartwings  taky napsal, ze bude rusit lety a posunovat casy  odletu ..tech 7 Maxu mu proste bude chybet a nahradu za ne nesezene

Ovsem to co je u narodniho prepravce  brano  jako normalni, je u Ryanairu posuzovano  pomalu jako zlocin , ale dvoji metr neni v CR nic prekvapujiciho ....

@norbic, ja myslim , ze Ryanu sypu uz ted dost ..letos s 20 letu za 4 mesice  12 Ryanair  a to je oproti jinym rokum   tech dalsich spolecnosti  neobvykle hodne  a jeste si obcas  dam jidlo ,pivko , nebo koupim i los -)
0 Citovat

mikir napsal(a): myslis ze  TS potazmo SQ  a CSA namaji  financni podporu nejen kraje,  ale primo tu statni ?

Mikir nikdy nezklame, čemu ani za mák nerozumí, tam vymyslí nějakou bizarní konspirační teorii.  Jinak Singapurci v ČR skrytou podporu asi opravdu nedostávají.


mikir napsal(a): A proc cestovky kupuji lety jen u TS ? Naprosto jasne , neni zadna jina konkurence a 

Konkurence tady, jen do OSR budou v létě létat další tři nebo čtyři charterové společnosti. Ale určitě je za tím zase nějaké spiknutí.

0 Citovat

Petr76 nikdy nezklame. Je to prostě mikirův ocásek. Kdykoliv uvidím na fóru jako poslední příspěvek od mikira, tak si jen v duchu tipuji, kolik asi tak minut bude trvat, než on na to zareaguje. :-)

0 Citovat

@Petr76  ,dobre  QS ...  a konkurence   3 nebo 4  malych chartrovych spolecnosti, ktere si  vyjednal kdovi kdo , je nejaka skutecna konkurence ?  A co treba Jancura   ? a  pak  Flix bus taky konspiracni teorie ?

A jinak ja osobne nemam nic proti TS,QS, nebo CSA , aby bylo jasne dopredu ,ovsem  je to monopolni  prepravce  .se stejnou snahou jako Ryanair  a z meho subjektivniho pohledu z horsima sluzbama  a ze statni podporou , takze  podpora kraje ci mesta  Ryanairu je  naprosto vporadku
0 Citovat

Jednoduse ta linka bude po Brexitu neudrzitelna, ja jsem rad, ze aspon zustalo to Alicante, taky to mohli orezat uplne :)

0 Citovat

S Brexitem to asi nic společného mít nebude... Hetjman Netolický se vyjádřil v tom smyslu, že linka končí s dotačním obdobím... Jako obvykle :)

0 Citovat

mikir napsal(a):

A proc cestovky kupuji lety jen u TS ?


Tenhle hoax je odkud prosim ? :)



0 Citovat

Kryštof Hájek napsal(a):

S Brexitem to asi nic společného mít nebude... Hetjman Netolický se vyjádřil v tom smyslu, že linka končí s dotačním obdobím... Jako obvykle :)

Ahaa takze klasika :)

0 Citovat

mikir napsal(a):

 A co treba Jancura   ? a  pak  Flix bus taky konspiracni teorie ?

Jak souvisí Flixbus s Ryanairem? Nějak nestíhám.

0 Citovat

Pro Severočechy nově Londýn (Stansted) z Drážďan. Od 29.10. 3x týdně (út,čt,so).

0 Citovat

@Petr76 ,nesouvisi nijak,jen proste tak jak Jancura likvidoval cilene konkurenci , stejne mu pak provedl Flixbus ...a kdyz by nevznikla konkurence Jancurovi ,nemusel by jit cenama dolu

Nepopiram , ze Ryanair se snazi likvidovat konkurenci a vyuziva i dotace mest a kraju a pak zrejme kdyz dotace skonci, upravi lety nebo rekne ze konci ,.ale QS udelal v posledni dobe totez a zduvodnil to  problemem s Maxem ,CSA zase odeslo z Ostravy a jako duvod uvedlo ze nema mensi letadla , fajn , jenze jak QS ,tak CSA  ,respektive vetsinovy vlastnik TS,  je monopolni a  nikdo mu  konkurenci na lukrativnich linkach nedela ( pres leto k mori )  ,treba ted je prvni vlastovka  Ryanair   z letem Praha - Zadar , Pardubice - Alicante  neni az tak uplne lukrativni a beztak to mesto nebo kraj dotuje

Moje reakce byla vlastne na  prispevek eremiho . ze Ryanair vydira  regionalni letiste , tak se jen ptam co dela monopolni  prepravce ,ony si nakonec regionalni letiste  mohou za tu situaci i sami , podporuji urcite monopolniho prepravce , a neumi si dohdnout konkurenci a klidne i Ryanairu  , proc nelita  treba  z Brna , Pardubic , Ostravy   easyJet , Wizzair , Jet2.com atd ,,,, asi by meli zajem , kdyz by dostali obdobne podminky jako ma treba Ryanair a logicky konkurence Ryanairu by  vytvorila pojistku ,aby  hned  neodesel ,kdyz  by skoncila  dotace a zaroven tlacila ceny dolu ...pokud bude na ty regionalni letiste litat  jen TS a  Ryanair ,tak je jasne ,ze to konkurencni prostredi nevytvori  a bude to dopadat tak , jak to dopadlo v Ostrave a  ted v Pardubicich . a Brno na tom bude  asi obdobne jak s Berlinem ,tak treba i s Londynem
0 Citovat

mikire, já si myslím, že je Tě na těch dávkách škoda, myslím si, že bys měl dělat analýzy pro nějaký velký korporát. Díky Tobě by konečně roztočili ty kola kapitalismu. A nebo pak už zbývá jen doc. Chocholoušek, protože takovou snůšku hovadin a nesmyslů snese snad opravdu jen obří korporace nebo blázinec....

0 Citovat

eremi , vis prece ze obcas jsou blazni geniove ..napriklad treba O Leary ,,ty jeho napady  obcas  jsou na hrane a ejhle ,italska firma vymyslela  sedadla  temer na stojaka  s tim . ze se zvedne kapacita  letadla o 5 % ,misto na nohy bude  58 cm ,vystavovali ty sedadla v Hanoveru ,dal bych tu odkaz , ale nejak mi to nejde cele vlozit ,ovsem narazil jsme na  dalsi napad z roku  2008, tehdy chtel O Leary  litat za 10 euro do USA a prohodil pred nemeckou reporterkou ze  za priplatek bude oralni sex a jeste  to pak prizivil tim , ze kdo prelozi  oralni sex  do nemciny  tak dostane letenkyu zdarma  -)  urcite si ten prispevek  zajemci najdou -) bohuzel zatim ani po 10 letech neni ani jedno ani druhe -)

0